w

200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 7% dla oszczędności i 200 zł dla dziecka]

Bank Pekao SA ruszył z nową akcją promującą zakładanie Konta Przekorzystnego. W zamian za jego otwarcie i spełnienie prostych warunków otrzymamy 200 zł premii na start. Dodatkowo możemy założyć konto dla każdego dziecka również z premią 200 zł na start. Wisienką na torcie będzie konto oszczędnościowe oprocentowane na 7% w skali roku gwarantowane na okres aż 6 miesięcy.

Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie rachunku, karty debetowej i wiele dodatkowych benefitów po spełnieniu dwóch prostych warunków: wykonania 1 płatności kartą i zapewnienia wpływów na min. 500 zł miesięcznie.

Aktualna edycja promocji:

→ 200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA

200 zł premii gotówkowej za Konto Przekorzystne Pekao SA

„Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao SA” to 200 zł łatwej premii podzielonej na dwie części. Pierwsze 50 zł otrzymamy za samo otwarcie konta, a kolejne 150 zł otrzymasz za wykonanie 5 transakcji kartą w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy.

Promocja konta Pekao SA będzie trwała do 16.08.2023 roku.

Dla kogo 200 zł premii na start od Pekao SA?

Warunki udziału w promocji konta osobistego Pekao z premią na start są niezmienne. Z „wakacyjnej promocji” Konta Przekorzystnego możesz skorzystać jeśli od 1 stycznia 2021 r. do 15 maja 2023 r. nawet przez 1 dzień nie byłeś/aś posiadaczem konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Jak otrzymać 200 zł za Konto Przekorzystne Pekao?

 • Złóż dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej
 • Do 16.08.2023 roku podpisz umowę za pomocą weryfikacji online na stronie internetowej lub w aplikacji PeoPay (w razie problemów z tą weryfikacją, możesz umowę zawrzeć w oddziale banku)
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w Promocji oraz otrzymania Nagrody i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagrody
 • Pierwszą nagrodę: 50 zł przelewem na konto otrzymasz już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów z weryfikacją)
 • Nagrodę dodatkową: 150 zł w gotówce otrzymasz w trzech transzach po 50 zł każda w zamian za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w każdym z 3 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta
  • Dla konta otwartego w maju 2023 r. będą to czerwiec, lipiec oraz sierpień 2023 r.
  • Za wykonanie 5 transakcji kartą w każdym z tych miesięcy otrzymasz po 50 zł premii

To wszystko!

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Bank Pekao SA wykluczył z promocji transakcje zwrócone oraz tzw. transakcje „quasi cash”, tj.:

 • internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
 • przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051).
Przykład:

Konto przez selfie zakładasz 17.05.2023 r. i w tym miesiącu podpisujesz umowę o rachunek.

Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz za otwarcie konta na selfie otrzymasz do 30 czerwca 2023 r.

W czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu 2023 roku wykonaj po min. 5 płatności kartą, które nie podlegają pod wykluczenia opisane wyżej za co otrzymasz po 50 zł przelewem na konto (łącznie 150 zł) do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania w/w płatności, tj. do końca lipca, sierpnia oraz września 2023 roku.
Konto oszczędnościowe 7% do 100 tys. zł

Premia 200 zł na start to jeszcze nie wszystko. Nowi klienci Pekao SA mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 7% w skali roku do 100 tys. zł, a dzieci z oprocentowania 7% do 3000 zł.

Najlepiej od razu we wniosku online o Konto Przekorzystne zaznaczyć chęć założenia konta oszczędnościowego. W przeciwnym wypadku, trzeba to zrobić w terminie od 3 do 5 dni roboczych od otwarcia konta online.

Promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku będzie obowiązywało przez 183 dni od zawarcia umowy o to konto dla kwoty do 100 tys. zł.

Zaletą konta oszczędnościowego Pekao jest elastyczność, comiesięczna kapitalizacja oraz możliwość wpłat i wypłat w dowolnym momencie.

200 zł kieszonkowego dla dziecka od Banku Pekao SA

Jeśli masz niepełnoletnie dziecko / dzieci, to premię możecie wspólnie powiększyć o kieszonkowe 200 zł dla każdego z nich! Twoje dziecko może dodatkowo również oszczędzać na 7% w w skali roku (do 5000 zł) przez okres 183 dni od otwarcia konta.

Konto Przekorzystne: prześwietlenie opłat

Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie rachunku. Wielowalutowa karta debetowa również będzie prowadzona za darmo bez żadnych warunków do 26. roku życia lub dla osób starszych po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • 200 zł premii na start + po 200 zł dla dzieci
 • 7% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym przez okres do 183 dni
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Visa/Mastercard Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności (wpływ 500 zł + 1 płatność miesięcznie)
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wypłaty za granicą (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
Dokumenty:

Regulamin promocji „Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao SA”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
9 miesięcy temu

Darku proszę o sprostowanie treści, u góry piszesz o jednej płatności i zasileniu konta kwota 500 miesięcznie, a poniżej jest 5płatnosci na dowolną kwotę na miesiąc do spełnienia warunków promocji, więc czego mam się trzymać?

Pablo
Pablo
9 miesięcy temu

Czy działa kod polecenia

Marcin
Marcin
9 miesięcy temu
Reply to  Pablo

Przez stronę promocji nie widziałem miejsca na kod.

Co myślisz?

Konto dla dziecka z premią Santander

100 zł za konto dla dziecka w Santander Bank Polska [+ 480 zł dla rodzica!]

200 zł kieszonkowego dla dziecka [0-17] od Banku Pekao S.A. [+ 200 zł dla rodzica i 7% dla oszczędności]