w

100 zł za założenie i 100 zł za polecenie konta PKO BP w programie „Polecam PKO”

Program Poleceń PKO BP

PKO Bank Polski ruszył z II edycją programu poleceń „Polecam PKO” w ramach którego do zgarnięcia jest 100 zł za otwarcie konta osobistego oraz 100 zł za każde skuteczne polecenie.

II edycja programu będzie trwała do 30 września 2021 roku, mamy więc sporo czasu na założenie konta i późniejsze polecenia konta kolejnym osobom.

100 zł w gotówce za otwarcie konta z polecenia

Zacznijmy od prześwietlenia warunków uczestnictwa dla osób zakładających konto z polecenia. Zgodnie z regulaminem, osobą poleconą może być każda pełnoletnia osoba nie posiadająca PKO Konta za Zero w okresie 36 miesięcy przed startem obecnej edycji programu, tj. od 23 lipca 2018 roku.

Co ciekawe, zgodnie z regulaminem posiadanie innego typu konta zgodnie z regulaminem kwalifikuje nas do skorzystania z polecenia i założenia PKO Konta za Zero.

Za co otrzymam 100 zł premii?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o PKO Konto za Zero za pośrednictwem strony programu poleceń podając kod polecający otrzymany od polecającego, akceptując regulamin programu poleceń oraz zgody marketingowe (na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych).

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to możesz napisać do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przez Facebooka.

Po założeniu konta osobistego musisz jeszcze spełnić jeden z dwóch warunków w terminie 30 dni licząc od dnia otwarcia konta:

  • wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe oraz co najmniej 3 płatności BLIK lub
  • wykonać płatności bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 500 zł

Do powyższych transakcji zaliczać się będą zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie.

Wypłata nagrody

PKO BP dokona weryfikacji spełnienia warunków programu w terminie 50 dni od zakończenia etapu promocji. Samą nagrodę wypłaci natomiast w terminie kolejnych 30 dni kalendarzowych, przy czym od razu warto zaznaczyć, że w poprzednich edycjach premie były wypłacane zdecydowanie szybciej niż wspomniany wyżej okres.

100 zł za polecenie PKO Konta za Zero

Polecam PKO to program typu win-win, tj. wygrywa każda ze stron. Premię 100 zł otrzyma zarówno polecający jak i polecony.

Aby korzystać z programu poleceń PKO jako osoba polecająca należy przystąpić do programu poleceń PKO wypełniając formularz rejestracyjny (podając te same dane, co zarejestrowane w systemie banku), akceptując zgody marketingowe oraz regulamin programu.

Trzeba jednak pamiętać o okresie karencji. Polecającym może bowiem zostać osoba posiadająca konto PKO Banku Polskiego od minimum 90 dni. Zatem osoby korzystające z tej edycji programu jako polecone będą musiały czekać do kolejnej edycji programu.

Teraz już tylko wystarczy przekazać swój znajomemu / komuś z rodziny / lub osobie znalezionej w internecie zyskując 100 zł za każde skutecznie polecone konto (jeśli osoba polecona spełnia warunki programu i sama otrzyma premię za polecenie).

W programie obowiązuje limit poleceń. Maksymalnie można otrzymać 1000 zł premii za 10 poleconych osób.

PKO Konto za Zero – krótkie prześwietlenie

PKO Konto za Zero prowadzone jest za darmo wraz z kartą debetową pod warunkiem wykonania nią (lub BLIKIEM) minimum 5 płatności miesięcznie na dowolną kwotę. W przeciwnym razie za prowadzenie karty debetowej zapłacimy aż 10 zł miesięcznie.

Za darmo otrzymamy bankomaty własne PKO BP oraz darmowe wypłaty BLIK z pozostałych bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

  • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
    • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
    • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
  • 0 zł za wypłaty BLIK z pozostałych bankomatów
  • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Podwyżka premii! Aż 470 zł do wzięcia za konto w Santander

Wygraj nawet 100 tys. zł za płatność BLIKIEM w nowej loterii Blikomania