w

Aż do 700 zł premii za Darmowe konto firmowe w Nest Bank!

Nest Bank konto firmowe BIZnest konto z premią do 700 zł

Po niemal trzech latach przerwy powraca możliwość otrzymania premii w zamian za założenie całkowicie darmowego konta firmowego w Nest Bank. W nowej promocji do zdobycia jest aż do 700 zł, z czego 300 zł na prostych zasadach oraz 400 zł za terminal.

Nowa promocja konta firmowego w Nest Banku to jeszcze wyższa premia i łatwe warunki do otrzymania pierwszych dwóch części premii.

→ Przejdź do: Nawet 1650 zł za Darmowe konto dla firmy BIZnest w Nest Banku

BIZnest Konto z premią do 700 zł

Jeśli szukasz całkowicie darmowego rachunku bankowego, to właśnie go znalazłeś/aś. Za 0 zł oprócz prowadzenia samego rachunku otrzymasz także kartę debetową wraz z wypłatami z bankomatów Euronet, wypłaty i wpłaty BLIK ze wszystkich bankomatów oraz przelewy Elixir (w tym do ZUS i US). Jednym słowem wszystkie usługi, z których korzysta się na co dzień. Moja firma właśnie tutaj posiada konto osobiste do rozliczeń z kontrahentami.

Kto może otrzymać do 700 zł z BIZnest Kontem?

Z promocji skorzystać mogą przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy nie posiadają konta firmowego w Nest Banku od 1 stycznia 2020 roku. Karencja wynosi więc nieco ponad 2 lata.

Posiadanie produktów dla klienta detalicznego, takich jak konto osobiste, konto oszczędnościowe, karta kredytowa, kredyt czy pożyczka osobista nie wykluczają Cię z promocji.

300 zł premii za 4 wpływy i przelewy

 • Na dedykowanej stronie promocji złóż wniosek o BIZnest Konto wraz z kartą debetową nie później niż do 30.06.2022 r. wyrażając zgodę na dostarczanie informacji marketingowych od banku za pośrednictwem SMS/MMS, telefonicznie, na maila oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej
  • Umowę podpisz nie później niż do 15.07.2022 roku.
 • Pierwsze 50 zł na start otrzymasz za otwarcie konta oraz wykonanie min. 1 transakcji kartą do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
 • Kolejne 250 zł premii (5 x 50 zł miesięcznie) otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w pięciu kolejnych miesiącach kalendarzowych:
  • Zapewnisz wpływy na łączną kwotę min. 5000 zł (mogą to być wpływy od kontrahentów lub z Twojego konta w innym banku)
  • wykonasz 3 dowolne transakcje: przelew zewnętrzny, płatność kartą, płatność BLIK (czyli mogą to być 3 przelewy lub 2 przelewy i 1 płatność kartą, itd.)
Przykład:

Wniosek o konto i umowę podpisujesz w kwietniu 2022 roku.

Pierwszą płatność kartą wykonujesz w maju 2022 roku, za co otrzymasz 50 zł premii.

Kolejne warunki aktywności (tj. wpływy na łączną kwotę min. 5000 zł oraz 3 transakcje) wykonać należy w czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu oraz w październiku.

Za każdy miesiąc spełnienia tych warunków otrzymasz po 50 zł premii.

Do 400 zł premii za terminal płatniczy

Jeśli na potrzeby prowadzenia firmy przyda Ci się terminal płatniczy, to za jego założenie otrzymać możesz dodatkowe 400 zł premii od Nest Banku.

Umowa na terminal będzie brała udział w programie Polska Bezgotówkowa dzięki czemu otrzymamy 0 zł za aktywację i instalację terminala, 0 zł za dzierżawę terminala oraz 0 zł prowizji od każdej transakcji kartą.

W celu zyskania premii za terminal należy w terminie 30 dni od złożenia wniosku o konto wypełnić wniosek kontaktowy w tej sprawie, a następnie podpisać umowę w ciągu 60 dni od podpisania umowy o BIZnest Konto.

Pierwszą płatność poprzez terminal należy rozliczyć w ciągu kolejnych 60 dni po podpisaniu umowy o terminal. Premia zostanie wypłacona do 20-go dnia roboczego miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków (tj. zawarcia umowy o terminal i przyjęcia pierwszej płatności).

Wysokość premii uzależniona jest od okresu, na jaki podpiszesz umowę:

 • Umowa na 12 miesięcy: 100 zł premii
 • Umowa na 24 miesiące: 200 zł premii
 • Umowa na 36 miesięcy: 300 zł premii
 • Umowa na 48 miesięcy: 400 zł premii
BIZnest konto – prześwietlenie

Konto firmowe BIZnest w Nest Bank opłaty

Na potrzeby promocji zakładamy świetny, w pełni darmowy rachunek bankowy, który sam posiadam od 2019 roku. Jeśli nie masz dużych wymagań co do niego i służyć Ci on będzie przede wszystkich do wykonywania i otrzymywania płatności (w tym w mechanizmie podzielonej płatności), to jest to rachunek dla Ciebie.

BIZnest Konto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej
 • 0 zł za wszystkie przelewy Elixir, w tym ZUS i US
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za wpłaty BLIK we wpłatomatach
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet w Polsce
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Eurobank
Bankowość elektroniczna Nest Bank

Bankowość elektroniczna w Nest Bank jest bardzo prosta w obsłudze. Od razu po zalogowaniu widzimy wszystkie najważniejsze informacje, w tym saldo na rachunku oraz ostatnie transakcje.

Bardzo dobrze rozwiązane jest wykonywanie przelewów, co też możemy uczynić od razu po zalogowaniu bez zbędnych kliknięć:

Bankowość elektroniczna Nest Bank

Co więcej, za darmo możemy aktywować otrzymywanie informacji na maila w sprawie nowych wpływów na rachunek.

Zobacz też inne promocje kont firmowych:

Dokumenty:

Regulamin promocji „BIZnest Konto z premią”

Tabela opłat dla firm

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł premii na start za konto w ING Banku Śląskim [+ 150 zł za kartę dla chętnych]

400 zł w gotówce od BNP Paribas w akcji „Słoneczna nagroda”