w

350 zł za Konto 360° w Banku Millennium [w tym premia za samo założenie konta]

Konto Millennium z premią 350 zł

Bank Millennium ruszył z nową, lepszą promocją Konta 360° z premią na start. W nowej edycji zyskać można aż 350 zł premii, z czego 100 zł za samo założenie konta i 250 zł za proste aktywności na koncie.

To jeszcze nie wszystko, co można zyskać! Po założeniu konta można bowiem skorzystać z promocji karty kredytowej Impresja z premią 300 zł + 600 zł moneyback rocznie + szansą na 1500 zł, co da nam łącznie co najmniej 650 zł nieopodatkowanej premii!

Z promocji konta osobistego możesz skorzystać do 30 czerwca 2021 r.

350 zł za Konto Millennium

W nowej promocji konta Millennium zyskamy aż 350 zł premii, z czego 100 zł w e-bonie do Biedronki otrzymamy już za samo aktywowanie konta. Kolejne 250 zł w gotówce otrzymamy w pięciu częściach po 50 zł za każdy miesiąc spełnienia dwóch prostych warunków zwalniających z opłaty za prowadzenie konta i karty debetowej, tj. za wpływ 1000 zł i jedną płatność kartą miesięcznie.

Przyznacie, że są to naprawdę bardzo proste warunki. Sprawdźmy teraz, kto może wziąć udział w promocji i zyskać tytułowe 350 zł premii.

Dla kogo 350 zł od Millennium?

Z akcji „Zyskaj 350 zł z Kontem 360°” skorzystać może osoba, która:

 • nie posiada żadnego produktu banku
 • nie jest w trakcie wnioskowania o żaden produkt banku
 • nie brała udziału w poprzednich promocjach dotyczących Konta 360° z premią na start
Aby otrzymać 350 zł od Millennium:

 • Do 30.06.2021 r. złóż promocyjny wniosek online o Konto 360° wraz z kartą debetową Mastercard i podpisz umowę wyrażając zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku
  • konto możesz założyć w pełni online przez selfie lub też tradycyjnie przez kuriera (w tym drugim przypadku trzeba pamiętać, że umowa musi być podpisana do końca miesiąca)
  • zakładając konto przez selfie trzeba będzie jeszcze potwierdzić swoją tożsamość w oddziale banku do 30.11.2021 r.
  • NAGRODA 1: Za założenie konta jak powyżej otrzymamy pierwszą nagrodę w postaci e-bonu do Biedronki o wartości 100 zł, który zostanie przesłany do 31.07.2021 r.
 • Do 30.11.2021 r. pobierz i następnie aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium
 • W lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i w listopadzie 2021 roku:
  • zapewnij łączne wpływy na kwotę min. 1000 zł (może to być przelew lub kilka przelewów z Twojego konta w innym banku i tego samego dnia możesz zwrócić środki z powrotem)
  • wykonaj 1 transakcję kartą debetową lub Blikiem na dowolną kwotę
 • Konto utrzymaj do dnia przekazania nagród

Za każdy miesiąc spełnienia warunku „darmowości” konta otrzymasz 50 zł premii w gotówce. Bank przekaże wszystkie premie (łącznie nawet 250 zł) do 31 grudnia 2021 r. na rachunek Konta 360° założonego w promocji.

100 zł do Biedronki otrzymasz za pomocą wiadomości SMS do końca lipca 2021 r. Jest to 13-cyfrowy kod, który podasz przy kasie. Możesz go wykorzystać podczas jednych lub kilku zakupów do 31 lipca 2022 roku (na raty aż do wykorzystania pełnej kwoty).

Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

Prześwietlenie Konta 360°

Rachunek osobisty 360° to świetne konto z naprawdę szerokim pakietem darmowych usług po spełnieniu dwóch prostych warunków będących jednocześnie warunkami promocji. Są nimi wpływy min. 1000 zł miesięcznie oraz wykonanie 1 płatności kartą lub BLIKiem.

Za darmo otrzymujemy prowadzenie konta wraz z kartą oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą jak również wypłaty gotówki w oddziałach banku.

Konto 360° to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za kartę debetową po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce
 • 0 zł za bankomaty za granicą
 • 0 zł za wypłaty gotówki w placówkach banku
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach banku i we wpłatomatach
 • 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 12 miesięcy (wymagana aktywacja na infolinii)
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam N.
Adam N.
2 lat temu

Kurcze, dopiero złożyłem wniosek o konto mBank w promocji. Myślisz, że dam radę spełnić warunki obu promocji?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Adam N.

Tutaj warunki są bardzo proste i niewymagające. Moim zdaniem spokojnie możesz założyć konto w mBank + konto Millennium lub Alior Bank (właśnie opisałem nową promocję).

maniana
maniana
2 lat temu

Piszecie, że założyć konto można:
online przez selfie lub też tradycyjnie przez kuriera.Ja po kliku w link widzę tam jeszcze „Oddział”. Ważne bo mam dowód gdzie w miejscu termin ważności mam „NIEOZNACZONE” i wymienione przez Was 3 sposoby są nie do przejścia bez wpisania manualnie tej daty. Pozostaje oddział, więc mam nadzieję, że osoba składająca wniosek w ten sposób nie zostanie niemile zaskoczona nie otrzymując nagród po spełnieniu tylu warunków. Możecie to potwierdzić?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  maniana

W takim wypadku można dać maksymalny dostępny w formularzu termin ważności.

maniana
maniana
2 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Włączyłem live chat i koleś wtedy mi napisał, że w takim przypadku pozostaje tylko wizyta w oddziale. Głupot nie chciałem w polu „data ważności” wpisywać. Wybrałem opcję „oddział” i nazajutrz z mamą (bo to jej zakładałem konto) odwiedziłem oddział informując pracownicę, aby założyła konto kontynuując mój wniosek złożony online. Przytakiwała więc uznałem, że wie co robi. 5 sierpnia a mama nie dostała sms-a z kodem do biedronki – podobno miał przyjść do końca lipca. Nie wiem za bardzo czy jest sens to kontynuować i bawić się przez kolejne pół roku w spełnianie warunków czy zamykać to konto. Może jakaś reklamacja pomoże?

Co myślisz?

Nawet 1600 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander!

Odbierz 400 zł na Allegro, czyli powrót najpopularniejszej akcji Citibank!