w

Nawet 350 zł na Allegro za założenie Konta za Zero w PKO BP

Konto PKO BP z premią do 350 zł

Ruszyła nowa promocja PKO Banku Polskiego z premią do 350 zł na Allegro. Premia podzielona jest na dwie części: bardzo łatwe 150 zł na start oraz dodatkowe 100 zł lub 200 zł za założenie konta dzieciom.

Tym razem PKO BP postanowił więc zaktywizować rodziców wypłacając aż 200 zł za założenie darmowego konta dwójce dzieci i spełnienie prostych warunków aktywności na tych kontach.

Kto może otrzymać do 350 zł od PKO BP?

Warunek uczestnictwa jest jeden i zarazem bardzo prosty. Z nowej promocji PKO BP z premią do 350 zł skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają konta w PKO BP (tym razem posiadanie konta Inteligo nie wyklucza z z udziału w promocji).

150 zł na Allegro za prostą aktywność

Aby otrzymać pierwsze 150 zł na Allegro:

 • Złóż promocyjny wniosek o PKO Konto za Zero wraz z kartą debetową i podpisz umowę nie później niż do 27.06.2021 r.
  • Podczas wnioskowania o konto lub po jego założeniu wyraź zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych o charakterze marketingowym za pomocą telefonu (w tym systemów wywołujących) i środków komunikacji elektronicznej
 • Również do 27.06.2021 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji podając imię, nazwisko, Pesel i zaakceptuj regulamin promocji
 • W trzech pierwszych pełnych miesiącach po miesiącu założenia konta wykonaj minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKIEM na dowolną kwotę

To wszystko! Pierwsze 50 zł otrzymasz za spełnienie powyższego warunku płatności w pierwszym miesiącu po miesiącu założenia konta. Kolejne 100 zł zostanie przekazane za spełnienie tych samych warunków w drugim i trzecim miesiącu po miesiącu otwarcia konta.

Nagroda zostanie przesłana do 20-go dnia po miesiącu spełnienia powyższych warunków za pomocą systemu bankowości iPKO lub IKO (w sekcji powiadomienia). Bony Allegro będą ważne do 31 grudnia 2021 r. i trzeba pamiętać, aby wykorzystać je w całości podczas jednych zakupów (można w koszyku zakupów połączyć zakupy od kilku sprzedających).

100 zł lub 200 zł za konto dziecka

Nowością w promocji jest premia za założenie konta dziecku. Za konto założone dziecku otrzymamy 100 zł premii, przy czym premię można otrzymać za konta założone dwójce dzieci (promocja sprzyja więc rodzinie 2 + 2).

Aby otrzymać premię dodatkową, należy do 27.06.2021 otworzyć PKO Konto Dziecka z Kartą Junior (dzieci 0-13 lat) lub PKO Konto Pierwsze z kartą (dzieci 13-18 lat). Konta dla dzieci można założyć w bankowości internetowej iPKO lub w oddziale banku.

Po założeniu konta dziecku wystarczy jeszcze wykonać 2 płatności kartą do konta dziecka w każdych z dwóch pierwszych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta dziecku. To wszystko! Premia zostanie przekazana podobnie jak w przypadku konta rodzica, do 20-go dnia miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Przykład.

Dnia 14.05.2021 r. zakładasz Konto za Zero. Zatem 5 płatności kartą wykonać należy w czerwcu, lipcu oraz w sierpniu. Pierwsze 50 zł otrzymasz do 20 lipca, kolejne 150 zł do 20 września.

Po założeniu konta sobie, 20.05.2021 r. zakładasz konta dwójce swoich dzieci. W czerwcu i lipcu 2021 r. trzeba więc będzie wykonać po 2 płatności kartami dzieci za co otrzymasz kolejne 200 zł do 20 sierpnia 2021 r.

PKO Konto za zero – krótkie prześwietlenie

PKO Konto za zero

PKO Konto za Zero jest prowadzone za darmo wraz z kartą po wykonaniu zaledwie 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie (kartą lub BLIKiem) na dowolną kwotę.

Za darmo otrzymamy także bankomaty PKO BP oraz pozostałe bankomaty przy wypłacie za pomocą kodu BLIK. Zatem w prosty sposób otrzymujemy zupełnie wystarczający pakiet usług.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wpłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł za rachunek walutowy z kartą przez 12 miesięcy
PKO Konto dla młodych – krótkie prześwietlenie

Jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat to możesz założyć PKO Konto dla Młodych oferujące jeszcze więcej usług za darmo. W tym m.in. bezpłatne wszystkie bankomaty w kraju przy wypłacie kartą i BLIKIEM jak również bezpłatne wypłaty w placówkach banku.

Łatwiejszy jest tutaj również warunek zwalniający z opłat za prowadzenie karty debetowej. Za tą nie zapłacimy ani grosza już po wykonaniu 4 płatności kartą na dowolną kwotę.

PKO Konto dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 4 płatności kartą miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty w oddziałach banku
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam A
Adam A
3 lat temu

Czy te konta dla dzieci wiaza sie z jakimis oplatami? Po jakim czasie mozna zamknac te konta?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Adam A

Opłat nie ma. Do jednego z tych kont jest tylko zdaje się opłata za kartę dla dziecka. Mi właśnie ją pobrali, ale i tak sporo na plus jesteśmy.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Adam A

Aha, konto można zamknąć po zgarnięciu nagród jak zawsze 🙂

Co myślisz?

Powrót HITU! 500 zł za kartę kredytową Citibank [400 zł na Allegro + 100 zł w bonach]

Złap premię 250 zł w gotówce od BNP Paribas