w

Tablet Samsung Galaxy Tab A7 za darmo do karty Citi Simplicity w Citibank

Citibank ruszył z kolejną ciekawą promocją swojej warunkowo darmowej karty kredytowej Citi Simplicity dla nowych i powracających klientów z gwarantowaną nagrodą na start. Tym razem do zgarnięcia jest tablet Samsung Galaxy Tab A7 w zamian za otwarcie karty i wykonanie płatności na określoną kwotę przez 2 miesiące po jej otrzymaniu.

To jeszcze nie wszystko, bowiem za założenie darmowego Citikonta zyskasz kolejne 500 zł premii na start!

Promocja karty z tabletem Samsung będzie trwała do wyczerpania limitu 250 zawartych umów lub do 31.12.2023 roku. Po tym czasie link do strony promocji przestanie być aktywny.

→ Odbierz tablet Samsung Galaxy Tab A7 do karty Citi Simplicity

Alternatywnie sprawdź też pozostałe promocje karty Citi Simplicity:

Tablet Samsung Galaxy Tab A7 za darmo do karty Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Warunek ten należy spełnić przez dwa pierwsze pełne miesiące po otrzymaniu karty w celu odbioru nagrody gwarantowanej – tabletu Samsung Galaxy Tab A7.

Po tym czasie polecam skontaktować się z bankiem i negocjować zniesienie tego warunku (często się to udaje). Samej karty nie możesz wypowiadać do dnia przyznania nagrody, a po tym okresie możesz zrobić z nią co zechcesz.

Dla kogo tablet Samsung Galaxy Tab A7 od Citibank?

Świetną wiadomością jest skrócenie przez Citibank okresu karencji dla dawnych posiadaczy kart.

Promocja z tabletem Samsung Galaxy Tab A7 dostępna jest dla nowych i byłych posiadaczy kart Citibanku, którzy od 1 stycznia 2023 roku nie posiadają żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki!

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, natomiast za jego założenie otrzymasz kolejne 500 zł premii na start.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz spełnić wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Aby otrzymać tablet Samsung Galaxy Tab A7 od Citibank?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  • Przed podpisaniem umowy o kartę przekaż do banku dokumenty potwierdzające dochody na specjalnej stronie banku (w momencie wypełniania wniosku nie musisz ich posiadać. Listę dokumentów potwierdzisz z konsultantem banku, który oddzwoni po wypełnieniu wniosku)
  • Wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę w celu jej dostarczenia 😉
 • Aktywuj kartę w dowolny sposób (najwygodniej za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku
 • Przez dwa kolejne miesiące po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
 • Nie wypowiadaj karty do dnia przyznania nagrody
Odbiór nagrody i gwarancja

Informację od Citibanku o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej.

Tablet Samsung T220 Galaxy Tab A7 Lite 3/32GB Wifi, w kolorze Grey o wartości 699 zł brutto zostanie z kolei wysłany w terminie 60 dni od otrzymania ten wiadomości na adres korespondencyjny podany w banku.

Smartfon podlega pełnej 24 miesięcznej gwarancji od daty aktywowania urządzenia na podstawie numeru IMEI.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w październiku 2023 r. Po jej otrzymaniu aktywuj kartę
 2. W listopadzie 2023 r. wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł
 3. W grudniu 2023 r. ponownie wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł
 4. Informację o przyznaniu tabletu Samsung Galaxy Tab A7 otrzymasz w ciągu 30 dni od momentu wykonania wymaganych płatności
 5. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 zostanie z kolei wysłany w ciągu 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości (zazwyczaj nagrody są wysyłane wcześniej)

Po otrzymaniu nagrody możesz zrobić co chcesz z kartą. Bez problemów możesz negocjować z bankiem bezwarunkowe zniesienie opłaty za jej prowadzenie.

Wolisz inną nagrodę?

Nie ma problemu. Alternatywnie możesz skorzystać z dwóch innych promocji karty Citi Simplicity i zyskać rekordowe 1200 zł premii z kartą Citi Simplicity lub łatwiejsze 600 zł do sklepów LIDL czy też zegarek Garmin Venu Sq z kartą Citi Simplicity.

Na dokładkę korzystając z promocji bezwarunkowo darmowego Citikonta otrzymasz kolejne 500 zł, co da łącznie aż do 1700 zł premii od Citibank!

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 23,15%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to podstawowa i najpopularniejsz karta Citibanku, która będzie prowadzona dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwszy rok.

Opłata w wysokości 12 zł miesięcznie będzie zniesiona pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie (pamiętaj, że na potrzeby promocji musisz akurat wydać po 1000 zł miesięcznie w pierwszych dwóch pełnych miesiącach po miesiącu podpisania umowy o kartę).

RRSO 0% vs 23,15%

Po zakończeniu miesięcznego okresu rozliczeniowego w wybranym przez siebie dniu miesiąca, otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wydaną w danym okresie rozliczeniowym. Na potrzeby przykładu, załóżmy, że okres rozliczeniowym trwa od 1-go do ostatniego dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza za korzystanie z pieniędzy banku (RRSO = 0%) wystarczy że przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym. Kwotę tą znajdziesz na wyciągu. Przy założeniu, że okres rozliczeniowy kończy się 1-go dnia miesiąca, wpłaty dokonaj na rachunek karty do 26-go dnia miesiąca, a za korzystanie z darmowego odroczonego terminu zapłaty nie zapłacisz ani grosza!

Po więcej szczegółów zapraszam Cię do osobnego wpisu: poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • Tablet Samsung Galaxy Tab A7 za darmo na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (po otrzymaniu nagrody możesz negocjować ten warunek z bankiem i otrzymać kartę za darmo bez żadnych warunków)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
Dokumenty:

Regulamin promocji „Karta kredytowa z tabletem Samsung Galaxy Tab A7”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

HIT! 500 zł na start za Konto Millennium 360° [+ 50 zł za 5 płatności Blikiem Zbliżeniowym + 7% dla oszczędności]

Wow! Aż 200 zł (16000 punktów) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart BNP Paribas