w

150 zł na start za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim [+ 200 zł za konto]

Karta kredytowa Mastercard ING 150 zł premii

Właśnie pojawiła się nowa akcja do zgarnięcia premii za założenie karty kredytowej. ING Bank Śląskim wypłaci 150 zł w gotówce za kartę Mastercard lub Platinum Mastercard. Nowi klienci banku powinni najpierw skorzystać z promocji Konta Direct z premią 200 zł zgarniając łącznie 350 zł.

Jeśli zaś chodzi o promocję karty Mastercard, to nagroda zostanie przekazana za jej założenie z podaniem kodu promocji, wyrażenie zgód marketingowych i … wykonanie nią zaledwie 3 płatności bezgotówkowych!

Promocja kart kredytowych Mastercard będzie trwała do 15.06.2022 r. lub do wyczerpania puli 3000 nagród, natomiast promocja konta osobistego Direct będzie trwała do 30.06.2022 r.

Karta kredytowa Mastercard z premią 150 zł w ING

Jak już napisałem na wstępie, warunki promocji są niesamowicie proste. Rzadko pojawia się taka okazja w ING Banku Śląskim, w związku z czym zdecydowanie warto z niej skorzystać, a wcześniej założyć konto osobiste ING z nową rekordową premią 200 zł na start.

Dla kogo łatwe 150 zł z kartą kredytową ING?

Kartę kredytową Mastercard z premią 150 zł w ING Banku Śląskim możesz założyć jeśli masz skończone 18 lat, posiadasz zdolność kredytową (w tym stałe dochody) oraz od 1 stycznia 2019 roku nie posiadasz żadnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

Aby otrzymać 150 zł za kartę Mastercard w ING:

 • Do 15.06.2022 r., lecz nie później niż do wyczerpania puli 3000 umów, złóż wniosek o kartę kredytową ING Mastercard (w bankowości elektronicznej po wcześniejszym założeniu konta Direct z premią do 200 zł lub w oddziale banku) koniecznie podając kod promocji: CM220221922
  • Umowę o kartę kredytową ING podpisz również nie później niż do 15.06.2022 r.
  • Wyraź zgody marketingowe oraz zgodę na dodatkowe zabezpieczenie przed cyberoszustami (weryfikację behawioralną)
 • W ciągu miesiąca od podpisania umowy wykonaj co najmniej 3 transakcje kartą
 • Utrzymaj kartę do momentu wypłaty nagrody

Nagrodę otrzymasz na rachunek karty kredytowej do 31.05.2022 r. jeśli uda Ci się wykonać trzy płatności wykonać nie później niż do 30.04.2022 r. lub do 15.08.2022 r. jeśli transakcje wykonasz do do 15.07.2022 r.

Karta kredytowa Mastercard ING – krótkie prześwietlenie

Dzięki karcie kredytowej ING możesz korzystać z odroczonej płatności za zakupy nawet na okres 52 dni (korzystasz za darmo z pieniędzy banku jeśli kartę spłacisz w całości w terminie określonym na wyciągu, tj. w okresie 21 dni od wygenerowania wyciągu).

Jest to podstawowa zaleta kart kredytowych, które mogą przynieść korzyści przy mądrym z nich korzystaniu. Więcej na temat działania kart kredytowych znajdziesz w poradniku: Jak działa karta kredytowa.

Karta kredytowa Mastercard w ING to:

 • 0 zł za wydanie karty głównej i dodatkowej
 • 0 zł za obsługę karty kredytowej jeśli średnia miesięczna wartość transakcji w roku wyniesie min. 500 zł
  • 50 zł rocznie w przeciwnym razie – poprzednio bank nie pobierał żadnej opłaty w przypadku wypowiedzenia umowy przed upływem 11 miesięcy trwania umowy
 • 0 zł za wydanie nowej karty w miejsce zastrzeżonej / utraconej
 • 0 zł za spłatę karty w oddziale banku
 • 0 zł za powiadomienia SMS o spłacie karty
 • 2%, min. 5 zł za przelew z rachunku karty
 • 3%, min. 9 zł za wypłatę gotówki z rachunku karty
W promocji możesz też założyć prestiżową platynową kartę Mastercard, która daje darmowe ubezpieczenie podróżne oraz wstęp do saloników lotniskowych Executive Lounge.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Zyskaj 150 zł z kartą kredytową Mastercard”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bankier
Bankier
2 lat temu

Super okazja, tylko pod koniec 2020 roku korzystałem z poprzedniej akcji i nie spełniam okresu karencji 🙁

Gumbas
Gumbas
2 lat temu

Czyli lepiej zacząć od konta i wtedy przystąpić do promocji KK jako klient banku? W sumie to racja, bank powinien chcieć żebyśmy mieli więcej relacji z nim.

Co myślisz?

HIT! Aż 660 zł od Citibanku za zakupy nową kartą Citi Simplicity

Revolut: Łatwe 50 zł na start + 3 miesiące planu Premium za darmo