w

550 zł premii za konto osobiste BNP Paribas w akcji „Noworoczny motywator”

Noworoczny motywator: 550 zł za konto BNP Paribas

Ruszyła promocja „Noworoczny motywator” do konta osobistego w BNP Paribas. W jej ramach nowi lub powracający klienci zyskać mogą nagrody o wartości 550 zł: 400 zł na naukę języka angielskiego + 150 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego i spełnienie prostych warunków promocji.

Jeśli wolisz czystą gotówkę, to w równolegle trwającej akcji „Dobry start” otrzymasz 400 zł przelewem na konto od BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie jakie należy otworzyć w promocji to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz 0 zł za kartę debetową Otwartą na Dziś wraz z wybranymi bankomatami po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 550 zł poświęcając zaledwie trochę swojego czasu.

Aktualna promocja konta BNP Parbias:

→ Przejdź do: 450 zł do Biedronki za konto BNP Paribas

550 zł nagród w akcji „Noworoczny motywator”

Nagrody w akcji „Noworoczny motywator” zostały podzielone na dwie części: Pierwsza to 400 zł do wykorzystania na naukę języka w Tutlo w formie 10 interaktywnych sesji z lektorem angielskiego o wartości 400 zł. Druga to natomiast czysta gotówka 150 zł przelewem na konto.

Promocja będzie trwała do 19.02.2023 roku.

Dla kogo 550 zł premii w akcji „Noworoczny motywator”?

Z promocji „Noworoczny motywator” w BNP Paribas skorzystać mogą osoby, które od 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadały rachunku osobistego w w tym banku.

Okres karencji jest więc bardzo krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnych premii dawnym klientom banku.

Zobacz też HITy grudnia:

Jak otrzymać 550 zł w akcji „Noworoczny Motywator”?

 • Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie promocji zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
 • Następnie z wygenerowanego dla Ciebie linka na tej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową nie później niż do 19.02.2023 roku (Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa po wykonaniu 3 płatności miesięcznie).
  • We wniosku o konto wystarczy już tylko zaznaczyć wymagane oświadczenia
 • NAGRODĘ 1: 400 zł na Tutlo otrzymasz za aktywowanie konta poprzez nadanie kodu PIN do karty nie później niż do 05.03.2022 r.
  • Aby o tym nie zapomnieć, najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty od kuriera
 • NAGRODĘ 2: 150 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo dwóch warunków w marcu oraz w kwietniu 2023 roku:
  • Wykonanie min. 5 Transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę (online lub w sklepach stacjonarnych)
  • Zalogowanie się w aplikacji w dwóch dowolnych dniach każdego z tych miesięcy (marzec, kwiecień)

To wszystko, teraz możesz już przejść do uzupełnienia danych do wykonania przelewu (czytaj dalej).
Czym jest Tutlo?

Tutlo umożliwia naukę języka obcego w sposób naturalny, czyli przede wszystkim poprzez rozmowę oraz interakcję, bez tego, co zwykle kojarzy się nam z nauką języka – rozległego studiowania gramatyki i żmudnego powtarzania słówek. Tutlo otwiera swoich uczniów na naukę angielskiego z Native Speakerami, zgodnie z ideą “Native Speaker w każdym domu”.

 • Znajdziesz tu kursy dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych, bez względu na poziom zaawansowania.
 • Szkoła oferuje wachlarz kursów klasycznych (od A0 do C2), a także bogaty zestaw kursów tematycznych (np. Business i Medical English).
 • W ramach naszej promocji otrzymasz dziesięć 20-minutowych interaktywnych sesji z lektorami angielskiego (także z Native Speakerami z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii) w Tutlo o łącznej wartości 400 zł, co znacznie Ci pomoże w opanowaniu angielskiego i przełamaniu bariery językowej! Możesz je wykorzystać do 31 maja!
Przekazanie nagród

Wiadomość mailową o otrzymaniu pierwszej nagrody otrzymasz do 17 marca 2023 roku z adresu noworocznymotywator@promocja.bnpparibas.pl. Natomiast voucher to Tutlo zostanie przesłany do 31 marca 2023 roku.

Aby go zrealizować należy wejść na stronę Tutlo pod adresem https://hello.tutlo.com/tutlo-dla-bnpparibas i wypełnić Formularz rejestracyjny Tutlo do 31 maja 2023 roku.

Informację o przyznaniu drugiej nagrody (150 zł w gotówce) otrzymasz z kolei do 19 maja 2023 roku.

W celu odbioru drugiej nagrody należy do 25 maja 2023 roku zalogować się na stronie wskazanej w mailu otrzymanym od organizatora i uzupełnić numer konta otwartego w promocji, na które to organizator przeleje środki. Jeśli o tym zapomnisz, to spokojnie możesz to konto uzupełnić później, otrzymując nagrodę też w odpowiednio późniejszym czasie.

Nagroda gotówkowa zostanie wysłana przelewem do 31 maja 2023 roku.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać pojęcie transakcji bezgotówkowych, jakie należy wykonać w celu otrzymania nagrody (w razie wątpliwości zachęcam do komentowania, to na bieżąco będziemy rozwiewać wszelkie wątpliwości).

Transakcje bezgotówkowe: operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu

Konto Otwarte na Ciebie + Karta Otwarta na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to Bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie bez karty debetowej.

Do konta możesz wybrać jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli nie masz specjalnych wymagań, co do konta, to polecam Ci wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, która będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu co najmniej trzech płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Uwaga! Od 1 marca 2023 r. BNP wprowadza nową tabelę opłat. Konto nadal może być darmowe, jednak wiązać się to będzie z nieco innymi warunkami.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rafal
rafal
1 rok temu

daremne tutlo. poczekam na gotowke

Co myślisz?

Konto Mobi do 26 lat: Łatwa premia 250 zł na start w ING

Konto Pekao premia 300 zł dla graczy

300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao SA [+150 zł dla dziecka i 8% dla oszczędności]