w

Wow! Aż 200 zł (16000 punktów) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart BNP Paribas

BNP Paribas Mastercard Bezcenne Chwile 200 zł

Program Mastercard Bezcenne Chwile zawitał do banku BNP Paribas i z tej okazji odpalona została świetna promocja z nagrodą w wysokości 200 zł (16.000 pkt) za wykonanie min. 5 płatności telefonem lub zegarkiem na łączną kwotę min. 500 zł.

Co ciekawe, w promocji można zyskać aż 3 nagrody, tj. łącznie 48.000 pkt o wartości 600 zł rejestrując 3 karty i spełniając warunki trzykrotnie.

Promocja przeznaczona jest dla klientów posiadających kartę debetową lub kredytową z logo Mastercard. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta i/lub karty kredytowej BNP Paribas, to aktualnie możesz skorzystać z następujących promocji:

Promocja będzie trwała do 31 grudnia 2023 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli 15 000 nagród po 16.000 punktów. Informacja o wyczerpywaniu limitu zostanie podana na 7 dni przed końcem na stronie.

200 zł w akcji „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas”

W ramach pierwszej promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów banku BNP Paribas posiadających karty Mastercard to świetna okazja na szybkie i łatwe zgarnięcie aż 200 zł premii w zamian za zrobienie min. 5 zakupów mobilnych telefonem i/lub zegarkiem na łączną kwotę min. 500 zł kartą zarejestrowaną w programie.

Nagrodą będzie 16000 punktów programu Bezcenne Chwile, które wymienisz m.in. na vouchery o wartości 200 zł lub inne nagrody rzeczowe czy też bilety do kina.

Promocja będzie trwała do 31 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania puli 15000 nagród.

Jak otrzymać 200 zł premii w promocji „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas:

 • Sprawdź, czy posiadasz wyrażone zgody marketingowe i odpowiednią kartę (patrz niżej)
 • W terminie do 31.12.2023 r. lub do wyczerpania puli 15.000 nagród zarejestruj kartę Mastercard Banku BNP Paribas w Programie Bezcenne Chwile korzystając z banneru widocznego po zalogowaniu w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej banku
 • W terminie 30 dni od rejestracji w programie pięć razy zapłać telefonem lub zegarkiem za zakupy na łączną kwotę min. 500 zł korzystając z płatności Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay
  • Uwaga! termin 30 dni liczony jest od uruchomienia Rachunku Programu przez Mastercard (który zostanie otwarty w terminie maksymalnie do 14 dni roboczych od daty zawarcia umowy pomiędzy Uczestnikiem a Mastercard
  • z promocji wyłączone są wszystkie płatności quasi-cash oraz płatności wymienionych poniżej

Nagroda zostanie przyznana Uczestnikowi nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia
spełnienia ostatniego z warunków jej otrzymania. Punkty przyznane w ramach Nagrody są ważne przez 6 miesięcy od dnia zasilenia Rachunku Programu.

Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji maksymalnie 3 Nagrody (rejestrując 3 karty).

FAQ: 200 zł w Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów BNP Paribas

Jakie karty wydane przez BNP Paribas można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile?

W Programie możesz zarejestrować karty debetowe i kredytowe wydane przez Bank BNP Paribas dla pełnoletnich użytkowników w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (konsumentami). Wyłączone zostały karty wydane do Rachunku Walutowego w EUR oraz dodatkowe karty kredytowe.

Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby skorzystać z promocji?

Rejestracji do Programu mogą dokonać klienci indywidualni, którzy:

 • posiadają kartę debetową lub kredytową Mastercard wydaną przez Bank BNP z wyłączeniem dodatkowych kart kredytowych,
 • wyrazili zgodę marketingową na kontakt drogą elektroniczną, 
 • nie zgłosili sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych w tym profilowanie,
 • posiadają adres e-mail. 
   

Jeżeli nie widzisz banneru zachęcającego do rejestracji zweryfikuj posiadane zgody marketingowe:

 • GOonline: Profil osobisty-> Ustawienia -> Zgody marketingowe i transakcyjne ->Zgodny marketingowe -> Otrzymywanie informacji handlowych
 • GOmobile: Ustawienia -> Zgody marketingowe – >Zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
Jakie płatności są wyłączone z promocji?

 • wszelkie transakcje, w przypadku których nastąpił zwrot towaru, usługi lub pieniędzy);
 • operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/elektronicznych)
 • transakcje dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych
 • opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują)
 • wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code):
  • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
  • (5122 – określający m.in.. właścicieli aptek
  • 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych
  • 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki
  • 5912 – określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem
  • 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi)
  • 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne)
  • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych
  • 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków).
Dokumenty:

Regulamin promocji „Mobilny zyskują z Bankiem BNP Paribas”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
7 miesięcy temu

Może głupie pytanie, ale: Czy jak zapłacę więcej niż 5 razy np.8 żeby przekroczyć te 500 zł to też się liczy czy muszę je przekroczyć już po 5 płatnościach?

Alojzy
Alojzy
7 miesięcy temu
Reply to  Andrzej

§ 3. 2. Regulaminu promocji „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas” do otrzymania Nagrody uprawnieni są tylko tacy Uczestnicy, którzy w Czasie trwania Promocji spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki:
c. dokonają przy użyciu Portfela Cyfrowego, z wykorzystaniem Karty Partnera dodanej do tego Portfela Cyfrowego, min. 5 Transakcji XPay na łączną kwotę co najmniej 500 zł (pięciuset złotych) w terminie pierwszych 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych odpowiednio od dnia: (i) uruchomienia Rachunku Programu przez Mastercard (który zostanie otwarty w terminie Mastercard) w wyniku dokonania Przystąpienia do Programu przez Uczestnika dotyczy Kart Partnera rejestrowanych w Programie przy Przystąpieniu do Programu, albo
(ii) rejestracji Karty Partnera w Programie dotyczy kolejnych Kart Uczestnika wydawanych przez Partnera i rejestrowanych w Programie w Czasie trwania Promocji po Przystąpieniu do Programu i uruchomieniu Rachunku Programu.

W myśl powyższego zapisu, aby spełnić warunek otrzymania nagrody należy m.in. wykonać co najmniej 5 transakcji na łączną kwotę 500 zł. Oznacza to, że wykonanie więcej niż 5 transakcji o łącznej wartości 500 zł również spełnia ww. warunek.

Mariusz
Mariusz
7 miesięcy temu

Mam kartę wirtualna. Rozumiem, że muszę szybko zamówić MC plastik ?

Kacper
Kacper
7 miesięcy temu

Czy konieczne jest płacenie zegarkiem telefonem? Wydaje mi się, że można przez internet płacić także portfelem elektronicznym google Pay

Co myślisz?

Tablet Samsung Galaxy Tab A7 za darmo do karty Citi Simplicity w Citibank

445 zł + 200 zł za konto osobiste BNP Paribas w akcji „Przytul promocję”