w

HIT powrócił! 100 zł bonusu za … samo założenie konta Twisto

Bonus Twisto 100 zł

Właśnie powróciła świetna promocja w Twisto z rekordową premią 100 zł na start! Jeśli nie skorzystaliście dotychczas z promocji Twisto to warto właśnie teraz założyć konto (ostatnie promocje dawały 30 zł, 50 zł lub 60 zł).

VIII edycja promocji „Bonus z Twisto” to powrót do rekordowej premii 100 zł na zakupy z Twisto i prawdziwa okazja dla wyjadaczy wisienek, jako że bonus otrzymamy za samo podpisanie umowy!

Promocja będzie trwała tylko do 24 grudnia 2020 roku.

→ Przejdź do: Rekordowe 100 zł premii z Twisto

100 zł za podpisanie umowy Twisto

Promocja „Bonus z Twisto” to prosty wniosek bez potrzeby przesyłania dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach oraz brak sprawdzania BIK’u jak ma to miejsce w przypadku wnioskowania o kartę kredytową. Limit na koncie Twisto będzie przyznany na podstawie oświadczenia i danych wprowadzonych we wniosku. Weryfikacja będzie się opierać o przesłanie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł.

Jeśli nie znasz jeszcze Twisto to pokrótce opiszę Ci ją opiszę. Zakładając konto Twisto Free otrzymujesz limit do wykorzystania w sklepach online oferujących płatności Twisto, który możesz wykorzystać od razu na okres od 15 do 45 dni bez żadnych opłat i odsetek!

Możesz też wybrać Twisto Space darmowe na okres 3 miesięcy z kartą fizyczną, a przed upływem tego okresu zmienić plan na darmowy Twisto Free.

Pod koniec miesiąca otrzymasz wyciąg i będziesz mieć czas do 15-go dnia miesiąca na zapłatę wykorzystanej kwoty bez żadnych kosztów dodatkowych (przelewem lub np. poprzez kod BLIK).

Kto może otrzymać 100 zł od Twisto?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, które zawrą umowę z Twisto. Co ciekawe, w regulaminie brak jest wykluczeń dla dawnych posiadaczy kont w Twisto.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest natomiast wyrażenie zgody na treść regulaminu promocji oraz wyrażenie zgody na kontakt za pomocą urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i utrzymanie tych zgód do dnia otrzymania bonusu.

Jak otrzymać 100 zł od Twisto?

  • Wniosek o konto Twisto wypełnisz całkowicie online. W kolejnych krokach wniosku trzeba będzie podać swoje prawdziwe dane, które będą tożsame z danymi w banku, z którego na koniec wykonasz przelew weryfikacyjny na symboliczną złotówkę
  • Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody marketingowe opisane powyżej:
Twisto zgody marketingowe
  • Po aktywowaniu konta Twisto bonus 100 zł jest Twój!

Bonus zostanie przyznany na koncie Twisto i możesz go wykorzystać za pomocą wirtualnej karty na dowolne zakupy online (wybierając Twisto Free) lub dowolne z wykorzystaniem fizycznej karty Twisto po wybraniu Twisto Space.

Po rozliczeniu płatności w sklepie wystarczy w menu wybrać opcję spłaty za wykonane zakupy za pomocą przyznanych punktów (100 pkt = 100 zł).

Twisto – opłaty

Konto Twisto Free wraz z kartą wirtualną prowadzone są za darmo. Co więcej daje nam możliwość odroczonej zapłaty za wcześniej wykonane zakupy do 15-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Jeśli wybierzesz plan Twisto Space to będzie on prowadzony za darmo przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie opłata wyniesie 9,99 zł miesięcznie (można zmienić plan przed upływem 3 miesięcy nie ponosząc żadnych opłat).

Twisto Plan Free Plan Space

Wyciąg generowany jest podobnie jak w koncie osobistym za każdy miesiąc kalendarzowy, po czym mamy 15 dni na zapłatę.

Za korzystanie z Twisto zapłacimy dopiero wtedy, kiedy nie spłacimy wcześniej wykorzystanej kwoty z otrzymanego limitu w tym czasie. Można skorzystać np. z odroczenia zapłaty 90% wykorzystanej kwoty o kolejny miesiąc, co będzie nas kosztowało 4,50 zł za każde wydane 100 zł.

Przykład.

Wykonując płatność 18 grudnia 2020 r. mamy czas na darmowe opłacenie zakupów do 15 sycznia 2021 r.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

30 zł na Allegro w promocji Walutomat.pl

100 zł w gotówce za ubezpieczenie OC w Porowneo.pl