w

250 zł za eKonto w mBank + konto oszczędnościowe 1,7% + 50 zł za eKonto Junior

mBank ekonto z premią 250 zł

Ruszyła nowa promocja mBank z rekordową premią 250 zł na start, premią dodatkową w wysokości 50 zł za założenie konta dziecku oraz kontem oszczędnościowym 1,7% dla chętnych.

Promocja będzie trwała aż do 28.09.2021 r. bez żadnych limitów, czyli każda osoba, która spełni warunki promocji, otrzyma należną premię. Co ciekawe tym razem premiowane dodatkową premią będą osoby, które założą konto online przez selfie lub przez e-dowód (w poprzedniej akcji mieliśmy zachęcenie do założenia konta w oddziale).

Zobacz też:

Aktualna promocja: 300 zł za eKonto osobiste w mBank [+2,2% dla oszczędności]

Dla kogo 250 zł za eKonto osobiste?

Z nowej akcji mBanku skorzystać mogą osoby nieposiadające konta osobistego i oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 od 1 stycznia 2018 roku.

Posiadanie konta firmowego czy też karty kredytowej nie wyklucza nas z udziału w promocji.

250 zł za otwarcie eKonta i aktywność

Zasady promocji są naprawdę bardzo proste i sprowadzają się do założenia konta online za pomocą selfie lub przez e-dowód, a następnie utrzymanie aktywności na koncie przez 4 miesiące. W tym też czasie otrzymamy podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego w wysokości 1,7% w skali roku.

Premia 250 zł podzielona jest na dwie części:

 • 200 zł za aktywność
 • 50 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód
Aby otrzymać 250 zł premii od mBank:

 • Do 28.09.2021 r. złóż dedykowany wniosek online o eKonto osobiste wraz z kartą debetową i opcjonalnie rachunkiem oszczędnościowym „Moje cele” na 1,7% akceptując znajdujące się zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”
  • Jeśli we wniosku o konto dostępne będzie pole na kod polecający to będzie mi niezmiernie miło jeśli użyjesz mojego kodu: jakoszczedzic
  • Pierwsze 50 zł otrzymasz za złożenie wniosku przez selfie (instrukcja) lub e-dowód (instrukcja). Wybierając metodę przez kuriera, otrzymasz 50 zł niższą premię
 • 50 zł za szybki wpływ otrzymasz za spełnienie dwóch warunków:
  • za jednorazowy wpływ kwoty min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz
  • za wykonanie min. 8 płatności kartą / BLIKIEM do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • Kolejne 3 x 50 zł otrzymasz za powtórzenie powyższych warunków w trzech kolejnych miesiącach (tj. w drugim, trzecim i czwartym miesiącu po miesiącu założenia konta):
  • zasilenie konta jednorazową kwotą w wysokości min. 1000 zł
  • wykonanie min. 8 płatność kartą lub BLIKiem

Łącznie zyskać możemy więc 5 premii po 50 zł. Każda z tych premii będzie wypłacana osobno do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

PRZYKŁAD

 1. Wniosek o konto wypełniasz 7 czerwca 2021 r. Wybierasz metodę „na selfie” lub „przez e-dowód”, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł.
 2. Do 14 czerwca 2021 r. zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł na nowo założone eKonto
 3. W czerwcu lub do końca lipca wykonaj 8 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKIEM (za punkt 2 i 3 otrzymasz 50 zł do końca sierpnia – łącznie 100 zł)
 4. W sierpniu zapewnij wpływ min. 1000 zł i dokonaj 8 płatności bezgotówkowych za co otrzymasz kolejne 50 zł (łącznie 150 zł)
 5. We wrześniu również spełnij te dwa warunki (wpływ i płatności) za co otrzymasz kolejne 50 zł do końca października (łącznie 200 zł)
 6. W październiku ostatni raz spełnij te warunki (wpływ + 8 płatności) aby otrzymać ostatnią część premii 50 zł (łącznie 250 zł)
1,7% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakładając eKonto osobiste w mBanku w ramach opisywanej dzisiaj promocji możesz od razu we wniosku zaznaczyć checkbox’a zakładając konto oszczędnościowe „Moje Cele” na 1,7% w skali roku na okres 4 miesięcy:

Oprocentowanie 1,7% w skali roku będzie obowiązywało od dnia otwarcia konta do końca trzeciego pełnego miesiąca po jego otwarciu. Czyli zakładając konto w czerwcu, oprocentowanie będzie obowiązywało do końca września 2021 roku.

Na tak wysoki procent maksymalnie ulokujemy kwotę 10 000 zł po spełnieniu warunku zapewnienia dopłaty na konto oszczędnościowe w wysokości min. 100 zł miesięcznie. (jest to bowiem w założeniu rachunek regularnego oszczędzania).

Przykład. Konto zakładasz w czerwcu i od razu lokujesz kwotę 10.000 zł. W lipcu, sierpniu oraz we wrześniu musisz dopłacić na nie kwotę min. 100 zł, aby przez cały okres promocji otrzymać podwyższone oprocentowanie w wysokości 1,7% w skali roku.

50 zł za eKonto Junior

Od pewnego czasu mBank rozpoczął promowanie konta dla najmłodszych. Teraz dodatkowo za założenie eKonta Junior mBank wypłaci nam 50 zł premii.

Wystarczy po aktywowaniu swojego konta, (nie później niż do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia swojego konta) złożyć także wniosek o eKonto Junior dla swojego dziecka.

Nie trzeba tutaj wykonywać już żadnych dodatkowych czynności! 50 zł otrzymamy za samo otwarcie konta dziecku 😉

eKonto Junior to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów
 • 0 zł za przelewy
eKonto w mBank – prześwietlenie

eKonto osobiste mBank to szeroki pakiet darmowych korzyści. Na potrzeby promocji musimy założyć kartę debetową, którą należy utrzymać do dnia wypłaty ostatniej premii. Karta debetowa będzie prowadzona za darmo jeśli wydamy nią kwotę min. 350 zł miesięcznie (przypomnę, że na potrzeby promocji trzeba wykonać 8 płatności miesięcznie przez pierwsze 4 pełne miesiące po miesiącu założenia konta).

eKonto w mBank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 350 zł miesięcznie
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkim bankomatów w Polsce od 100 zł
  • 2,50 zł za wpłaty na niższą kwotę
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 1,7% do 10 000 zł przez 4 miesiące
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mamba
Mamba
3 lat temu

Ehh, ja zamknąłem konto w 2018 roku chyba po jakiś podwyżkach. W sumie trochę żałuję, bo dobre konto i przede wszystkim aplikacja jest w mBank

Krzysztof
Krzysztof
3 lat temu

Konto zamknięte 28.04.2017 roku, ale miałem numer początkowy 1140 2004. Czy w tej sytuacji łapię się na promocję?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Krzysztof

Zamknąłeś przed 2018 rokiem, więc się łapiesz

Krzysztof
Krzysztof
3 lat temu

Niestety przez selfie nie da się otworzyć, próbowałem dwukrotnie, oto oto fragment odpowiedzi z banku: „niestety, nie możemy otworzyć Ci konta na selfie oraz przyjąć Twojej oferty zawarcia Umowy, ponieważ nie możemy potwierdzić Twojej tożsamości.
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i pieniędzy, więc musimy mieć pewność, że to Ty chcesz otworzyć konto.” Aplikację już usunąłem z telefonu.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Krzysztof

Warto sobie zrobić zdjęcie tego ekranu i później reklamować, że nie z Twojej winy musiałeś wybrać inną opcję.

Co myślisz?

Xiaomi Redmi 9 o wartości 549 zł za kartę Citi Simplicity

Do 400 zł za konto Millennium – promocja przedłużona do 14.06