Promocja świąteczna w Walutomat.pl: 50% rabatu, przelew zagraniczny i wypłata gotówki za 0 zł

Kontynuuje temat wymiany walut i transferów pieniężnych zagranicę. W Walutomat.pl trwa świąteczna promocja w ramach której otrzymamy trzy bonusy na start.

Są to: 50% rabatu na prowizję serwisu za wymianę walut między użytkownikami serwisu, przelew zagraniczny za 0 zł oraz wypłata gotówki w placówce banku za 0 zł.

Cały czas skorzystać możecie też skorzystać z promocji dla czytelników JakOszczedzic.pl ze zniżką 75% na pierwszą wymianę. Jeśli nie potrzebujecie korzystać z darmowego przelewu zagranicznego i wypłaty gotówki, to promocja z rabatem 75% będzie dla Was korzystniejsza.

Usługi serwisu Walutomat.pl mogę polecić z czystym sumieniem, była to moja główna platforma wymiany walut przed pojawieniem się aplikacji Revolut.

Promocja świąteczna trwa do 31 grudnia 2018 r.

50% rabatu na prowizję oraz przelew zagraniczny i wypłata gotówki za 0 zł

W ramach nowej promocji serwisu Walutomat.pl możemy skorzystać z potrójnego bonusu. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zarejestrować się w Walutomat.pl na dedykowanej stronie promocji i do 31 grudnia 2018 r. dokonać wymiany walut.

Pierwszym bonusem jaki otrzymamy jest 50% rabatu na prowizję serwisu od pierwszej wymiany walut. Prowizja wynosi standardowo 0,2% wartości zlecenia. W przypadku wymiany EUR/PLN prowizja wyniesie więc standardowo 0,86 grosza i 0,43 grosza za 1 EUR wymiany w ramach promocji.

Przypomnę, że dzięki temu, że zlecenia wystawiane są przez użytkowników serwisu, możliwe jest osiągnięcie lepszych kursów niż średni kurs NBP (jeżeli jesteśmy po odpowiedniej na daną chwilę stronie rynku 😉 ).

Drugi bonus to możliwość wykonania pierwszego przelewu zagranicznego za 0 zł. Mamy przy tym możliwość wykonania przelewu do 33 krajów europejskich. Wybierając opcję przelewu przyspieszonego, pieniądze mogą trafić na konto odbiorcy już tego samego dnia. Więcej informacji na temat przelewów zagranicznych, w tym tabelę z czasami ich realizacji znajdziecie w prześwietleniu tej funkcjonalności.

Natomiast więcej informacji na temat serwisu Walutomat.pl, w tym proces wymiany walut od A do Z znajdziecie w prześwietleniu promocji z rabatem 75% dla czytelników JakOszczedzic.pl.

Ostatnim bonusem jest możliwość pierwszej wypłaty gotówki za 0 zł w oddziałach Banku Millennium. Poniżej zamieszczam mapę oddziałów, która jeszcze powiększy się w przyszłym roku po przejęciu eurobanku:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Odbierz 10 GBP (ok. 50 PLN) za wykonanie darmowego przelewu w TransferGo (+10 GBP za każdą poleconą osobę!)

Czas na odbiór premii w dwóch promocjach BGŻ BNP Paribas