w

Revolut: Łatwe 50 zł na start + 3 miesiące planu Premium za darmo

Ruszyła nowa promocja Revolut z łatwą premią na start w wysokości 50 zł za pierwszą dowolną płatność + 3 miesiące planu Premium za darmo. Dodam, że plan Standard jest prowadzony całkowicie bezpłatnie.

Dla tych co nie znają jeszcze Revolut krótko powiem, że jest to świadczy on usługi finansowe poprzez świetną aplikację mobilną. Olbrzymią zaletą jest karta debetowa umożliwiająca płatności w walutach bo bardzo dobrych kursach jak również darmowe subkonta walutowe, z których możemy następnie dokonywać zakupów lub wykonywać przelewy.

Promocja Revolut będzie trwała do 31 marca 2022 roku.

→ Aktualna promocja: 150 zł w programie poleceń Revolut

50 zł na start + darmowy plan Premium na 3 miesiące

Z usług Revolut w Polsce korzysta już ponad milion osób, większość zapewne podczas zagranicznych podróży lub płatności w walutach obcych dzięki świetnym kursom walut i subkontom walutowym.

Dzięki trwającej właśnie promocji, nowi klienci Revolut mogą zgarnąć super łatwe 50 zł premii oraz przetestować plan Premium za darmo na okres 3 miesięcy (standardowy jego koszt to 29,99 zł miesięcznie). Plan Premium da Ci m.in. darmowe ubezpieczenie podróżne.

Kto może odebrać 50 zł premii od Revolut?

Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów Revolut, którzy posiadają polski adres zamieszkania. Dodatkowo wymagane jest rozpoczęcie wnioskowania o otwarcie konta poprzez dedykowany promocyjny link.

Jak odebrać 50 zł premii od Revolut?

 • Do 31 marca 2022 roku podaj swój numer telefonu na dedykowanej stronie promocji, a następnie po otrzymaniu dedykowane linka, pobierz aplikację mobilną Revolut
 • Do 31.03.2022 r. przeprowadź szybki proces wnioskowania o konto wraz z weryfikacją tożsamości przez selfie
  • Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnego planu Premium na okres 3 miesięcy, to musisz w aplikacji Revolut aktyować subskrypcję Revolut Premium w ciągu 72 godzin od otwarcia konta. W tym wypadku musisz pamiętać o anulowaniu subskrypcji w okresie jej trwania.
 • Również do 31 marca 2022 roku wykonaj przynajmniej jedną płatności kartą Revolut na dowolną kwotę (kartą fizyczną lub wirtualną – obie karty możesz używać od razu poprzez Google Pay / Apple Pay)

To wszystko!

Nagroda w wysokości 50 zł zostanie przekazana na Twoje nowo założone konto Revolut już w ciągu 3 dni od wykonania pierwszej płatności kartą Revolut.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Jeśli zechcesz skorzystać z bezpłatnego 3-miesięcznego okresu Free Trial na plan Revolut Premium to musisz pamiętać, aby koniecznie anulować go w trakcie jego trwania. W przeciwnym razie, rezygnując po upływie okresu 3 miesięcy, zostanie pobrana opłata za ostatni miesiąc wypowiedzenia oraz opłata za przedwczesną rezygnację z planu Premium równa dwukrotności miesięcznej opłaty za ten plan.

Dlatego też warto się poważnie zastanowić, czy w ogóle warto korzystać z tego bezpłatnego okresu na plan Premium. Jeśli o nim zapomnisz po jakimś czasie to narazisz się na duże koszty. Możesz po prostu założyć darmowy Plan Standard, zamówić darmową kartę wirtualną, dodać ją do płatności Google Pay / Apple Pay i zapłacić telefonem w dowolnym sklepie, aby otrzymać 50 zł premii.

Dodatkowo, jeśli w trakcie trwania próbnego okresu planu Premium, zamówisz kartę fizyczną, to w momencie anulowania tego planu Revolut może pobrać opłatę za wysyłkę tej karty.

Revolut: zalety i opłaty

Z usług Revolut korzystam już czterech lat (od stycznia 2018 roku). Początkowo był to Fintech oferujący prostą aplikację mobilną z kartą wielowalutową bez kosztów przewalutowania.

Obecnie Revolut stał się pełnoprawnym bankiem, a jego aplikacja jest prawdziwym kombo oferującym wiele usług dodatkowych, lokaty, karty kredytowe, ubezpieczenia, akcje zagraniczne i kryptowaluty.

Osobiście jednak nadal korzystam z Revolut tak jak na początku, tj. używam go do wymiany walut, przetrzymywania walut m.in. na zagraniczne zakupy i wyjazdy oraz do darmowych przelewów międzynarodowych.

Revolut jest również niezwykle pomocny przy korzystaniu z promocji bankowych, dzięki temu, że umożliwia on doładowanie konta za pomocą kart debetowych, kart kredytowych, BLIK’a oraz Google Pay / Apple Pay. Nie wszędzie to działa z uwagi na wyłączenia, jednak zazwyczaj pomaga w uzyskaniu wymaganych obrotów kartami.

Revolut to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty
 • 0 zł za prowadzenie nawet kilkudziesięciu kont walutowowych
 • 0 zł za przelewy międzynarodowe
 • 0 zł za przelewy na polskie konta
 • korzystne przewalutowania
 • darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł (max. 5 wypłat miesięcznie)
 • Google Pay / Apple Pay
 • dodatkowe usługi (ubezpieczenia, karty kredytowe, lokaty, inwestycje)
Karta fizyczna Revolut

Karta Revolut to bardzo dobre kursy walut. Wykonując płatność w walutach obcych, Revolut automatycznie przewalutuje kwotę zakupów po korzystnym kursie na polskie złote i pobierze odpowiednią kwotę z konta. Można też wcześniej dokonać zakupu danej waluty i w takim przypadku, Revolut automatycznie pobierze tą kwotę z odpowiedniego subkonta walutowego.

Korzystanie z karty Revolut jest niezwykle wygodne z uwagi na natychmiastowe powiadomienie o wykonanych płatnościach na ekranie telefonu.

Niestety Revolut nie postanowił w przypadku tej promocji zwolnić użytkowników z opłaty za wysyłkę karty, która wynosi aż 24,99 zł. Jest to jedyna opłata jaką możecie ponieść wybierając kartę fizyczną zamiast karty wirtualnej. Revolut informuje jasno o tej opłacie podczas jej zamawiania.

Dokumenty:

Regulamin promocji „50 zł na start z Revolut”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wyjadacz
Wyjadacz
2 lat temu

Jest tu jeszcze ktoś kto nie ma Revolut? 😀

Marta
Marta
2 lat temu

Revolut ma rosyjski kapitał i założycieli. Niestety z uwagi na obecną sytuację, promowanie Revolut jest raczej tą gorsza opcją. I pomimo tego, że go lubię, mam w planach rezygnację – na szczęście są też inne opcje

kris
kris
2 lat temu

Musi być pełnoletnia osoba? Nastolatek się łapie?

Co myślisz?

150 zł na start za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim [+ 200 zł za konto]

Ostania szansa na 450 zł premii w Santander Bank Polska [+ lokata 2,5% dla chętnych]