w

160 zł w gotówce + 50 zł na AliExpress + 2% dla oszczędzających w mBank

mBank 160 zł premii + 50 zł na Aliexpress

Ruszyła nowa, limitowana promocja promocja eKonta w mBank z wysoką premią 210 zł na start, z czego 160 zł w gotówce i 50 zł na Aliexpress. Oprócz tego można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2% na koncie oszczędnościowym.

Promocja zakończyła się przed czasem!

160 zł w gotówce + 50 zł na Aliexpress

Z nowej promocji eKonta z premią skorzystać mogą osoby nieposiadające konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBank od 1 stycznia 2017 roku (w tym jako współposiadacz).

Posiadanie karty kredytowej czy też konta firmowego nie wyklucza z promocji eKonta z premią 210 zł.

Zobacz pozostałe świetne promocje:

Jak otrzymać 160 zł + 50 zł + 2% za eKonto?

 • Jak najszybciej, ale nie później niż do 23.12.2021 r. złóż wniosek o eKonto na promocyjnej stronie banku wraz z kartą debetową akceptując regulamin promocji.
  • Jeśli chcesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2% to podczas zakładania konta zaznacz opcję założenia konta oszczędnościowego Moje Cele
 • Po otwarciu konta, w ciągu 7 dni zasil rachunek jednorazowym wpływem min. 1000 zł z konta w innym banku (może być własne konto) lub z rachunku mBank od innej osoby
 • Do końca stycznia 2021 r. wykonaj co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą/BLIKiem/płatności mTransfer i nie anuluj ich do 15 dnia kolejnego miesiąca
  • Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł w gotówce + 50 zł na Aliexpress
 • 30 zł otrzymasz za powtórzenie powyższych dwóch warunków w lutym 2021 r.:
  • Zapewnij jednorazowy wpływ na kwotę min. 1000 zł
  • Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą / BLIKIEM, które nie zostaną anulowane do 15-go dnia kolejnego miesiąca
 • Kolejne 30 zł za powtórzenie warunków w marcu 2021 r.
  • Zapewnij jednorazowy wpływ na kwotę min. 1000 zł
  • Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą / BLIKIEM

Premię gotówkową otrzymasz bezpośrednio na eKonto założone w promocji. Pierwsze 100 zł w gotówce + bon 50 zł na AliExpress otrzymasz do końca lutego 2021 r, 30 zł premii gotówkowej otrzymasz do końca marca 2021 r. i ostatnie 30 zł do końca kwietnia.

Kody do AliExpress będą ważne do 31.03.2021 roku i pomniejszą wartość zakupów o kwotę 50 zł. Ważne, aby wykorzystać go jednorazowo, w przeciwnym razie pozostała kwota przepadnie.

Z regulaminu:

Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą lub telefonem za zakupy w sklepie). Dokonaj tej transakcji przy użyciu karty promocyjnej.

Przez transakcję BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.

Przez transakcję BLIK w internecie rozumiemy transakcję zakupu w internecie przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.

Przez płatność z usługą mTransfer rozumiemy szybki przelew za zakupy w internecie, który można wykonać poprzez zalogowanie się do serwisu transakcyjnego mBanku i autoryzację transakcji płatniczej bądź z wykorzystaniem usługi BLIK w zależności od ustawień transakcji.

Konto oszczędnościowe „Moje Cele” na 2% w skali roku

Konto Moje Cele 2%

Podczas zakładania konta osobistego można zaznaczyć pole checkbox i założyć przy okazji konto oszczędnościowe „Moje Cele” oprocentowane na promocyjne 2% w skali roku.

Promocyjne 2% będzie obowiązywało do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Tj. zakładając konto w grudniu 2020 r., promocyjne oprocentowanie zakończy się 31 marca 2021 r.

Maksymalnie na 2% ulokujemy kwotę 10 000 zł pod warunkiem, że suma wpływów w tym miesiącu będzie wyższa o co najmniej 100 zł od wydatków z tego rachunku.

Jednym słowem, w każdym promocyjnym miesiącu musimy na ten rachunek dopłacić min. 100 zł. Czyli najlepiej w pierwszym miesiącu wpłacić kwotę np. 10 000 zł, w kolejnym dopłacić 100 zł i to samo w trzecim miesiącu.

eKonto osobiste – prześwietlenie

ekonto mBank zalety

eKonto osobiste to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku. Kartę debetową otrzymamy za darmo pod warunkiem wykonania nią jednej płatności miesięcznie.

Za darmo otrzymamy też wszystkie bankomaty w Polsce przy wypłacie gotówki na kwotę min. 100 zł.

eKonto osobiste to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu 1 płatności miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych od 100 zł
 • 0 zł za wpłatomaty mBank, Planet Cash i Cashline
 • 0 zł za bankomaty za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
3 lat temu

Dzięki za info o promocji. Niestety karencja nie puszcza, konto zamknięte 28.04.2017 r.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Krzysztof

Ajjj, a tak niewiele brakło 🙁

Łukasz LuKa
Łukasz LuKa
3 lat temu

2017 r. XD Cyrk

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Łukasz LuKa

Oj tam, wciąż są osoby, które nie miały tutaj konta 🙂

Co myślisz?

Rekordowe 300 zł za kartę Mastercard Impresja w Banku Millennium [+720 zł moneyback +269 zł za konto]

150 zł gotówki + 10 kodów na przesyłki InPost za darmowe CitiKonto w Citibank