w

Rekordowe 1860 zł za Bezterminowo Darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander z premią 1860 zł

Mamy nowy rekord w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska! We wspólnej akcji banku i serwisu Rankomat można zgarnąć aż 1860 zł premii oraz bezterminowe zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i karty debetowej!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego Santander, to możesz zgarnąć kolejne 480 zł premii. Do promocji konta firmowego można przystąpić do 28 lutego 2022 r.

Aktualne promocje kont firmowych:

Konto Firmowe Santander z premią do 1860 zł

Mamy nowy REKORD! Dzięki połączeniu dwóch świetnych promocji otrzymujemy prawdziwy hit z rekordową stawką 1860 zł podzieloną na kilka części:

 • 360 zł gwarantowanej premii za założenie konta od Rankomat
 • do 900 zł premii za transakcje kartą płatniczą
 • 400 zł za terminal płatniczy
 • 200 zł za zawarcie umowy o prywatną opiekę medyczną LUX MED

Oczywiście każdy może sam wybrać, z których premii skorzystać. Można dajmy na to odebrać 360 zł premii i dodatkowo premię za transakcję kartą co i tak da nam wysoką premię.

Kto może zyskać do 1860 zł za konto firmowe Santander?

Z akcji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM 360 zł” od Rankomat.pl mogą skorzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które od 4 listopada 2021 roku nie posiadały konta firmowego w Santander.

Warunki są więc wyjątkowe liberalne, a karencja jest wyjątkowo krótka. Wystarczyło tak naprawdę nieco ponad dwa miesiące temu złożyć wypowiedzenie konta, aby móc zyskać kolejną premię.

Nieco gorzej wygląda sprawa premii od banku za transakcje kartą, terminal oraz opiekę medyczną. Aby otrzymać te premie należy nie posiadać konta firmowego Santander od 31 marca 2019 roku. Jeśli nie spełniasz tego warunku to zawsze możesz zgarnąć łatwe 360 zł na start i w zamian otrzymasz darmowe konto firmowe, z którego sam korzystam od wielu miesięcy.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, a za jego założenie możesz otrzymać kolejne 480 zł premii (prześwietlenie promocji Konta Jakie Chcę).

Darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia

Konto Firmowe Godne Polecenia - opłaty

Od razu przejdźmy do prześwietlenia samego konta, za używanie którego nie zapłacimy ani grosza otrzymując bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych Bluecash miesięcznie, 0 zł za przelewy Elixir oraz 0 zł za polecenia zapłaty i zlecenia stałe (dzięki czemu nie będziemy musieli myśleć o opłacaniu comiesięcznych rachunków).

Dodatkowo w zamian za wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz: 0 zł za używanie karty debetowej (Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit) oraz 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Takiego pakietu korzyści do konta firmowego nie znajdziemy w żadnym banku!

Konto Firmowe Godne Polecenia to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej (Visa Business Electron lub Mastercard Business Debit) – za zgody marketingowe
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą – za zgody marketingowe
 • 0 zł za przelewy internetowe Elixir
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych Bluecash miesięcznie
 • 0 zł za przelewy SEPA w EUR
 • 0 zł za realizacja poleceń zapłaty i zleceń stałych
 • 0 zł za prowadzenie jednego dodatkowego konta walutowego w USD, EUR lub GBP
Jak przystąpić do promocji?

 • Do 28.02.2022 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji akceptując regulamin serwisu (pierwsza zgoda) oraz politykę prywatności (ostatnia zgoda). Natomiast 2 i 3 zgodę możesz pozostawić odznaczoną, aby nie otrzymywać niepotrzebnych informacji marketingowych.
 • W kolejnym kroku, poprzez profil na stronie promocji złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą debetową Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit (z promocji wyłączona jest karta Visa Business). We wniosku podaj ten sam adres e-mail co na stronie promocji oraz wyraź zgody na:
  • kontakt w sprawie realizacji przesłanego wniosku
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych banku telefonicznie
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych drogą elektroniczną
  • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz Organizatora promocji w zakresie niezbędnym do obsługi promocji
 • Do 10 marca 2022 roku podpisz umowę o konto
Jak otrzymać gwarantowane 360 zł premii na start?

Zasady akcji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 5” są niesamowicie proste i sprowadzają się do:

 • Zalogowania się w aplikacji mobilnej banku nie później niż do 31 marca 2022 roku, za co otrzymasz pierwsze 100 zł premii
 • Wykonania 3 przelewów zewnętrznych na dowolną kwotę z nowo założonego konta firmowego na rachunki prowadzone w innych bankach (z wyłączeniem przelewów do ZUS oraz US) za co otrzymasz kolejne 260 zł premii
  • Mogą to być np. przelewy na Twoje konto prywatne w innym banku
Dodatkowo:

 • Do 12 kwietnia 2022 roku otrzymasz wiadomość mailową Organizatora z informacją o przyznaniu nagrody wraz z linkiem do formularza odbioru nagrody
 • Nie później niż do 19 kwietnia 2022 roku uzupełnij powyższy formularz podając numer konta założonego w ramach promocji, aby Organizator akcji mógł przekazać Ci nagrodę
Przekazanie nagrody

Nagrodę gwarantowaną od Organizatora akcji – Rankomatu otrzymasz do 30 kwietnia 2022 roku na swój rachunek konta firmowego w Santander. Pamiętaj, że dochód uzyskany w promocji jest dochodem firmy i należy go rozliczyć.

900 zł zwrotu od Santander

Konto Firmowe Santander premia

Po spełnieniu prostych warunków akcji Rankomatu możesz przejść do odbioru nawet 900 zł zwrotu za płatności kartą debetowa do konta firmowego Santander.

Santander Bank Polska wypłaci Ci 3% zwrotu za płatności wykonane kartą Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia konta pod warunkiem wykonania przelewu do ZUS lub US do 15-go dnia miesiąca na kwotę min. 200 zł z konta firmowego Santander.

Maksymalnie możesz otrzymać 150 zł zwrotu miesięcznie i 900 zł w całym okresie promocji:

Santander moneyback

Co istotne, pierwsze premiowane płatności należy wykonać już w miesiącu założenia konta, dlatego najlepiej konto zakładać w pierwszej połowie miesiąca. Zwrot za każdy miesiąc zostanie natomiast wypłacony do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Uwaga! Bank wykluczył „ułatwiacze”, tj. płatności quasi-cash, transakcje wykonane w kasynach, za gry losowe, zakłady bukmacherskie czy loterie.

400 zł za kredyt + 200 zł za Pakiet Medyczny

Jako ciekawostkę krótko wspomnę jeszcze o dwóch częściach premii, których nie mogę jednak w 100% polecić. Każdy musi tutaj sam ocenić ich opłacalność.

400 zł premii Santander przekaże za podpisanie umowy kredytowej lub umowy o leasing z Santander Leasing w terminie 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Dodatkowo musimy pamiętać, że wymagane jest comiesięczne wykonywanie przelewów składek ZUS o minimalnej wartości 200 zł do 15-go dnia miesiąca począwszy od miesiąca, w którym występuje najbliższy termin opłacenia składek, aż do miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy kredytu / umowy leasingu / umowy pożyczki.

Premię otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kredyt / pożyczkę lub leasing.

Ostatnią część, 200 zł premii Santander przekaże za podpisanie umowy o pakiet prywatnej opieki medycznej w LUX MEX w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji za pośrednictwem Santander Bank Polska.

Tutaj również warunkiem wypłaty premii jest opłacanie składek ZUS oraz utrzymanie wyrażonych zgód.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 5”

Regulamin „Promocja Godna Polecenia”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Przekorzystne Biznes z premią do 1200 zł + rok bez opłat w Pekao SA

1,5% na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim [+200 zł na start]