w

300 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank + 1% moneyback [łatwiejsze warunki]

Konto Alior Bank z premią 300 zł

Alior Bank ruszył z nową promocją konta osobistego z premią 300 zł na start i łatwiejszymi warunkami! Dodatkowo otrzymamy 1% moneyback od płatności wykonanych mobilnie (Google Pay / Apple Pay).

Premia będzie wypłacana co miesiąc przez okres 6 miesięcy (poprzednio było to 12 miesięcy). Do promocji można przystąpić do 30.09.2021 r.

→ Przejdź do prześwietlenia aktualnej promocji konta Alior Banku

Kto może otrzymać 300 zł od Alior Bank?

Z II edycji akcji “Bankuj i zyskuj z kontem” Alior Banku skorzystać mogą osoby, które w okresie 2 lat przed złożeniem wniosku nie posiadały konta osobistego w Alior Bank / T-Mobile Usługi Bankowe, konta walutowego lub Karty Kibica.

Nie wykluczona są natomiast posiadacze konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego czy też konta w Kantorze Walutowym Banku.

Jak otrzymać 300 zł premii od Alior Bank?

W obecnej edycji premia została podzielona na dwie części: Pierwsza to premia za wykonanie 5 płatności na dowolną kwotę i logowanie w aplikacji mobilnej. Druga to natomiast zwrot za transakcję mobilną za bilety / parkingi / autostrady.

Poniżej przedstawiam pełną ścieżkę do zgarnięcia pełnej premii w wysokości 300 zł, którą można jeszcze powiększyć o 20 zł zwrotu miesięcznie za płatności mobilne po wybraniu tej korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Aby otrzymać 300 zł premii:

 • Złóż promocyjny wniosek online o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową i wyraź zgody marketingowe na otrzymywanie informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych i połączeń głosowych nie później niż do 30.09.2021 r
  • konto założysz przez kuriera, przelew z innego banku lub przez wideorozmowę
  • umowę o konto podpisz w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
  • w przypadku problemów z wnioskiem możesz zamówić kontakt ze strony pracownika banku, który oddzwoni i dokończy proces wnioskowania o konto
 • NAGRODA I stopnia: 180 zł w 6 częściach miesięcznych częściach po 30 zł otrzymasz jeśli w każdym z 6 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta spełnisz po dwa warunki:
  • Wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę (za płatności mobilne otrzymasz dodatkowo 1% zwrotu)
  • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku
 • NAGRODA II stopnia: do 120 zł w 6 miesięcznych częściach po 20 zł otrzymasz w postaci zwrotu za płatności wykonane w aplikacji mobilnej w usługach Bilety i parking oraz Płatność za Autostrady
  • Aby otrzymać pełny zwrot trzeba zatem w każdym z 6 miesięcy wykonać takie płatności na kwotę min. 20 zł kupując np. bilety komunikacji miejskiej, płacąc za parkingi czy też za przejazdy autostradami

Każda z 6 miesięcznych nagród I stopnia (30 zł) i II stopnia (do 20 zł) będzie wypłacana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Aby otrzymać nagrodę II stopnia trzeba też spełnić proste warunki do wypłaty nagrody I stopnia.

Wyłączenia:

Standardowo z promocji wyłączone są płatności quasi-cash, tj. takie wykonane w punktach posiadających kod MCC 7995 (tj. kasyna, zakłady bukmacherskie), 8999 (usługi profesjonalne takie jak Revolut), 4111 (usługi transportowe), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (ubezpieczenia), 6051 i 4829 (przekazy pieniężne), 4900 (narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne).

Natomiast wszystkie normalne zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie będą się zaliczały do promocji.

Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie

Konto Jakże Osobiste Alior

Konto Jakże Osobiste Alior Bank to 0 zł za prowadzenie konta dla aktywnych klientów (zapewniając jednorazowy wpływ w wysokości min. 1500 zł miesięcznie), 0 zł za kartę debetową (płacąc nią min. 300 zł miesięcznie, w tym mobilnie przez Google Pay / Apple Pay.

Za darmo otrzymujemy też dwie z 11 korzyści:

Konto Jakże Osobiste 11 korzyści
Konto Jakże Osobiste to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu jednorazowego wpływu na min. 1500 zł (lub do 26. roku życia)
  • 10 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach i placówkach partnerskich
 • 0 zł za wypłaty gotówki w oddziałach i placówkach partnerskich
 • 0 zł za 2 korzyści do wyboru
 • zwrot 1% (do 240 zł rocznie) za płatności mobilne
Dokumenty:

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maciej K.
Maciej K.
2 lat temu

Inne promocje są obecnie słabe albo jestem wykluczony. Rozważam start w tej akcji. Ogólnie trzeba by co miesiąc zrobić wpływ i min. 5 płatności kartą na łącznie 300 zł. Wtedy mam wszystko za darmo i zgarniam premię + moneyback (płacę już w zasadzie wszędzie telefonem zbliżeniowo)?

Darek M. W.
2 lat temu
Odpowiedz do  Maciej K.

Dokładnie tak jak piszesz. Oprócz warunków samej promocji, trzeba mieć na uwadze warunki zwolnienia z opłat za konto, bo w końcu po co za nie płacić 🙂

Co myślisz?

Rekordowe 450 zł za eKonto w mBanku (+1,7% dla chętnych)

200 zł za założenie bezwarunkowo Darmowego CitiKonta + 400 zł za kartę + 100 zł moneyback