w

420 zł łatwej premii za konto w Santander Bank Polska!

Konto Jakie Chcę Santander 420 zł premii

Santander Bank Polska ruszył z kolejną kumulacją promocji Konta Jakie Chcę z premią 420 zł na start za spełnienie warunków akcji opisanych poniżej. Po założeniu konta można zgarnąć kolejne 800 zł za otwarcie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk.

Można też polecić konto znajomemu lub komuś z rodziny za co otrzymasz 50 zł za każdego poleconego, natomiast osoba polecona otrzyma 420 zł premii.

Oboje zyskacie też szansę na dodatkową premię w kolejnej akcji programu Mastercard Bezcenne Chwile (zapewne za jakiś czas pojawi się tutaj możliwość zgarnięcia 50 – 100 zł premii).

Promocja będzie trwała do 31 lipca 2021 r.

→ Strona promocji: 420 zł za Konto Jakie Chcę w Santander

Konto Jakie Chcę z premią do 420 zł na start

W kumulacji promocji promocji Santander Bank Polska otrzymamy:

 • 300 zł za otwarcie konta i spełnienie trzech prostych warunków
 • 50 zł za wpisanie kodu polecającego i kilka płatności kartą
 • 70 zł rabatu na zakupy w CCC
 • [Opcjonalnie] 50 zł za każde kolejne polecenie

Pełną kwotę w wysokości 420 zł możesz zgarnąć wykonując wyłącznie proste czynności (m.in. założenie konta osobistego, spełnienie trzech prostych warunków zwalniających z opłat za konto i kartę w trzech kolejnych miesiącach po miesiącu założenia konta oraz wykonania kilku dodatkowych płatności kartą dla zgarnięcia dodatkowych 50 zł w programie poleceń.

Dla kogo 420 zł w promocji Santander?

Z promocji Konta Jakie Chcę z premią na start możesz skorzystać, jeśli od 1.07.2020 roku nie posiadasz konta osobistego w Santander Bank Polska oraz od 1.04.2019 roku nie brałeś/aś udziału w promocji Konta Jakie Chcę (zamknięcie konta otwartego w promocji przed 1.04.2019 r. kwalifikuje Cię do udziału w promocji).

Można natomiast posiadać inne produkty banku takie jak: karta kredytowa, konto oszczędnościowe, konto walutowe, pożyczka czy kredyt. Ich posiadanie nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji z premią do 420 zł?

 • Do 31.07.2021 r. złóż wniosek online na stronie promocji o Konto Jakie Chcę z kartą Mastercard podając kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod: 1008726893 oraz wyraź zgodę w celu przyznania tej premii:
 • Również do 31.07.2021 r. wyraź poniższe zgody (dwie pierwsze zgody można od razu wyrazić we wniosku o konto, trzecią podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej):
  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku
  • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych
  • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej
 • Podpisz umowę o konto nie później niż do 15.08.2021 r.

Po założeniu konta i wyrażeniu niezbędnych zgód przejdź do spełnienia prostych warunków promocji opisanych poniżej.

Jak otrzymać 420 zł premii (300 zł+50 zł+70 zł)?

 • 70 zł do sklepu CCC otrzymasz już za samo podpisanie umowy o konto i wyrażenie zgód marketingowych
 • W sierpniu 2021 roku spełnij trzy proste warunki aby otrzymać 100 zł w gotówce:
  • Zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (liczy się sam wpływ, zaraz po nim można środki przelać lub wypłacić)
  • Wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na kwotę min. 10 zł
  • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile
 • We wrześniu oraz w październiku 2021 r. ponownie spełnij te same warunki aby otrzymać kolejne 200 zł w gotówce:
  • Wykonaj co najmniej 1 płatność na kwotę min. 10 zł
  • Na Twoje konto wpłynie min. 1000 zł
  • Zaloguj się raz w aplikacji mobilnej Santander
 • Aby otrzymać opcjonalne 50 zł z programu poleceń (opcjonalnie) należy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta (tj. do końca sierpnia 2021 r.) wykonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł, z czego jedna płatność musi być wykonana BLIKiem. W tym wypadku trzeba już zatem kilka razy machnąć „plastkiem” i raz zapłacić BLIKIEM np. na Allegro, w Biedronce czy na stacji Orlen.

Jak widzisz, warunki promocji są całkiem proste. Poprzednie edycje akcji Santander Bank Polska były zdecydowanie bardziej wymagające.

Tym samym, osobiście uważam, że jest to wręcz pozycja obowiązkowa dla Wyjadaczy Wisienek i osób, które nie są zadowolone ze swojego obecnego konta i chcą przetestować konto w innym banku (za co przy okazji otrzymają ładną premię).

Przekazanie nagród

Pierwsze 70 zł do CCC otrzymasz do końca sierpnia 2021 r. za samo podpisanie umowy w terminie do końca lipca 2021 r. Aby je wykorzystasz wystarczy zostać klubowiczem CCC i wykonać zakupy na łączną kwotę min. 200 zł w sklepie internetowym CCC.

Drugą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz w gotówce do końca października 2021 r. pod warunkiem spełnienia warunków w sierpniu .

Trzecią nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz do końca listopada 2021 r. po spełnieniu warunków we wrześniu i w październiku 2021 r.

Nagrodę 50 zł za skorzystanie z polecenia otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, tj. do końca października 2021 r.

Nawet 800 zł za kartę kredytową oraz 500 zł w programie poleceń

Po założeniu konta, możesz też założyć kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w świetnej promocji z premią do 800 zł!!

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji karty kredytowej Santander trwającej również do końca lipca 2021 r.

Możesz też przystąpić do programu poleceń i polecić konto znajomemu/ komuś z rodziny zyskując 50 zł za każde skuteczne polecenie. Swój kod polecający wygenerujesz przez system bankowości elektronicznej.

Polecona przez Ciebie osoba również zyska dodatkowe 50 zł premii + 300 zł premii na start + 70 zł do CCC. Maksymalnie możesz zyskać 500 zł premii za skuteczne polecenie 10 osób.

ŁĄCZNA PREMIA DLA PAR

Promocja jest wręcz idealna dla par, które dzięki promocji zyskają łącznie 420 zł + 50 zł + 420 zł = 890 zł za spełnienie prostych warunków promocji + kolejne premie za karty kredytowe i vouchery w programie Mastercard Bezcenne Chwile w promocjach, które zapewne niedługo się pojawią.

Zwrot do 300 zł za rachunki

Jedną z zalet konta Jakie Chcę w Santander zwrot 1% wysokości rachunków za media opłacane z konta osobistego (prąd, gaz, telefon, internet).

Z tego tytułu można otrzymać do 25 zł zwrotu miesięcznie i do 300 zł zwrotu rocznie. Jeśli opłacasz wysokie faktury za media (np. ogrzewanie gazowe / na prąd) to na pewno warto pochylić się nad tą nic Cię nie kosztującą premią.

Opłacany rachunek zgłosisz po zalogowaniu w systemie bankowości elektronicznej wybierając przy koncie opcję „Więcej” > „Zwroty za rachunki” > „Zgłoszeni dostawcy” > „Dodaj kolejnego dostawcę”.

Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie rachunku

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska to dwa proste warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie konta, prowadzenie karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów (kartą w bankomatach Santander oraz BLIK’iem we wszystkich bankomatach w kraju) jak również za przelewy natychmiastowe.

Aby konto było darmowe wystarczy co miesiąc zapewnić wpływ w wysokości min. 500 zł na konto (pamiętaj, aby przez pierwsze trzy miesiące przelać kwotę 1000 zł niezbędną na potrzeby promocji) oraz wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem.

Konto Jakie Chcę to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Visa Dopasowana lub Mastercard Dopasowana po spełnieniu w/w warunków
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty własne (Santander)
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • Program Bezcenne Chwile (dawniej Mastercard Priceless Specials) dla karty Mastercard
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
2 lat temu

według regulaminu do promocji załapie się tylko jeżeli założę konto z wymienionych stron internetowych, czyli apka mi odpada, ale otwarcie przez przeglądarkę w telefonie będzie już ok?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Michał

Nie wiem jak wygląda sprawa zakładania konta przez aplikację mobilną, ale zawsze wydawało mi się, że ją zakłada się po założeniu i aktywowaniu konta

Co myślisz?

Rekordowe 3000 zł za depozyt do konta Citigold! [Odpowiednik lokaty na 1,85%]

Lokata 1,5% w skali roku bez zakładania konta w InBank