w

Wakacyjne przyspieszenie, czyli 4000 punktów (50 zł) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

Wakacyjne przyspieszenie, czyli 4000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 50 zł na start

Mastercard wystartował z nową promocją programu lojalnościowego Bezcenne Chwile w ramach której do zgarnięcia jest super łatwe 50 zł na start. Nowością jest to, że otwarta jest klientów wszystkich banków współpracujących z Mastercard.

W ramach programu Bezcenne Chwile niejako przy okazji codziennych zakupów zbieramy punkty, które można następnie wymienić na nagrody rzeczowe lub vouchery do wykorzystania u partnerów programu (m.in. RTV Euro AGD, Decathlon, Circle K, Empik.com).

Od czasu do czasu pojawiają się też promocje, dzięki którym za wybrane zakupy zgarniemy dodatkowe promocyjne punkty. Oprócz nich, na start za rejestrację karty można zgarnąć pokaźną pulę punktów, w dzisiaj opisywanej promocji jest to 4000 punktów za rejestrację i jedną płatność kartą.

Wakacyjne przyspieszenie, czyli 4000 pkt o wartości 50 zł na start

Z promocji „Wakacyjne przyspieszenie” skorzystać mogą osoby pełnoletnie posiadające w swoich portfelach kartę Mastercard banku współpracującego z programem.

Dodatkowym wymogiem jest nie bycie uczestnikiem programu Bezcenne Chwile przed 7 lipca 2021 r. Mamy więc wykluczenie dawnych klientów. Na tą chwilę ciężko mi powiedzieć, czy rejestracja karty innego banku na innego maila spowoduje naliczenie punktów promocyjnych.

Nagrodą w promocji będzie 4000 punktów, które możemy od razu wymienić na vouchery o wartości 50 zł do Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Douglas i innych.

Mastercard przygotował aż 66 000 nagród po 4000 punktów każda. Możemy więc spokojnie uznać, że limit ten nie zostanie wyczerpany zbyt szybko lub też wcale. Gdyby jednak tak się stało, to informacja o jego wyczerpaniu pojawi się na stronie.

Jak otrzymać 4000 punktów?

  • Do momentu odwołania promocji, przystąp do programu Bezcenne Chwile rejestrując swoją kartę na stronie programu lub w przypadku niektórych banków przez bankowość elektroniczną
  • W terminie 30 dni od przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 50 zł
  • To wszystko! Czekaj na nagrodę 🙂

Nagroda zostanie przekazana na konto programu w terminie 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunku płatności.

Promocyjne punkty możesz wymienić na nagrody w terminie 2 miesięcy od ich naliczenia. Najkorzystniej będzie wybrać voucher do wybranego sklepu, który następnie będziesz mógł wykorzystać w dłuższym czasie określonym już na konkretnym bonie.

Wyłączenia

Na potrzeby promocji zaliczać się będą wszystkie normalne zakupy w sklepach stacjonarnych i/lub internetowych w wyjątkiem wszelkiej maści „ułatwiaczy”, tj. m.in. doładowań portfeli elektronicznych, transakcjach w instytucjach finansowych czy też zakupy zwrócone. Pełna definicja zakupy premiowanego to:

Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Mastercard® przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika

Na czym jeszcze zarobić?

Dokumenty

Regulamin promocji „Wakacyjne przyspieszenie”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Renata Miłosz
Renata Miłosz
2 lat temu

Dostałam te 4000 pkt za kartę kredytową w Getin Banku. Mam inne karty zapisane w Mastercard Bezcenne Chwile, również kartę debetową w Getin Banku. Sądzę, że nic nie przeszkodzi, żeby dostać te punkty. tylko ograniczenie ilości kart.

sojer
sojer
2 lat temu

Nie mogę się zarejestrować ;<

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  sojer

Jaki masz błąd?

sojer
sojer
2 lat temu
Reply to  Darek M. W.

W City rejeatruje się przez Citibank online, ale w zakładce rejestracja Priceless Special nic nie ładuje się. Support Bezcenne. Napisałem do Citi, bo infolinie są bezradne.

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  sojer

Hehe, no to nieźle. Z banku jeszcze nie odpisali?

Co myślisz?

HIT! Aż 400 zł za przetestowanie darmowego konta BNP Paribas

Podwyżka premii! Aż 470 zł do wzięcia za konto w Santander