w ,

350 zł za eKonto możliwości dla młodych w mBank [+6,5% dla oszczędności]

eKonto możliwości z premią 350 zł dla młodych

mBank ruszył z promocją eKonta możliwości dla młodych w wieku od 18 do 24 lat z premią w wysokości 350 zł na start możliwością ulokowania oszczędności na 6,5% w skali roku!

Premia została podzielona na 5 części, z czego 150 zł otrzymamy już za samo otwarcie konta przez selfie i jedną aktywność, a kolejne 200 zł za kilka dodatkowych aktywności na nowo otwartym koncie.

Promocja będzie trwała od 29 czerwca do 28 września 2022 r.

→ Aktualna promocja: 350 zł bonusu za eKonto możliwości w mBanku

Dla kogo do 350 zł za eKonto Możliwości?

Z promocji eKonta Możliwości skorzystać mogą młode osoby w wieku od 18 do 24 lat, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają konta osobistego i rachunku oszczędnościowego w mBank o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Do 350 zł za otwarcie eKonta Możliwości i aktywności

mBank w nowej promocji eKonta Możliwości wypłaci nowym lub powracającym klientom, którzy spełniają powyższy warunek premię w wysokości 350 zł za łączne spełnienie kilku prostych aktywności opisanych krok po kroku poniżej.

Premia 350 zł w gotówce została podzielona jest na trzy części:

 • 150 zł za otwarcie konta przez selfie lub e-dowód i wykonanie 1 aktywności
 • 20 zł za wykonanie min. 4 płatności telefonem na dowolną kwotę
 • 20 zł za wykonanie min. 3 przelewów na numer telefonu
 • 20 zł za otwarcie celu oszczędnościowego i wpłacenie oraz utrzymanie na nim kwoty min. 50 zł
 • 140 zł premii za spełnienie trzech powyższych warunków
eKonto możliwości w mBank premia
Aby otrzymać 300 zł premii od mBank:

 • Do 28.09.2022 r. złóż dedykowany wniosek online o eKonto Możliwości wraz z darmową kartą debetową i rachunkiem oszczędnościowym „Moje cele” do spełnienia warunku celu oszczędnościowego wybierając weryfikację przez selfie lub e-dowód. Wybierając metodę przez kuriera nie otrzymasz 150 zł premii na start!
 • Pierwsze 150 zł premii za otwarcie konta przez selfie otrzymasz spełniając jeden z trzech poniższych warunków, za które otrzymasz dodatkową premię
 • 20 zł w gotówce otrzymasz w zamian za wykonanie min. 4 płatności telefonem na dowolną kwotę do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • Kolejne 20 zł w gotówce za wykonanie min. 3 przelewów na numer telefonu nie później niż do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • Trzecią nagrodę 20 zł otrzymasz za otwarcie celu oszczędnościowego i wpłacenie oraz utrzymanie na nim kwoty min. 50 zł do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • Premię dodatkową – 140 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie trzech powyższych warunków

To już wszystko!

Łącznie zyskać możesz łatwe 350 zł premii za naprawdę proste czynności, a co więcej całą premię otrzymasz już do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Czyli zakładając konto w czerwcu, warunki spełniasz do końca lipca, a nagrodę otrzymasz już do końca sierpnia 2022 roku!

6,5% dla oszczędności do 20 tys. zł

Uczestnicy promocji mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 6,5% w skali roku do kwoty 20 000 zł (zakładając konto przez selfie lub e-dowód) lub 6,0% w skali roku wybierając weryfikację przez kuriera. Oszczędności przekraczające kwotę 20 tys. zł będą oprocentowane wg standardowego oprocentowania 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie 6,0% / 6,5% w skali roku będzie obowiązywało przez 3 pełnie miesiące + niepełny miesiąc otwarcia konta. W tym wypadku najkorzystniej więc byłoby założyć konto np. na początku lipca, dzięki czemu oszczędności będą oprocentowane na 6,5% aż do końca października 2022 roku.

Aby promocyjne oprocentowanie zostało naliczone trzeba będzie co miesiąć dokonywać wpłaty na konto Moje cele w wysokości min. 100 zł (saldo w każdym kolejnym miesiącu na tym rachunku musi być wyższe o 100 zł niż w poprzednim miesiącu).

eKonto Możliwości w mBank – prześwietlenie

eKonto Możliwości mBank to w pełni darmowy rachunek wraz z kartą debetową oraz szerokim pakietem korzyści i darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów na dowolną kwotę. Młodzi klienci mBanku są pod tym względem uprzywilejowani i otrzymują wszystko za 0 zł.

eKonto Możliwości w mBank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za wpłaty z wpłatomatów mBank, Planet Cash lub Cashline
 • 0 zł za obsługę gotówkową (wpłaty / wypłaty) w placówce banku
 • 6,5% dla oszczędności
Dokumenty:

Regulamin promocji „I możesz więcej – VIII edycja”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

600 zł zwrotu za zakupy z kartą kredytową Simplicity w Citibank – II edycja

6,5% na rachunku oszczędnościowym „Moje cele” oraz 6% na lokacie w mBank [+450 zł na start]