w ,

Nawet 120 zł lub 90 zł zniżki na paliwo na Orlen z kartą Vitay

Rabat na paliwo z Orlen Vitay

Ruszyła letnia promocja Orlen z rabatem na paliwo w wysokości do 120 zł lub 90 zł do końca sierpnia. Łącznie możemy uzyskać rabat za 6 tankowań w okresie od 27 czerwca do 31 sierpnia 2022 roku.

Dzisiaj przyjrzymy się promocji Orlen, dzięki której będzie można oszczędzić do 120 zł w przypadku posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub 90 zł dla pozostałych posiadaczy kart Vitay. Natomiast jeśli tankujecie więcej niż 150 litrów miesięcznie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby kartę Vitay założyć też małżonkowi lub innej osobie z rodziny i zyskać jeszcze większy rabat!

30 gr/l lub 40 gr/l rabatu na paliwo na Orlen

Nie chcę się rozwodzić nad motywami wprowadzonej obniżki cen paliw, chociaż te powinny być dla nas dosyć jasne 😉 W końcu wcześniej prezes Obajtek zarzekał się, że marże Orlenu są tak niskie, że nie da się ich obniżyć. Teraz z kolei serwuje nam 30 groszy rabatu na litrze!

W takim razie mamy do czynienia albo z kłamstwem albo z działaniem na szkodę spółki i akcjonariuszy lub też z działalnością dumpingową, co może doprowadzić do procesów wymierzonych przez konkurencję, która może teraz wyjechać na wakacje 🙂

W ramach promocji giganta paliwowego Orlen otrzymamy rabat w wysokości 30 gr/l (lub 40 gr/l dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny).

Rabat będzie dotyczył maksymalnie trzech tankowań na maksymalnie 50 litrów w okresie od 27 czerwca (dla posiadaczy aplikacji mobilnych) lub od 1 lipca do 31 lipca 2022 r. (dla wszystkich) oraz trzech tankowań na 50 litrów każde w okresie od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2022 roku. Tym samym miesięcznie rabat dotyczył będzie maksymalnie do 150 litrów paliwa lub oleju napędowego miesięcznie oraz do 300 litrów w całym okresie wakacyjnym na osobę!

Jak łatwo policzyć dzięki trwającej promocji zyskamy do 90 zł na osobę (lub 120 zł dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny). Trzeba przyznać, że jest to już zauważalna kwota i zdecydowanie warto się nad nią pochylić w myśl zasady „jak dają to biorę” 😉

Moneyback przy tej promocji wyniesie więc ok. 3,75% lub aż ok. 5% dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny. W obecnych czasach ciężko jest kartę dającą więcej niż 1% moneyback. Zresztą rabat na Orlen można połączyć z premiami uzyskiwanymi w bankach i dzięki temu uzyskać jeszcze więcej.

Przeciętnemu kierowcy taka ilość paliwa powinna wystarczyć, a jeśli będzie brakowało to można się wspomóc znajomymi, którzy mniej podróżują samochodami.

Jak skorzystać z rabatu – 30 gr/l na Orlen?

Aby móc skorzystać z promocji wystarczy być uczestnikiem programu lojalnościowego Vitay. Jeśli jeszcze z niej nie korzystacie, to wystarczy się zarejestrować na stronie programu Vitay i ściągnąć aplikację mobilną, w której znajdziecie specjalne kupony rabatowe i kod kreskowy do ukazania na stacji paliw podczas dokonywania płatności.

Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i nie będę się tutaj rozwodził. Kartę można też otrzymać na stacjach paliw Orlen (tutaj mogą pojawić się problemy z dostępnością kart fizycznych z uwagi na aktualną promocję).

Rabat 30 groszy na paliwo w Orlen krok po kroku:

  • Pobierz aplikację mobilną ORLEN VITAY i zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz konta
  • Aktywuj odpowiedni kupon w zakładce „Twoje kupony”:
kupon 30 gr/l na paliwo w aplikacji orlen vitay
  • Po zatankowaniu samochodu podejdź do sprzedawcy i przed dokonaniem płatności okaż kartę VITAY oraz kupon na rabat

Przed udaniem się na stację paliw sprawdź, czy znajduje się ona na liście stacji biorących udział w promocji.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Rabat na paliwo na Orlen”

Lista stacji biorących udział w promocji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magdalena
Magdalena
1 rok temu

Już widzę te kolejki do stacji Orlen …

Daniel
Daniel
1 rok temu

Od zawsze tankuje na BP , za każde 20 l otrzymuje 500pkt payback tj 5 zł /wcześniej było do 10 l /, niby niewiele ale już po 10 tankowaniu masz 50 zł taniej.

Daniel
Daniel
1 rok temu
Reply to  Darek

ja mam jakieś 120 kart payback , zawsze gdzieś znajde te 500 pkt 🙂

Malutki
Malutki
1 rok temu
Reply to  Daniel

@Daniel
500 pkt to jest 50 groszy ,a nie 50 zł .

atraks
atraks
1 rok temu
Reply to  Malutki

500pkt to 5 zł

Beata
Beata
1 rok temu

Benzyna tylko czy gaz też ?

Co myślisz?

Lokata na nowe środki na 6% w mBank [+500 zł na start]

600 zł zwrotu za zakupy z kartą kredytową Simplicity w Citibank – II edycja