w

600 zł zwrotu za zakupy z kartą kredytową Simplicity w Citibank – II edycja

600 zł zwrotu za zakupy z kartą Citibank

Citibank ruszył z drugą edycją rekordowej promocji karty kredytowej Citi Simplicity ze zwrotem w wysokości aż 600 zł na start! Aby ją otrzymać wystarczy założyć kartę i następnie po prostu jej używać spełniając proste warunki promocji.

Karta Citi Simplicity będzie prowadzona za darmo po spełnieniu warunków promocji. Po jej założeniu możesz też założyć darmowe CitiKonto zyskując nawet 400 zł premii. Mamy więc rekordową premię za kartę oraz konto, co daje łączny zysk w wysokości aż do 970 zł!

Promocja będzie trwała do 15 lipca 2022 roku lub do wyczerpania puli 1000 wniosków. Po jej wyczerpaniu, nie będzie możliwości złożenia wniosku o kartę (czyli każdy uczestnik otrzyma swoją premię).

Aktualne promocje:

→ Łatwe 600 zł do Lidla z kartą Citi Simplicity

Dla kogo 600 zł w gotówce od Citibank?

W II edycji akcji „Zyskaj nawet 600 zł z kartą kredytową Citi Simplicity” mogą wziąć udział osoby nieposiadające głównej karty kredytowej Citibank od 1.01.2020 roku.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji, dlatego też warto przed złożeniem wniosku o kartę, założyć również w pełni darmowe Citikonto z premią 300 zł + 100 zł moneyback. Dzięki temu Citibank będzie Was już znał i proces wnioskowania o kartę może być prostszy / szybszy.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank należy spełnić wymagania finansowe stawiane przez Citibank, które obecnie mogą być nieco zaostrzone z uwagi na wysokość stóp procentowych:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać 600 zł w gotówce za kartę Citi Simplicity?

 • Nie później niż do 15.07.2022 r. złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  • Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później. W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku
 • Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną Citi Mobile nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • Po aktywacji karty, również do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej
 • Pierwsze 200 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie nowo wydaną kartą płatności na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z trzech pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności będą się liczyły
 • Kolejne 400 zł w gotówce otrzymasz w 4 częściach po 100 zł za każdy kolejny miesiąc, w którym wykonasz płatność / płatności na łączną kwotę min. 300 zł
Odbiór nagrody

Każda z pięciu nagród (pierwsze 200 zł oraz 4 x 100 zł) zostanie automatycznie przelana przez Citibank na rachunek karty kredytowej powodując powstanie nadpłaty lub spłaty tej karty.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w lipcu 2022 r.
 2. Do końca sierpnia 2022 r. aktywuj kartę poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną
 3. Również do końca sierpnia zaloguj się min. raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 4. W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. sierpień, wrzesień oraz październik 2022 r) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł za co otrzymasz pierwsze 200 zł w gotówce
 5. W czterech kolejnych miesiącach (tj. w listopadzie, grudniu 2022 r., styczniu oraz lutym 2023 r.) również płać kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc spełnienia tego warunku otrzymasz 100 zł w gotówce na rachunek karty.

Każda z nagród zostanie przekazana w ciągu 60 dni od otrzymania informacji z banku o przyznaniu nagrody w systemie bankowości elektrycznej.

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 25,06%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwszy rok. Opłata w wysokości 12 zł zostanie zniesiona pod warunkiem wykonania kartą Simplicity płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie, co jest też warunkiem do otrzymania nagród pieniężnych.

RRSO 0% vs 25,06%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w poprzednim okresie rozliczeniowym.

Aby nie zapłacić ani grosza odsetek i innych opłat (RRSO = 0%) za korzystanie z kredytu na karcie wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu, przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (znajdziesz ją na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 600 zł w gotówce na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 120 zł lub 90 zł zniżki na paliwo na Orlen z kartą Vitay

350 zł za eKonto możliwości dla młodych w mBank [+6,5% dla oszczędności]