w

420 zł premii w promocji darmowego konta osobistego BNP Paribas

BNP Premia 420 zł za konto w akcji Wspinaj się po okazje

BNP Paribas ruszył z kolejną akcją promującą konto osobiste dla nowych i powracających klientów. W ramach promocji „Wspinaj się po okazje” otrzymamy 420 zł premii gotówkowej. Oprócz promocji konta, możesz też skorzystać z promocji karty kredytowej z kolejną premią 300 zł na start.

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie z kolei prowadzona za 0 zł wraz z wybranymi bankomatami w Polsce i za granicą po wykonaniu nią 3 płatności na dowolną kwotę miesięcznie, jednym logowaniu w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej i udzieleniu zgód marketingowych.

Tym samym, nic nie ryzykując możesz zyskać łatwe 420 zł premii gotówkowej poświęcając nieco czasu i wykonując kilka prostych czynności, które i tak co miesiąc wykonujesz.

Promocja będzie trwała do 16.06.2023 roku.

→ Odbierz 420 zł w gotówce za konto osobiste BNP Paribas

420 zł premii gotówkowej w akcji „Wspinaj się po okazje”

W aktualnej akcji „Wspinaj się po okazję” BNP Paribas przekaże 420 zł premii gotówkowej poprzez organizatora akcji w zamian za założenie darmowego Konta dla Ciebie i spełnienie niewygórowanych warunków promocji opisanych krok po kroku poniżej.

Dla kogo 420 zł premii w akcji „Wspinaj się po okazje”?

Z promocji „Wspinaj się po okazje” z nagrodą gotówkową w wysokości 420 zł możesz skorzystać, jeśli od co najmniej 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadałeś/aś rachunku osobistego w BNP Paribas.

Okres karencji jest więc całkiem krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnych premii dla dawnych klientów banku.

Zobacz też aktualne HITY:

Jak otrzymać 420 zł w akcji „Wspinaj się po okazje”?

 • Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie promocji „Wspinaj się po okazje” zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia nie później niż do 16 czerwca 2023 roku
 • Następnie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla Ciebie na tej stronie linka podając te same dane co na stronie promocji i nie później niż do 30.06.2023 r. podpisz umowę o konto
  • Warto udzielić zgody marketingowe, aby otrzymać darmowe prowadzenie karty debetowej
  • Polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj darmową po dokonaniu nią 3 płatności / mc + 1 logowaniu
  • Konto otworzysz za pomocą aplikacji mobilnej banku GOmobile lub tradycyjnie w przeglądarce internetowej
 • NAGRODĘ 1: 40 zł w gotówce otrzymasz za samo zawarcie umowy oraz nadanie kodu PIN do karty nie później niż do 30.06.2023 roku
 • NAGRODĘ 2: 190 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie 4 warunków w pierwszym pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonanie Transakcji BLIK na łączną kwotę min. 200 zł (np. w Biedronce, na stacji paliw, na Allegro, itd.)
  • wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych kartą
  • wykonanie przelewu/ów przez bankowość internetową lub aplikację mobilną na łączną kwotę min. 500 zł
  • otrzymanie wpływu/ów na łączną kwotę min. 200 zł
 • NAGRODĘ 3: 190 zł w gotówce otrzymasz za ponowne spełnienie tych samych czterech warunków, w drugim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj Transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł
  • wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą
  • wykonaj przelew/y na łączną kwotę min. 500 zł
  • zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 200 zł

To wszystko, teraz możesz już przejść do uzupełnienia danych do wykonania przelewu przez Organizatora promocji, który zgodnie z RODO musi od Ciebie otrzymać informację o numerze konta otwartego w promocji (patrz dalej).

Przykład:

Nagroda BNP Paribas za konto
Przekazanie nagród

Wiadomość mailową o otrzymaniu pierwszej nagrody otrzymasz do 22-go dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Dla kont otwartych w kwietniu 2023 roku, będzie to 22 maj a 2023 r. Maila otrzymasz z adresu wspinajsiepookazje@promocja.bnpparibas.pl. Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz do 22-go dnia kolejnego miesiąca oraz trzeciej nagrody do 22-go dnia jeszcze kolejnego miesiąca.

W celu odbioru pierwszej nagrody i nagród kolejnych należy otworzyć pierwszą wiadomość otrzymaną od organizatora i za pomocą otrzymanego tam linka zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta otwartego w promocji, na które to organizator przeleje nagrodę.

Jeśli o tym zapomnisz, to numer konta możesz uzupełnić później, otrzymując nagrodę też w odpowiednio późniejszym czasie.

Dla konta otwartego w kwietniu nagroda I zostanie przekazana do końca maja 2023 roku, nagroda II do końca czerwca, a nagroda III do końca lipca 2023 r. Dla kont otwartych w kolejnych miesiącach terminy te będą przesunięte o 1 lub 2 miesiące.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać cztery pojęcia odpowiadające wymaganym aktywnościom (w razie wątpliwości zachęcam do komentowania, a na bieżąco rozwiejemy wszelkie wątpliwości):

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK;

Transakcja bezgotówkowa – operacja bezgotówkowa wykonana przez Uczestnika za pomocą Karty, polegająca na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w ty m: Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu (tzw. „ułatwiacze”);

Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wspomnianych powyżej

Wpływy – tutaj polecam wykonaj najzwyklejszy przelew z własnego konta w innym banku.

Konto Otwarte na Ciebie + Karta Otwarta na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty debetowej.

Do konta możesz wybrać jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli nie masz specjalnych wymagań, co do konta, to polecam Ci wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, która będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu co najmniej trzech płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę, jednym logowaniu w bankowości oraz wyrażonych zgodach marketingowych.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po spełnieniu warunków aktywności opisanych powyżej
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Wspinaj się po okazje”

Tabela opłat i prowizji – BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

HIT! Aż 1100 zł za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibank [krótka karencja]!

HIT powraca! Aż 750 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank + 8% dla oszczędności!