w

30 zł na Allegro w promocji Walutomat.pl

Walutomat 11 urodziny 30 zł na Allegro

Walutomat.pl ruszył z nową promocją dla nowych klientów, którzy dokonają pierwszej wymiany walut. Do zgarnięcia jest bon o wartości 30 zł na Allegro.

Jednocześnie warto dodać, że jest to najlepsza jak do tej pory promocji tego serwisu i jednocześnie okazja do przetestowania usług największej w Polsce platformy wymiany walut między użytkownikami serwisu.

Walutomat.pl działa bowiem na zasadzie udostępniania platformy do wymiany walut między użytkownikami serwisu. Sam serwis pobiera tylko niewielką prowizję w wysokości 0,2% od wykonanych transakcji.

Więcej informacji na temat serwisu znajdziesz  w prześwietleniu promocji Walutomat.pl dla czytelników JakOszczedzic.pl ze zniżką 75% na pierwszą wymianę.

Promocja trwa do 28 grudnia 2020 r.

30 zł na Allegro za wymianę 500 jednostek walut

W promocji „Wymień walutę i odbierz kartę podarunkową Allegro” otrzymamy kartę podarunkową Allegro o wartości 30 zł pod warunkiem dokonania rejestracji i wykonania wymiany walut min. 500 jednostek walut.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja z bonem Allegro o wartości 30 zł przeznaczona jest dla nowych klientów serwisu Walutomat.pl.

Jak otrzymać 30 zł na Allegro?

Warunki promocji są bardzo proste i sprowadzają się do:

  • Przejścia na dedykowaną stronę promocji i dokonania rejestracji w serwisie Walutomat.pl
    • Warto się spieszyć! Przygotowanych zostało bowiem 200 nagród
  • Wymiany min. 500 jednostek wybranej waluty (EUR, GBP, CHF lub USD). Możesz zarówno sprzedać jak i kupić powyższe walut
    • Pierwszym krokiem jest przelanie środków do Walutomatu. Obecnie możliwa jest szybka i wygodna wpłata za pomocą przelewu Przelewy24 i środki powinny pojawić się na koncie w Walumat niemal natychmiast po zrealizowaniu przelewu.
    • Następnie wybierz walutę, na którą chcesz wymienić środki
    • Wybierz jak chcesz odebrać wymienioną walutę. Do wyboru masz przelew na własne konto walutowe, przelew na konto kontrahenta oraz wypłat w ponad 300 oddziałach Banku Millennium, z którym Walutomat.pl współpracuje od jakiegoś czasu.

Nagroda zostanie przesłana mailowo nie później niż do 8 stycznia 2021 roku w formie kodu alfanumerycznego o wartości 30 zł. Kod wykorzystasz zaznaczając opcję „Masz kod lub kartę podarunkową” w koszyku Allegro.pl.

Karta podarunkowa zachowuje swoją ważność do 12 listopada 2021 roku.

Zobacz też:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Wymień walutę i odbierz bon do Allegro”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Tidal HiFi na 4 miesiące za 4 zł

HIT powrócił! 100 zł bonusu za … samo założenie konta Twisto