w

7% do 200 tys. zł: Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku [+ do 890 zł na start]

Alior Bank w nowej 33. edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego poszedł za nowym trendem i obniżył oprocentowanie z 8% na 7% w skali roku dla kwoty do 200 tys. zł.

Dodatkowo nowi lub powracający klienci banku mogą otrzymać łącznie aż do 890 zł premii: 450 zł premii na start za otwarcie Konta Jakże Osobistego + 250 zł za rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile + do 240 zł moneyback rocznie za płatności zbliżeniowe telefonem.

Aktualne edycje promocji Alior Bank:

→ 7% do 250 tys. zł: Konto Mega Oszczędnościowe oraz Lokata mobilna w Alior Banku

→ Prześwietlenie promocji: 650 zł premii za Konto Alior Bank + do 240 zł zwrotu za zakupy

Konto Mega Oszczędnościowe na 7% do 200 000 zł

Oprocentowanie 7% w skali roku do 200 tys. zł w ramach 33. edycji akcji Konta Mega Oszczędnościowego będzie obowiązywać przez okres 3 miesięcy od momentu wpłaty na nie nowych środków, której można dokonać w terminie od 14 marca do 4 kwietnia 2023 roku.

Dodatkowym warunkiem podwyższenia oprocentowania z 5% na 7% w skali roku jest comiesięczne wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych w każdym cyklu rozliczeniowym.

Tutaj ważna uwaga! Cykl rozliczeniowy trwa od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca)..

W obu przypadkach promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla nowych środków wpłaconych na Konto Mega Oszczędnościowe. Nowe środki to nadwyżka ponad saldo w Alior Banku na dzień 10 marca 2023 roku na kontach osobistych, rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach terminowych.

W promocji mamy jeszcze jedno wykluczenie. Z promocji skorzystać mogą klienci banku, którzy aktualnie nie biorą udziału w poprzednich edycjach promocji „Konta Mega Oszczędnościowego”.

Na koniec jeszcze drobna uwaga, bowiem Konto Mega Oszczędnościowe może być prowadzone tylko jako konto indywidualne, a nie wspólne.

Oprocentowanie Konta Mega Oszczędnościowego w 33. edycji promocji wynosi:

OprocentowanieWarunki
7% przez 3 miesiąceDla nowych środków do 200 tys. zł, jeśli wykonasz min. 4 płatności kartą
5% przez 3 miesiąceDla nowych środków bez dodatkowych warunków
1%Dla pozostałych środków i po wygaśnięciu promocji do 200 000 zł
2%Dla pozostałych środków, dla nadwyżki ponad 200 000 zł

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec każdego miesiąca, dzięki czemu w każdym kolejnym miesiącu pracuje dla nas większy kapitał, co jest dużą zaletą konta oszczędnościowego.

Z Konta Mega Oszczędnościowego możesz bez limitów przelewać środki za 0 zł na konto w Alior Banku. Jeśli chcesz od razu wykonać przelew z takiego konta na konto w innym banku, to pierwszy przelew w miesiącu będzie darmowy, a kolejne to koszt 8 zł (wtedy po prostu wystarczy przelać środki najpierw na ROR, a później na inne konto).

Lokata 6,5% na nowe środki

Drugą możliwością ulokowania oszczędności w Alior Banku na 7% w skali roku jest skorzystanie z lokaty na nowe środki.

Lokata na nowe środki w Alior Bank występuje w dwóch wariantach: z oprocentowaniem 6% na 3 miesiące oraz 6,5% na 6 miesięcy. Jest to zatem propozycja przede wszystkim dla osób, które planują ulokować oszczędności na dłuższy okres i nie myśleć o nich przed dłuższy czas.

Można założyć dowolną liczbę lokat na dowolną kwotę już od 1000 zł. W przypadku lokaty na nowe środki, promocyjne oprocentowanie również obowiązuje dla środków będących również nadwyżką ponad saldo w Alior Banku na dzień 10 marca 2023 roku.

Termin lokaty na nowe środkiOprocentowanie
92 dni6%
182 dni6,5%
Konto Jakże Osobiste to:

Zalety Konta Alior Bank
  • 0 zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł miesięcznie (na potrzeby promocji należy przelać jednorazowo min. 2000 zł)
  • 0 zł za kartę debetową, jeśli co miesiąc wydasz kartą min. 300 zł – z karty możesz zrezygnować po otrzymaniu premii na start
    • 5 zł w przeciwnym razie
  • 1% moneyback za płatności kartą
  • 0 zł za 2 korzyści do konta
  • 7% na koncie Mega Oszczędnościowym
  • 6,5% na lokacie na nowe środki

Więcej informacji na temat promocji konta osobistego z premią na start znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Mega Oszczędnościowe – 33. edycja”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

BNP Paribas 450 zł do Biedronki za konto - promocja Smakuje życie

450 zł do Biedronki za konto BNP Paribas w promocji „Smakuj życie”

250 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 8% dla oszczędności i 150 zł dla dziecka]