w

Konto Przekorzystne Biznes z premią do 1200 zł + rok bez opłat w Pekao SA

Konto Przekorzystne Biznes Pekao SA premia 1200 zł

Bank Pekao SA przedłużył promocję Konta Przekorzystnego Biznes o kolejne trzy miesiące. W ramach akcji zgarnąć można do 1200 zł + brak opłat przez 12 miesięcy za prowadzenie konta i karty debetowej.

Premia podzielona jest na kilka części, z czego pierwsze 300 zł premii i roczne zwolnienie z opłat otrzymasz za otwarcie konta online i wykonanie kilku aktywności. Kolejne części premii opisane zostały w dalszej części wpisu.


Zobacz aktualne promocje kont firmowych z premią na start:

Nawet 1200 zł za konto firmowe Pekao

Nowa promocja Pekao SA to ponownie premia w wysokości do 1200 zł podzielona na kilka części:

 • 200 zł za otwarcie firmy z kontem za pośrednictwem banku
 • 50 zł za otwarcie konta firmowego Pekao
 • 200 zł za proste aktywności
 • 50 zł za wpływy
 • 100 zł za transakcję wymiany walut
 • 200 zł za terminal płatniczy
 • 100 zł za przelewy do Pekao Leasing
 • do 300 zł za pierwszy produkt kredytowy

Niestety tym razem mamy sporą zmianę na minus względem poprzedniej edycji promocji. Realnie aktywni przedsiębiorcy mogą zyskać zaledwie 300 zł premii za otwarcie konta i proste aktywności. Jeśli do działalności potrzebujesz terminal płatniczy to premia będzie wyższa o kolejne 200 zł.

Dla kogo do 1200 zł za konto firmowe Pekao?

Promocja „1200 zł premii dla firm i 0 zł opłat” przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które w okresie od 1 grudnia 2020 r. nie posiadały rachunku firmowego w Banku Pekao S.A. (w tym w przejętym Idea Bank).

Tym samym okres karencji został bardzo mocno skrócony, co jest świetną wiadomością dla byłych klientów firmowych tych banków.

Jak otrzymać 200 zł za otwarcie firmy z Pekao S.A.?

Jeśli dopiero planujesz otworzyć firmę, to otrzymasz od Banku Pekao SA dodatkowe 200 zł premii. W tym celu podczas rejestracji firmy należy zalogować się za pomocą Profilu Zaufanego logując się za pomocą bankowości elektronicznej Pekao SA lub aplikacji PeoPay. Sam wniosek o otwarcie firmy założycie w standardowy sposób za pomocą wniosku na stronie CEiDG.

Jeśli masz już założoną działalność gospodarczą, to możesz przejść do kolejnego punktu opisującego warunki do otrzymania premii 300 zł na start.

Jak otrzymać 300 zł za konto firmowe Pekao?

 • Do 31 marca 2022 r. złóż dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową wybierając weryfikację selfie
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) od banku i podmiotów współpracujących za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefon oraz automatycznych systemów wywołujących i utrzymaj je do dnia przekazania premii
  • W przypadku problemów z weryfikacją mobilną (selfie), umowę o konto będzie można zawrzeć w oddziale banku (nagroda 50 zł jest już Twoja)
 • Aby otrzymać kolejne 200 zł premii należy, w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu założenia konta:
  • wykonaj przelew do ZUS na minimum 300 zł
  • wykonaj co najmniej jeden przelew (inny niż do ZUS) za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay na kwotę min. 100 zł
  • wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą na kwotę min. 100 zł
 • Aby otrzymać jeszcze 50 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu założenia konta:
  • zapewnij łączne wpływy na sumę min. 5 000 zł miesięcznie (wg regulaminu nie mogą to być wpływy z Twojego konta w innym banku)

Podsumowując, 300 zł premii otrzymamy za otwarcie konta, 3 przelewy mobilne, 3 płatności kartą, 3 przelewy do ZUS oraz 3 wpływy (lub więcej wpływów na łączną kwotę min. 5000 zł).

Przykład:

Konto otwierasz online w styczniu 2021 r. Zatem powyższe cztery warunki wykonujesz w lutym, marcu oraz w kwietniu 2022 roku.

Pierwszą premię 50 zł za otwarcie konta online przez selfie otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta (tj. do końca lutego 2022 r.). Kolejne 250 zł otrzymasz do końca miesiąca po upłynięciu trzech miesięcy aktywności (tj. do 31 maja 2022 roku).

Jak otrzymać 200 zł za terminal płatniczy?

Jeśli prowadzisz biznes wymagający posiadania terminala płatniczego, to za jego otwarcie otrzymasz kolejne 200 zł premii, a dodatkowo za dzierżawę terminala na okres 18 miesięcy nie zapłacisz ani grosza.

Premię 200 zł za terminal płatniczy otrzymasz jeśli w każdym z 3 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o terminal płatniczy przyjmiesz za jego pomocą płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Ta część premii ma jednak wykluczenie części przedsiębiorców działających w wybranych branżach, m.in. są to biura podróży, kantory, lombardy, TAXI. Pełną listę kodów PKD wykluczonych z tej części premii znajdziesz w regulaminie promocji podlinkowanym na końcu wpisu.

Jak otrzymać 100 zł za transakcje walutowe?

Bank Pekao daje także 100 zł premii w zamian za dokonanie wymiany walut o równowartości 20 000 zł w terminie 3 miesięcy po miesiącu otwarcia konta. Transakcja ta powinna się odbyć pomiędzy rachunkami walutowymi klienta firmowego.

Osobiście jednak nie jestem pewny, czy korzystniej nie będzie wymienić tych walut w jednym z serwisów wymiany walut, np. w Walutomat.pl czy InternetowyKantor.pl.

Jak otrzymać 100 zł za leasing w Banku Pekao?

Ostatnią częścią premii jest możliwość otrzymania 100 zł w zamian za podpisanie umowy leasingu z Pekao Leasing w terminie do 31 marca 2022 r. i następnie opłacanie składek z tytułu tego rat leasingu na kwotę min. 1000 zł przez 3 kolejne miesiące. Tą część opisuję już raczej jako ciekawostkę, bowiem sprawa kosztów leasingu musi być wcześniej dokładnie sprawdzona.

Konto Przekorzystne Biznes – opłaty

Konto Przekorzystne Biznes opłaty

Konto Przekorzystne Biznes jest prowadzone za darmo wraz z kartą Mastercard lub Visa Business dla uczestników promocji. Po roku konto nadal może być prowadzone po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Nie piszę o nich teraz, bowiem, aktualną tabelę trzeba będzie sprawdzić przed upływem roku i wtedy podjąć ewentualną decyzję o kontynuacji korzystania z tego konta.

Konto Przekorzystne Biznes dla uczestników promocji to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za przelewy przez aplikację PeoPay
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za wpłaty PeoPay we wpłatomatach Euronet i PlanetCash przez okres 12 miesięcy
 • 0 zł za dzierżawę terminala przez 18 miesięcy*
Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „1200 zł dla firm i 0 zł za konto i kartę”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] → Prześwietlenie Konta Przekorzystnego Biznes z premią do 1200 zł […]

Co myślisz?

Lokata 2,1% na 12 miesięcy, 1,8% na 6 miesięcy lub 1,6% na 3 miesiące bez zakładania konta w InBank

Rekordowe 1860 zł za Bezterminowo Darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska