w

Rekordowe 3000 zł za depozyt do konta Citigold! [Odpowiednik lokaty na 1,85%]

Konto Citigold z premią 3000 zł w Citibank

Mamy kolejny HIT w Citibank! W nowej edycji promocji konta CitiGold otrzymamy rekordowe 3000 zł premii za depozyt, co będzie równało się odsetkom od lokaty na 1,85% w skali roku!

W obecnej sytuacji z niemal zerowym oprocentowaniem lokat i kont oszczędnościowych musimy szukać alternatyw w postaci wszelkiego rodzaju promocji. Taką właśnie propozycję przygotował nam Citibank do konta Citigold dla osób w większymi oszczędnościami.

Zakładając konto osobiste Citigold i lokując swoje oszczędności na 3 lub 6 miesięcy zgarniemy odpowiednio 1500 zł lub 3000 zł premii, co będzie odpowiadać lokacie na 1,85% w skali roku. Zapraszam na prześwietlenie tej promocji.

→ Aktualna edycja: 1000 zł premii + lokata 7,6% za konto Citigold

Dla kogo przeznaczona jest promocja Citigold?

Na wstępie zaznaczę, że opisywana dzisiaj propozycja wymaga od nas posiadania oszczędności w wysokości min. 400 000 zł. Jeśli więc dysponujesz takimi środkami i chcesz je ulokować na okres 3 lub 6 miesięcy, to promocja konta Citigold jest właśnie dla Ciebie!

Dodatkowym wymogiem jest nieposiadanie konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank od 1 stycznia 2019 roku. Posiadanie jednej z popularnych kart kredytowych Citibank nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Jak otrzymać 3000 zł lub 1500 zł premii za konto Citigold?

W ramach promocji zyskasz tyle co na lokacie na 1,85% w skali roku dla kwoty 400.000 zł. Przy okazji zyskasz też możliwość poznania bankowości Premium w Citibank wraz z kartą Citigold Lounge Pass (czyli możliwością dwóch bezpłatnych wejść w miesiącu do saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i w Katowicach).

Warunki do zgarnięcia obu premii po 1500 zł (łącznie 3000 zł) są bardzo proste i tak naprawdę sprowadzają się do ulokowania kwoty w wysokości min. 400 000 zł oraz zalogowania się w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Aby otrzymać 2 x 1500 zł za konto Citigold:

 • Wypełnij promocyjny wniosek kontaktowy o konto Citigold
  • W ciągu 48 godzin oddzwoni do Ciebie konsultant w celu dopełnienia reszty formalności
 • W ciągu 10 dni podpisz regulamin promocji licząc od dnia wypełnienia wniosku
 • Zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 4 miesiąca po otwarciu konta
 • Wpłać na nowo założone konto Citigold kwotę min. 400 000 zł i utrzymaj ją przez okres trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu założenia konta.
  • Dla konta założonego w lipcu depozyt należy zapewnić przez okres sierpień – październik 2021 r., aby otrzymać pierwsze 1500 zł premii
 • Utrzymaj depozyt min. 400 tys. zł przez trzy kolejne miesiące (czyli dla kont założonych w lipcu, ulokować środki w okresie od sierpnia do końca stycznia 2021 r.), aby otrzymać kolejne 1500 zł premii (łącznie 3000 zł)

Mamy więc do wyboru ulokować środki na okres 3 miesięcy i zyskania 1500 zł premii lub na okres 6 miesięcy i zyskania aż 3000 zł premii!

Pierwszą część premii w wysokości 1500 zł otrzymasz do końca miesiąca po upłynięciu pierwszego 3-miesięcznego okresu promocji. Kolejne 1500 zł otrzymasz do końca miesiąca po upływie 6-go miesiąca po miesiącu założenia konta po utrzymaniu średniego salda w wysokości min. 400 tys. zł przez drugi 3-miesięczny okres trwania promocji.

Na koniec o wspomnę jeszcze o limicie w promocji, który wynosi 275 wniosków. Nie należy się tym jednak przejmować. W rozmowie z konsultantem wystarczy zapytać, czy łapiemy się jeszcze na promocję. Jako, że jest to mało popularny produkt Premium, to spokojnie możemy przypuszczać, że limit ten nie zostanie osiągnięty. Wpis zostanie zaktualizowany w przypadku gdyby jednak tak się stało.

Konto Citigold – krótkie prześwietlenie

Konto Citigold to produkt premium dla osób wymagających i majętnych. Otrzymujemy zatem specjalne korzyści po spełnieniu jednego warunku utrzymania średniomiesięcznego salda w wysokości min. 400 tys. zł (czyli salda wymaganego w promocji). Opłaty za konto (220 zł miesięcznie) możemy uniknąć w całości spełniając dwa warunki lub uniknąć częściowo opłąty spełniając jeden warunek (wtedy naliczona zostanie opłata 30 zł).

Jeśli spełnimy tylko jeden warunek ulokowania środków w wysokości 400 tys. zł to konto będzie nas z kolei kosztowało 30 zł miesięcznie.

Opłaty unikniesz w pełni jeśli dodatkowo spełnisz jeden z dwóch warunków:

 • posiadasz produkt hipoteczny w Citibank lub
 • wartość portfela inwestycyjnego wynosi co najmniej 100 000 zł (z wyłączeniem depozytów)
Konto Citigold to:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem utrzymywania średniomiesięcznego salda w wysokości min. 400 000 zł i jednego warunku dodatkowego
  • 30 zł po spełnieniu tylko warunku utrzymania depozytu
  • 220 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł w okresie wypowiedzenia
 • 0 zł za dostęp do usługi CitiPhone
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za dwa wejścia miesięcznie do saloników w ramach Karty Citigold Lounge Pass
Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „Pierwsze w Polsce bankowość prywatna w Polsce. Edycja letnia”

Tabela opłat i prowizji Citibank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Irka
Irka
2 lat temu

Niestety nie jest to promocja dla zwykłego „Kowalskiego” 🙁

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Irka

Zgadza się, to promocja dla osób z większym kapitałem.

Adam
Adam
2 lat temu

Chciałem prosić o informację gdzie jest napisane w regulaminie lub tabeli opłat do konta Citigold, że w okresie wypowiedzenia opłata za konto wynosi 0 zł.

Adam
Adam
2 lat temu

Chciałem prosić o informację gdzie jest napisane (regulamin ? tabela opłat i prowizji?) że opłata za konto Citigold w okresie wypowiedzenia wynosi 0zł.

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Adam

Tak mi pisali wcześniejsi użytkownicy tego konta.

ADam
ADam
2 lat temu

Kiedy można dokonać dyspozycji wypowiedzenia rachunku, żeby otrzymać premię?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  ADam

Po tym jak kasa wpłynie na konto. Jest zapis, że nie może być konto w okresie wypowiedzenia.

ADam
ADam
2 lat temu

Kiedy można dokonać dyspozycji wypowiedzenia rachunku, żeby otrzymać premię?

Co myślisz?

Nawet 400 zł za Konto 360° i Konto 360° Junior w Banku Millennium

Konto Jakie Chcę Santander 420 zł premii

420 zł łatwej premii za konto w Santander Bank Polska!