w ,

8% do 100 tys. zł + 250 zł na start w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. w przeciwieństwie do innych banków, utrzymał oprocentowanie 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów na okres aż do 6 miesięcy. Obok wysokiego oprocentowania nowi / powracający klienci banku mogą zyskać 250 zł premii na start zakładając Konto Przekorzystne.

Jeśli więc szukasz miejsca do bezpiecznego ulokowania oszczędności w solidnym banku, to oferta Banku Pekao SA jest dla Ciebie! Co więcej, konto oszczędnościowe daje dużą elastyczność i możliwość lokowania oszczędności na dowolny okres do 6 miesięcy +comiesięczną kapitalizację odsetek.

Promocja jest dostępna do 15 maja 2023 roku.

→ Przejdź do: 8% dla oszczędności + 250 zł premii na start w Pekao SA

Konto oszczędnościowe na 8% do 100 000 zł

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku będzie obowiązywało dla oszczędności do 100 000 zł i dostępne jest dla:

 • osób, które od 1.12.2022 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Pekao SA ani funduszy inwestycyjnych w Pekao TFI lub
 • obecnych posiadaczy kont Pekao, których średnie miesięczne saldo w każdym miesiącu (grudzień 2022, styczeń oraz luty 2023) nie przekraczało 2000 zł

Ważne, aby od razu we wniosku online o Konto Przekorzystne z premią 250 zł zaznaczyć chęć założenia konta oszczędnościowego na 8% w skali roku. W przeciwnym wypadku, trzeba będzie spełnić ściśle określone ramy czasowe (konto oszczędnościowe założyć w terminie od 3 do 5 dni roboczych od otwarcia konta online)

Oprocentowanie 8% w skali roku będzie obowiązywało przez okres 183 dni (tj. 6 miesięcy) od daty zawarcia umowy konta osobistego dla środków w wysokości do 100 tys. zł. Odsetki będą kapitalizowane w cyklach miesięcznych, dzięki czemu w każdym kolejnym miesiącu odsetki będą naliczane od wyższego kapitału (procent składany).

Warto podkreślić, że jest tutaj pełna elastyczność wpłat i wypłat oszczędności w dowolnym momencie, co czyni tą ofertę moim zdaniem lepszą niż założenie zwykłej lokaty bankowej.

250 na start z Konto Przekorzystnym w Pekao SA

Osoby, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Pekao S.A. mogą dodatkowo otrzymać łatwe 250 zł premii w ramach akcji „Przekorzystnie z kartą Visa”.

Aby otrzymać 250 zł premii na start:

 • Pierwsze 50 zł w gotówce + 50 zł do Żabki otrzymasz za złożenie promocyjnego wniosku online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Visa i usługami bankowości elektronicznej wyrażając zgodę na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w promocji i zaakceptujesz regulamin promocji
  • umowę zawrzyj online za pomocą strony banku lub aplikacji PeoPay lub w przypadku problemów z weryfikacją tożsamości, umowę możesz zawrzeć też w oddziale banku
 • Kolejne 150 zł premii (3x 50 zł) otrzymasz za wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub aplikacją mobilną PeoPay w trzech kolejnych pełnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta

To wszystko!

Konto Przekorzystne: krótkie prześwietlenie

Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A. to brak opłat za prowadzenie rachunku. Do konta możesz wybrać wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX, która będzie prowadzona za darmo dla osób do 26. roku życia lub dla starszych osób po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • 250 zł premii na start (200 zł w gotówce + 50 zł do sklepów Żabka)
 • 8% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł przez 183 dni
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty za granicą po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Oszczędnościowe Pekao na 8%”

Regulamin promocji „Konto z kartą Visa + premia 250 zł”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fabian
Fabian
1 rok temu

Cytat z powyższego tekstu: „Promocja 8% na koncie oszczędnościowym będzie trwała do 9.01.2023 roku, natomiast promocja konta osobistego z premią 200 zł do 30.11.2022 roku.”
Coś tu nie gra…

Dawid Jor
Dawid Jor
1 rok temu

Przy próbie utworzenia konta otrzymałem komunikat, że posiadam już dostęp do PEKAO (miałem konto w 2019 r.) i bank prosi o zalogowanie się do konta. Przy próbie zalogowania się do starego konta otrzymałem komunikat „wybrany serwis jest nieaktywny”. I co teraz?

Co myślisz?

250 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 8% dla oszczędności i 150 zł dla dziecka]

150 zł kieszonkowego dla dziecka od Pekao S.A. [+ 8% dla oszczędności i 250 zł dla rodzica]