w

Tidal HiFi na 4 miesiące za 4 zł

Tidal HiFi 4 miesiące za 4 złote

Tidal ruszył ze świetną promocją, dzięki której za jedyne 4 złote będziemy mogli korzystać z najwyższego planu HiFi przez 4 miesiące.

Ta mała odskocznia od promocji bankowych pomoże nam słuchać ulubionej muzyki na komputerze, telefonie czy też sprzęcie HiFi w najwyższej jakości niemal za darmo.

Czym jest TIDAL?

TIDAL jest jedną z wiodących platform streamingowych oferujących najwyższą jakość bezstratnego dźwięku i wysokiej jakości audio. Posiadając jeden z planów TIDAL możemy słuchać muzyki wybierając spośród 70 milionów utworów.

Tylko w TIDAL znajdziemy muzykę w bezstratnym formacie w jakości studyjnek (format określany jako MASTER). W TIDAL znajdziemy też albumy przygotowane w formacie Dolby Atmos.

TIDAL jakość dźwięku

W serwisie możemy tworzyć własne playlisty lub też skorzystać z wielu list stworzonych przez redaktorów muzycznych czy też samych artystów. W TIDAL znajdziemy też kolekcje piosenek i wideo – My Mix oraz nową muzykę w Artist Radio.

Aplikacje TIDAL dostępne są telefony z Androidem, iOS, na Windowsa, macOS jak również na systemach audio czy telewizorach smart. Z TIDAL korzystać też będziemy mogli za pomocą Apple CarPlay czy Android Auto z nawigacją Waze.

Tidal HiFi to:

  • Ponad 70 milionów utworów
  • Nieograniczone przełączanie utworów bez reklam
  • Pobieranie muzyki
  • Gotowe playlisty na każdą okazję
  • Jakość dźwięku HiFi
  • TIDAL Masters
  • 360 Reality Audio i Dolby Atmos
  • Miksy i radio
Jak otrzymać TIDAL za 4 zł za 4 miesiące?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby założyć nowe konto na inny adres mailowy 😉

Z promocji skorzystacie za pomocą dedykowanej stronie promocji, przez którą wystarczy założyć nowe konto.

Tidal subskrypcja HiFi

Po skorzystaniu z promocji trzeba będzie pamiętać o anulowaniu subskrypcji, ponieważ po 4 miesiącach zostanie ona automatycznie przedłużona za standardową opłatą – 39,99 zł za plan HiFi lub 19,99 zł za plan Premium.

Zobacz też najlepsze promocje:0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Allegro Pay: Odbierz 20 zł za aktywację nowego sposobu płatności na Allegro

30 zł na Allegro w promocji Walutomat.pl