w

25 zł za darmową aplikację Revolut (oraz 10 GBP za przelew TransferGo i 5 GBP za aplikację Curve)

Revolut promocja 25 zł

Revolut podbija stawkę! Nowym klientom zapłaci rekordowe 25 zł premii na start za założenie aplikacji mobilnej i darmowej karty wielowalutowej.

Oprócz premii za konto Revolut, możesz jeszcze skorzystać z prostej akcji zgarniając:

Łącznie da nam to ok. 100 zł premii w trzech prostych akcjach.

Edit. Krok 1: 50 zł za pierwszą płatność w Revolut

Revolut nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. Jeśli jednak jeszcze jakimś cudem nie masz tutaj konta to możesz zyskać łatwe 50 zł premii za jedną płatność darmową kartą Revolut.

Sam, z Revoluta korzystam aktywnie podczas wszystkich wyjazdów zagranicznych już od stycznia zeszłego roku i nie wyobrażam sobie wyjazdu bez tej karty!

Więcej informacji znajdziesz w prześwietleniu oferty Revolut.
1. Rejestracja z polecenia
Aby otrzymać 50 zł na start, wystarczy skorzystać rejestrację konta przeprowadzić korzystając z dedykowanego linka polecającego.

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Z uwagi na wymogi prawne stawiane firmom takim jak Revolut, wymagane jest zeskanowanie dokumentu (prawo jazdy, dowód osobisty, paszport) oraz zrobienie sobie zdjęcia (selfie) za pomocą aplikacji Revolut.
Oczywiście wymagane jest też podanie prawdziwego adresu zamieszkania (na który przyjdzie darmowa karta wielowalutowa), adresu e-mail i nr telefonu, który będzie nam służył do logowania w aplikacji Revolut.
Kolejnym krokiem będzie zasilenie konta Revolut dowolną kwotą (min. 20 zł) i wykonanie min. jednej płatności kartą na dowolną kwotę. Do tego celu możesz użyć wirtualnej karty Revolut, którą od razu dodasz do Google Pay / Apple Pay.

2. Zamówienie darmowej karty

Revolut karta Visa

Po zasileniu konta (poprzez TransferGo lub używając innej karty dowolnego banku) możemy przejść do zamówienia darmowej karty Revolut. Po wszystkim będziecie mogli całość środków przelać bezkosztowo na swoje konto w dowolnym banku.

Kartę zamówicie przechodząc do zakładki „Karty” i wybierając kartę fizyczną. Zamówienie pierwszej karty fizycznej dla nowych klientów Revolut będzie darmowe po skorzystaniu z linka polecającego. Karta powinna do Was dojść w ciągu kilku dni.

Olbrzymią zaletą karty Revolut jest to, że już chwilę po jej zamówieniu, można dokonywać zakupów przez Internet (np. w chińskich sklepach płacąc w USD i oszczędzając przy tym na przewalutowaniu).

Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo, to kartę w każdej chwili można zablokować/odblokować jednym kliknięciem! Można też w prosty sposób ustawić limity płatności.

3. Dokonanie pierwszego zakupu

Ostatnim krokiem będzie wykonanie pierwszej płatności z użyciem karty Revolut. Możecie go dokonać zarówno w internecie jak i fizycznie w dowolnym sklepie oferującym płatności kartą.

Krok 2: 25 funtów za pierwszy przelew TransferGo

TransferGo - kod polecający

Skoro już zakładamy aplikację Revolut to grzechem byłoby nie skorzystanie ze świetnej promocji TransferGo, zyskując kolejne 25 GBP (ok. 125 PLN) za wykonanie 2 darmowych przelewów w TransferGo.

Prześwietlenie aktualnej promocji z premią 25 GBP:
→ Przejdź do: 25 funtów w programie poleceń TransferGo

W tym celu wystarczy, że dokonasz rejestracji z dedykowanego linka polecającego podając kod polecający:

Po wykonaniu niezbędnych weryfikacji, możemy przejść do wykonania przelewu na nasze konto walutowe Revolut o wartości min. 50 funtów.

Aby w Revolut zobaczyć dane konta w funtach brytyjskich (GBP), trzeba w aplikacji dodać subkonto w tej walucie (Pulpit -> Konta -> Więcej -> Dodaj konto) i następnie wejść w jego szczegóły:

Revolut numer konta GBP

Następnie możemy przejść do wykonania przelewu na stronie TransferGo. Sort code jest Numerem rozliczeniowy banku, , natomiast Numer rachunku w TransferGo to Konto w Revolut:

TransferGo - PrzelewTransferGo - przelew na konto

Usługi TransferGo są jak najbardziej bezpieczne. Pozytywne opinie na ich temat można znaleźć w Internecie.

→ Przejdź do: 15 funtów w programie poleceń TransferGo
(pamiętaj o wpisaniu kodu – jeśli nie zostanie on uzupełniony automatycznie)

Krok 3: 10 funtów za kartę Curve

Curve - 50 zł

Curve czyli „Wszystkie karty w jednej” to karta płatnicza, która zastąpi wszystkie Wasze karty znajdujące się w portfelu, szafce i na strychu 😉

Wystarczy w aplikacji wybrać kartę, której chcesz użyć do danego zakupu i pieniądze zostaną pobrane właśnie z tej karty. Co więcej, jeśli się pomylisz, to możesz wstecznie zmienić kartę do danego zakupu.

Po więcej informacji odsyłam do prześwietlenia aplikacji mobilnej Curve. Teraz natomiast skupię się na krótkiej instrukcji zgarnięcia 10 GBP na start.

Zasady promocji są bardzo proste. Pierwszym krokiem jest skorzystanie z z dedykowanego linka polecającego JakOszczedzic.pl (podczas rejestracji powinien pojawić się kod 10GBP).

Jeśli w momencie zamawiania karty nie zobaczysz kodu polecającego to musisz kliknąć „Have a referral / promo code” i wpisać wyżej podany kod. W przeciwnym razie nie otrzymasz premii na start.

Curve wybór karty

Na końcu rejestracji swojego konta trzeba będzie dodać przynajmniej jedną kartę płatniczą, z której będą pobierane środki podczas płatności kartą Curve (pełni ona funkcję jakby pośrednika w płatności). Karta Curve przyjdzie do Was pocztą na adres podany w rejestracji.

Premia zostanie wypłacana zaraz po wykonaniu pierwszej płatności kartą Curve. Wypłata nastąpi w formie punktów Curve Rewards. 1 punkt to równowartość 1 pensa. Za polecenie otrzymamy więc 500 punktów o równowartości 5 GBP.

Po założeniu konta i karty możecie sami polecać Curve znajomym! Za każde polecenie otrzymacie po 5 GBP!

To wszystko.

Teraz możesz sam/sama polecać powyższe programy poleceń, dzięki czemu Twoja premia ulegnie zwielokrotnieniu!

→ Przejdź do: Curve z premią 10 GBP na start i darmową kartą
( pamiętaj o podaniu kodu 10GBP )

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł za otwarcie konta + 100 zł za polecenie w II edycji programu „Polecam PKO”

200 zł premii na start za Konto w Alior Bank (oraz do 240 zł moneyback rocznie i +3% dla oszczędzających)