w

Rekordowe 300 zł za kartę Mastercard Impresja w Banku Millennium [+720 zł moneyback +269 zł za konto]

Mastercard Impresja Millennium - 300 zł na start

Bank Millennium ruszył z rekordową promocją swojej karty kredytowej Mastercard Impresja wypłacając za jej założenie aż 300 zł premii w postaci bonów Allegro + do 760 zł moneyback za zakupy w wybranych sklepach rocznie.

Przed założeniem karty trzeba posiadać konto osobiste. Jeśli go nie posiadasz to nic straconego, bowiem za jego założenie też otrzymasz premię – 220 zł + darmowe przesyłki na rok z Allegro Smart o wartości 49 zł.

Promocja karty będzie trwałą do 31 stycznia 2021 r, natomiast promocja konta osobistego do 21 grudnia 2020 r.

→ Przejdź do: 220 zł + 49 zł premii za konto osobiste Millennium

300 zł na Allegro + 12 miesięcy bez opłat

Dzięki rekordowej promocji „Zimowe zakupu z kartą Millennium” otrzymamy na start bon Allegro o wartości 300 zł oraz zwolnienie z opłat za 12 miesięcy po wykonaniu 1 płatności miesięcznie.

Jednym słowem za spełnienie warunków promocji otrzymamy 300 zł premii nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Przed upływem roku można kartę zamknąć lub negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Karta kredytowa Mastercard Impresja w Banku Millennium daje 5% moneyback w wybranych sklepach (patrz dalej) i może być wartościowym dodatkiem dla niektórych z nas.

Kto może otrzymać 300 zł na Allegro z kartą Impresja?

Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie posiada karty kredytowej Millennium od dnia 1 stycznia 2018 roku. Tym samym, okres karencji pozostał niezmieniony i wynosi już niemal trzy lata.

Nagroda

Nagrodą w promocji jest elektroniczna karta podarunkowa Allegro o wartości 300 zł z bardzo długim okresem ważności do 30 kwietnia 2022 roku.

Zaletą promocji jest to, że Allegro kupimy w zasadzie wszystko, więc każdy znajdzie coś dla siebie 😉

Ważną kwestią jest to, że kartę podarunkową trzeba wykorzystać podczas jednym zakupów, które mogą łączyć przedmioty od kilku sprzedających.

Aby otrzymać 300 zł na Allegro:

  • Założenie karty kredytowej Impresja z limitem min. 3000 zł za bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium nie później niż do 31 stycznia 2020 r.
  • W czterech kolejnych miesiącach licząc od miesiąca następującego po miesiącu wydania karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł

Dla kart wydanych na podstawie wniosków z grudnia 2020 r. płatności trzeba będzie wykonać w styczniu, lutym, marcu i kwietniu. Natomiast dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w styczniu będzie to lutym, marzec, kwiecień i maj 2021 r.

To wszystko! Nagroda zostanie przesłana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków, tj. 4-krotnego wykonania płatności na łączną kwotę min. 350 zł.

760 zł moneyback rocznie

Karta kredytowa Millennium Impresja zapewnia wysoki zwrot w wysokości 5% wykonanych płatności w wybranych sklepach przy maksymalnym limicie w wysokości 760 zł moneyback rocznie.

5% zwrotu otrzymasz za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, Carrefour (patrz regulamin), TravelPlanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home oraz Uterque.

Na czym obecnie zarobić?

Obecnie trwa kilka naprawdę wartych uwagi promocji. Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa to warto sprawdzić akcje:

W pozostałych bankach warto natomiast poczekać na lepsze okazje na zarobek.

Karta kredytowa Impresja – krótkie prześwietlenie

  • 0 zł opłaty miesięcznej
    • przez pierwsze 12 miesięcy po wykonaniu min. 1 płatności / mc
    • w kolejnym roku po wykonaniu min. 5 płatności / mc
  • 5% moneyback w wybranych sklepach
  • Pakiet Assistance Impresja
  • Program rabatowy Inspiracje
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł za konto Santander + 50 zł za konto dziecka

160 zł w gotówce + 50 zł na AliExpress + 2% dla oszczędzających w mBank