w

150 zł gotówki + 10 kodów na przesyłki InPost za darmowe CitiKonto w Citibank

Citibank CitiKonto Finansowa Rewolucja - 150 zł i 10 przesyłek InPost

Citibank nie przestaje zaskakiwać! W nowej promocji w pełni darmowego CitiKonta zgarniemy 150 zł łatwej premii w gotówce + 10 przesyłek z InPost (kurierem lub Paczkomatem).

Promocja będzie trwała do 31 stycznia 2021 r. lub do wyczerpania puli 1700 kont założonych w promocji. Po jej wyczerpaniu strona przestanie działać. Jednym słowem każda osoba, która złoży wniosek na stronie promocji otrzyma należną premię.

→ Przejdź do: Rewolucyjne CitiKonto z łatwą premią 400 zł

Darmowe CitiKonto – prześwietlenie

Zaczniemy nietypowo, bo od krótkiego prześwietlenia CitiKonta otwieranego w promocji. Jest to prawdziwa rewolucja na obecne warunki rynkowe, kiedy większość banków podnosi opłaty za konto.

CitiKonto to 0 zł bez żadnych warunków za prowadzenie rachunku wraz z kartą, wypłatą z bankomatów własnych, 4 wypłaty z pozostałych bankomatów oraz 3 przelewy Express Elixir miesięcznie. Taki pakiet powinien każdemy wystarczyć w zupełności.

CitiKonto to:

  • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków
  • 0 zł za kartę do konta bezwarunkowo
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
  • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
  • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
150 zł premii + 10 przesyłek InPost

Z promocji „Finansowa Rewolucja III” możesz skorzystać jeśli od 1 stycznia 2019 roku nie posiadasz konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego w banku Citi Handlowy.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza Cię z promocji (w tym popularnej karty kredytowej Citi Simplicity / Citi BP).

Jak otrzymać 150 zł + 10 przesyłek InPost za CitiKonto?

  • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek online o CitiKonto akceptując regulamin promocji i wyrażając zgody marketingowe (cały proces przejdziesz w pełni zdalnie przez selfie)
  • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2 000 PLN z konta w innym banku z tytułem „Wynagrodzenie”
  • Do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zaloguj się w aplikacji mobilnej oraz wpłać na konto min 100 PLN
  • Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zapłać za swoje zakupy przez Google/Apple Pay na łączną kwotę min. 100 PLN

Za samo otwarcie konta otrzymasz pierwszą nagrodę w postaci dwóch kodów InPost, które zostaną przesłane do 10-go dnia miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Drugą nagrodę, 50 zł w gotówce + 8 kodów InPost otrzymasz do końca kolejnego miesiąca za wpływ 2000 zł. Trzecią nagrodę 50 zł otrzymasz do końca trzeciego miesiąca za logowanie w aplikacji mobilnej i wpływ na min. 100 zł, natomiast ostatnią, czwartą nagrodę – 50 zł w gotówce do końca czwartego miesiąca po wykonaniu płatności zbliżeniowych Google Pay / Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł.

Nagrody – 150 zł w gotówce + 10 kodów InPost

Jak już wspomniałem, łącznie w ramach promocji otrzymamy 150 zł w gotówce oraz 10 kodów InPost. Te drugie są nowością, stąd warto wiedzieć, jak będzie można je wykorzystać i na jakie przesyłki.

Kody InPost otrzymane w promocji zachowają ważność do 30 października 2021 roku, dzięki czemu będziemy mieli niemal rok na ich wykorzystanie wysyłając np. niepotrzebne rzeczy sprzedane na OLX.

Każdy z 10 kodów będzie można wykorzystać na przesłanie jednej przesyłki (kurierskiej lub paczkomatowej) za pomocą usług InPost. Paczkę prześlesz za pomocą usługi InPost Szybkie Nadania a instrukcję nadania przesyłki znajdziesz w przygotowanym dokumencie.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

160 zł w gotówce + 50 zł na AliExpress + 2% dla oszczędzających w mBank

HIT! Łatwe 400 zł w gotówce za darmowe konto BNP Paribas