w

Konto Mobi do 26 lat: Łatwa premia 250 zł na start w ING

ING Konto Mobi dla młodych promocja premia 250 zł

ING Bank Śląskim równolegle z promocją Konta Direct odpalił też promocję konta Mobi dla młodych do 26 roku życia. Do zgarnięcia jest jeszcze łatwiejsza premia 250 zł na start za wykonanie kilku prostych czynności.

Konto Mobi to szeroki pakiet usług za 0 zł, w tym prowadzenie konta i karty debetowej, wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów, wybrane bankomaty oraz jedna wypłata z dowolnego bankomatu. To także 8% na koncie oszczędnościowym dla chętnych.

Promocja konta Mobi będzie trwała do 30 marca 2023 roku.

→ Aktualna promocja: 300 zł za konto Mobi dla młodych w ING

Nagroda 250 zł na start za Konto Mobi

Dawno już nie prześwietlałem osobno promocji konta dla młodych z nagrodą na start. Akcje tego typu nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Prawdopodobnie czas na finanse przychodzi dla młodych dopiero w późniejszych latach. Natomiast pojawiła się taka prośba w komentarzu, wobec czego wychodzę naprzeciw oczekiwaniom czytelników.

Główną zaletą skorzystania z tej akcji w porównaniu do promocji Konta Direct z premią 250 złłatwiejsze warunki uprawniające do otrzymania nagrody 250 zł na start. Zapraszam do lektury, gdzie krok po kroku pokażę Ci jak otrzymać te pieniądze.

Dla kogo 250 zł premii na start za Konto Mobi?

Zacznijmy jednak od warunków, jakie musi spełnić uczestnik promocji „250 zł za otwarcie Konta Mobi”.

Z promocji możesz skorzystać jeśli nie ukończyłeś/aś 26 lat oraz w okresie od 1 października 2021 r. do 19 stycznia 2023 roku nie miałeś/aś konta w ING Banku Śląskim (w tym jako współposiadacz lub pełnomocnik).

Jak otrzymać 250 zł na start za Konto Mobi?

 • Wypełnij dedykowany wniosek online o Konto Mobi wraz z darmową kartą i darmowym Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO) w okresie od 20.01.2023 r. do 30.03.2023 r.
  • Konto musi zostać otwarte za pomocą strony internetowej banku lub aplikacji mobilnej (promocja nie działa w oddziałach banku)
  • Wyraź przy tym zgody marketingowe w dniu przystąpienia do promocji (na przekazywanie przez ING informacji handlowych (marketingowych) poprzez środki i urządzenia komunikacji elektronicznej oraz profilowanych informacji handlowych). Sprawdzisz je w bankowości Moje ING
 • Pierwsze 120 zł premii otrzymasz jeśli do 31 maja 2023 r. zrób min. 10 transakcji bezgotówkowych – kartą wydaną do konta, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM
 • Kolejne 130 zł premii otrzymasz jeśli do 31 maja 2023 r.:
  • Z wymienionych 10 transakcji min. 3 zrobisz BLIKIEM płacąc w ten sposób za zakupy w sklepach internetowych
  • Założysz Smart Saver (czyli formę automatycznego oszczędzania przy okazji zakupów – końcówki transakcji są zaokrąglane do pełnych 5zł lub 10 zł (lub jako procent od transakcji – od 1% do 10%) są automatycznie przelewane na rachunek Smart Saver) powiązany z tym kontem i odłożysz na nim min. 30 zł

Po spełnieniu powyższych warunków promocji, nagrodę otrzymasz do 16 czerwca 2023 r. przelewem na otwarte OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe).

Przykład: Jak otrzymać 250 zł od ING za Konto Mobi

Do 30 marca 2023 roku zakładasz konto Mobi za pośrednictwem wniosku online wykonując weryfikację przez selfie lub przelew z innego banku

Do 31 maja wykonujesz min. 10 transakcji bezgotówkowych, z czego min. 3 płatności zostaną wykonane w sklepach online za pośrednictwem BLIKA.

Również do 31 maja musisz odłożyć kwotę min. 30 zł korzystając z wcześniej założonej usługi Smart Saver. Jeśli wybierzesz opcję automatycznego przelewu 10% kwoty transakcji, to wymaganą kwotę 30 zł uzbierasz po wykonaniu bezgotówkowych płatności na łączną kwotę min. 301 zł (licząc zaokrąglenia).

To wszystko! Teraz wystarczy już tylko poczekać na przelew nagrody, która zostanie przekazana do 16 czerwca 2023 roku. Po jej otrzymaniu możesz zrobić z kontem i zgodami marketingowymi co zechcesz.

Konto Mobi: Opłaty i prowizje

Konto Mobi prowadzone jest za bezwarunkowe 0 zł dla osób w wieku do 26 lat.

Za darmo otrzymujesz prowadzenie rachunku, kartę debetową do konta z wybraną grafiką oraz wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce bez limitów jak również wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash.

Kolejną zaletą jest aplikacja mobilna ING, dająca możliwość kupna biletów komunikacji wygodnie i szybko w każdym momencie.

Konto Mobi w ING to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty podczas zakupów (usługa cashback)
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
  • 2,50 zł za kolejne wypłaty
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 8% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji „Bonus na Start”
Dokumenty:

Regulamin promocji „250 zł za otwarcie konta Mobi”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ADRIAN
ADRIAN
1 rok temu

Co to znaczy Tylko płatności telefonem (przy koncie dla ludzi ponad 26 rokiem życia)? To karta mobilna (płatna?) + blik czy tylko blik i będzie można spełnić warunki promocji bez koniecznosci wydawania 300zl/msc?

Co myślisz?

8% do 300 tys. zł z dodatkowym warunkiem: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [nowa edycja promocji]

550 zł premii za konto osobiste BNP Paribas w akcji „Noworoczny motywator”