w

HIT! Łatwe 350 zł za konto w Santander Bank Polska [+ 800 zł za kartę dla chętnych + lokata 1%]

Konto Santander 350 zł

Santander Bank Polska ruszył z nową promocją z jeszcze wyższą premią 350 zł na start za założenie Konta Jakie Chcę (300 zł na start + 50 zł za podanie kodu polecającego). Po założeniu konta można zgarnąć kolejne 800 zł za otwarcie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk oraz założyć lokatę na 1%.

Po założeniu konta można też konto polecić znajomym / rodzinie, dzięki czemu każdy z członków rodziny zyska swoją premię 350 zł, a osoba polecająca zgarnie kolejne 50 zł premii (max. 500 zł za 10 poleconych osób).

Promocja będzie trwała do 30 czerwca 2021 r.

→ Strona promocji: 350 zł za Konto Jakie Chcę w Santander

Konto Jakie Chcę z premią 350 zł na start

Całą premię w wysokości 350 zł można zgarnąć na niezwykle prostych zasadach bez potrzeby dodatkowych poleceń. Kroki jakie musimy podjąć sprowadzają się do założenia konta osobistego, spełnienia trzech prostych warunków (patrz dalej) uprawniających do darmowego prowadzenia konta z kartą w trzech kolejnych miesiącach oraz wykonania kilku dodatkowych płatności kartą dla zgarnięcia dodatkowych 50 zł w programie poleceń.

Dla kogo 350 zł w promocji Santander?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które od 1.06.2020 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska oraz od 1.04.2019 roku nie brały udziału w promocji Konta Jakie Chcę (zamknięcie konta otwartego w promocji przez 1.04.2019 jak najbardziej kwalifikuje do udziału w promocji).

Posiadanie innych produktów banku takich jak karta kredytowa, konto oszczędnościowe, konto walutowe, pożyczka czy kredyt nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak skorzystać z promocji?

 • Do 30.06.2021 r. złóż promocyjny wniosek online na stronie promocji o Konto Jakie Chcę (polecam od razu wybrać kartę debetową Mastercard dzięki której łatwiej spełnimy warunki promocji i w przyszłości otrzymamy kolejne nagrody w programie Bezcenne Chwile)
  • Aby otrzymać dodatkowe 50 zł z polecenia, w odpowiednim polu wniosku o konto podaj kod polecający otrzymany od znajomego lub mój pewny kod: 1000710686 oraz wyraź wymaganą zgodę w celu przyznania tej premii
 • Do 30.06.2021 r. wyraź poniższe zgody (dwie pierwsze zgody można od razu wyrazić we wniosku o konto, trzecią podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej):
  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku
  • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych
  • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej
 • Podpisz umowę nie później niż do 15.07.2021 r.

Po założeniu konta i wyrażeniu niezbędnych zgód możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak otrzymać 350 zł premii (300 zł + 50 zł)?

 • W lipcu 2021 r. spełnij trzy proste warunki aby otrzymać pierwsze 100 zł:
  • Zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (liczy się sam wpływ, zaraz po nim można środki przelać lub wypłacić)
  • Wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na kwotę min. 10 zł
  • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile
 • W sierpniu oraz we wrześniu 2021 r. ponownie spełnij te same warunki aby otrzymać kolejne 200 zł:
  • Wykonaj min. 1 płatność na kwotę min. 10 zł
  • Zapewnij wpływ min. 1000 zł
  • Zaloguj się raz w aplikacji mobilnej Santander
 • Aby otrzymać dodatkowe 50 zł z programu poleceń (opcjonalnie) należy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł, z czego jedna płatność musi być wykonana BLIKiem. W tym wypadku trzeba już zatem kilka razy machnąć „plastkiem” i raz zapłacić BLIKIEM np. na Allegro, w Biedronce czy na stacji Orlen.

Przyznacie, że warunki promocji są niesamowicie proste?

Poprzednia promocja Santander była dużo bardziej wymagająca (wysokie płatności co miesiąc) i dodatkowo oferowała niższą premię w łącznej wysokości do 300 zł.

Tym samym jest to wręcz pozycja obowiązkowa dla Wyjadaczy Wisienek i osób, które chcą przetestować konto w innym banku (jeśli np. jesteś niezadowolona/y z obecnego konta). Połączymy przy tym przyjemne z pożytecznym.

Przekazanie nagród

Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz w gotówce do końca sierpnia 2021 r. pod warunkiem spełnienia warunków w lipcu.

Drugą nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz do końca października 2021 r. po spełnieniu warunków w sierpniu oraz we wrześniu 2021 r.

Nagrodę 50 zł za skorzystanie z polecenia otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, tj. do końca sierpnia 2021 r.

Nawet 800 zł za kartę kredytową oraz 500 zł w programie poleceń

Oprócz premii za założenie konta osobistego zgarnąć można jeszcze premię za założenie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk i zyskać aż do 800 zł premii! Po więcej informacji na ten temat odsyłam do osobnego prześwietlenia promocji karty kredytowej Santander trwającej do końca lipca 2021 r.

Możesz też przystąpić do programu poleceń i polecić konto znajomemu/ komuś z rodziny zyskując 50 zł za każde skuteczne polecenie. Polecona przez Ciebie osoba również zyska dodatkowe 50 zł premii + 250 zł premii podstawowej (łącznie 300 zł). Maksymalnie możesz zyskać 500 zł premii za skuteczne polecenie 10 osób.

ŁĄCZNA PREMIA DLA PAR

Promocja jest wręcz idealna dla par, które dzięki promocji zyskają łącznie 350 zł + 50 zł + 350 zł = 750 zł za spełnienie prostych warunków promocji + kolejne premie za karty kredytowe i vouchery w programie Mastercard Bezcenne Chwile w promocjach, które zapewne niedługo się pojawią.

Zwrot do 300 zł za rachunki

Santander daje nam jeszcze dwie dodatkowe korzyści. Pierwszą z nich jest zwrot 1% wysokości rachunków za media opłacane z konta osobistego (prąd, gaz, telefon, internet).

Z tego tytułu można otrzymać do 25 zł zwrotu miesięcznie i do 300 zł zwrotu rocznie. Jeśli opłacasz wysokie faktury za media (np. ogrzewanie gazowe / na prąd) to na pewno warto pochylić się nad tą nic Cię nie kosztującą premią.

Opłacany rachunek zgłosisz po zalogowaniu w systemie bankowości elektronicznej wybierając przy koncie opcję „Więcej” > „Zwroty za rachunki” > „Zgłoszeni dostawcy” > „Dodaj kolejnego dostawcę”.

Lokata mobilna 1%

W Santander Bank Polska również oszczędzający znajdą coś dla siebie. Poza wysoką premią na start, można założyć promocyjną lokatę mobilną na 1% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł na okres 4 miesięcy.

Lokata mobilna Santander to:

 • Oprocentowanie: 1% w skali roku
 • Czas trwania: 4 miesiąca
 • Kwota minimalna: 1000 zł
 • Kwota maksymalna: 20.000 zł
 • Warunki: Można założyć tylko raz poprzez aplikację mobilną banku
Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

Konto Jakie Chcę – krótkie prześwietlenie

Na koniec krótko o samym koncie osobistych zakładanym w ramach promocji. Konto Jakie Chcę w Santander to dwa proste warunki zapewniające darmowe prowadzenie konta wraz z kartą, wypłaty z bankomatów (kartą w bankomatach Santander oraz BLIK’iem we wszystkich bankomatach w kraju) oraz przelewy natychmiastowe.

Aby konto było bezpłatne wystarczy co miesiąc zapewnić wpływ w wysokości min. 500 zł na konto (1000 zł przez trzy miesiące na potrzeby promocji) oraz wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem.

Konto Jakie Chcę to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Visa Dopasowana lub Mastercard Dopasowana po spełnieniu w/w warunków
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty własne (Santander)
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • Program Bezcenne Chwile (dawniej Mastercard Priceless Specials) dla karty Mastercard
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
LuxON
LuxON
3 lat temu

Eh Skurczybyki 😉
„od 1.04.2019 roku nie brały udziału w promocji Konta Jakie Chcę”

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  LuxON

Fakt, nieco ponad dwa lata wykluczenia jest

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  LuxON

Fakt, nieco ponad dwa lata wykluczenia jest

Kamil
Kamil
3 lat temu

Czyli jak miałem konto w WBK, które przenieśli mi do Santander i zamknąłem je przed 1.06.2020 to łapię się na promocję?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Kamil

Tak, jeśli spełniasz też warunek nie brania udziału w promocji konta od 1.06.2019 r.

Co myślisz?

HIT! Rekordowe 500 zł za Konto 360° w Banku Millennium

Xiaomi Redmi 9 o wartości 549 zł za kartę Citi Simplicity