w

1,5% na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim [+200 zł na start]

Otwarte Konto Oszczędnościowe ING

ING Bank Śląski podwyższył oprocentowanie promocyjne na Otwartym Koncie Oszczędnościowym z 1% na 1,5% w skali roku. Dodatkowo podwyżce uległa maksymalna kwota oszczędności, jakie ulokujemy na promocyjnych warunkach, dzięki 1,5% otrzymać możemy dla kwoty 100 tys. zł (nowe środki) lub aż 200 tys. zł (nowi klienci, którzy dodatkowo mogą otrzymać 200 zł premii na start za Konto Direct).

Oferta dostępna będzie do 31 stycznia 2022 roku.

Pozostałe, najlepsze oferty do ulokowania oszczędności to:

Otwarte Konto Oszczędnościowe 1,5% w skali roku

ING Bank Śląski po podwyżkach stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej również postanowił uatrakcyjnić ofertę swojego Otwartego Konta Oszczędnościowego w promocji „na start” oraz „na nowe środki”.

Na obu tych kontach można obecnie ulokować oszczędności na 1,5% w skali roku na okres 3 miesięcy do kwoty 100 000 zł, co łącznie daje nam możliwość ulokowania 200 000 zł dla osób, które założą konto (np. w promocji 200 zł na start z kontem ING).

Bonus na start

„Bonus na start” to oferta dla:

  • osób, które od 4.01.2022 roku nie posiadały Otwartego Konta Oszczędnościowego lub
  • osób, które posiadały taki rachunek przed 4.01.2021 r. ale nie wykazywali aktywności na nim od 4.01.2021 r. do 4.01.2022 r. oraz nie miały średniego salda wyższego niż 10 zł w tym samym okresie

Jeśli spełniasz któryś z dwóch powyższych warunków to możesz założyć nowy rachunek Otwarte Konto Ooszczędnościowe w promocji „Bonus na start”, a jego oprocentowanie zostanie podwyższone o 1,45%, tj. z 0,05% na 1,5% w skali roku na okres 3 miesięcy licząc od dnia otwarcia rachunku.

Powyższe oprocentowanie będzie obowiązywało dla kwot do 100 000 zł, a odsetki zostaną naliczone na koniec 3-miesięcznego okresu.

OKO Bonus – oferta na nowe środki

Drugą promocją banku jest Otwarte Konto Oszczędnościowe BONUS dla nowych środków ulokowanych w ING Banku Śląskim. Nowe środki to nadwyżka ponad saldo ulokowane w ING Banku Śląskim na koniec dnia30.12.2021 r. Ten warunek jest automatycznie spełniony dla nowych klientów banku.

Nowe środki na OKO Bonus będą oprocentowane na 1,50% w skali roku na okres 3 miesięcy licząc od otwarcia konta do kwoty 100 tys. zł.

200 zł na start za założenie Konta ING

Promocja występuje w dwóch wersjach. Pierwsza, łatwiejsza akcja dotyczy konta MOBI dla osób w wieku do 26 lat. Druga promocja dotyczy z kolei Konta Direct z której mogą skorzystać wszystkie osoby pełnoletnie (z racji na trudniejsze warunki, przeznaczona jest dla osób od 26. roku życia).

Prześwietlenie obu promocji znajdziesz w osobnym wpisie z października. Dodam tylko, że promocja będzie trwała jeszcze do 19 stycznia 2022 roku.

>> 200 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Otwarte Konto Oszczędnościowe – opłaty

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za każdy przelew przez system bankowości ING na własne konto w ING
  • 0 zł za pierwszy przelew na Twoje konto w dowolnym banku
Dokumenty:

Regulamin promocji „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus”

Regulamin promocji „Bonus na start”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Rekordowe 1860 zł za Bezterminowo Darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe – ranking lokat – styczeń 2022 r.