w

Xiaomi Redmi 9 o wartości 549 zł za kartę Citi Simplicity

Xiaomi Redmi 9 za kartę Citi Simplicity

Citibank ruszył z nową promocją zachęcającą do założenia karty kredytowej Citi Simplicity (darmowej po spełnieniu warunków). Do zgarnięcia jest tym razem gwarantowany smartfon Xiaomi Redmi 9 o wartości 549 zł za wydanie nowo założoną kartą kwoty 1000 zł do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy.

Wystarczy więc płacić tą kartą normalnie za codzienne zakupy i nagroda gwarantowana będzie nasza. Po jej otrzymaniu możesz zdecydować, czy kartę chcesz zatrzymać. Alternatywnie możesz wybrać promocję z nagrodą gwarantowaną w postaci vouchera Allegro o wartości 400 zł.

Promocja została zakończona przed czasem! Na tą chwilę można skorzystać z jednej z dwóch promocji karty Citi Simplity oraz jedną promocją darmowego konta osobistego:

Nagroda: Xiaomi Redmi 9

Po spełnieniu warunków promocji opisanych w dalszej części wpisu otrzymamy gwarantowaną nagrodę w postaci smartfona Xiaomi Redmi 9 3+32

Xiaomi Redmi 9 to:

 • Aparaty: 13 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix / 8 Mpix
 • Pojemność baterii: 5020 mAh
 • Pamięć 3GB / 32 GB
 • Wyświetlacz: 6,53″, 2340 x 1080 pikseli, Full HD+
 • System operacyjny: Android 10 (aktualizacja do Android 11)
 • Procesor: 8-rdzeniowy MediaTek Helio G80
 • Płatności zbliżeniowe NFC (w tym Google Pay)
Dla kogo Xiaomi Redmi 9?

Z nowej promocji Citibanku skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają aktywnej umowy o główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy.

Posiadanie konta osobistego (za które otrzymasz 150 zł w gotówce, 300 zł na TrybEco lub nawet 2500 zł) nie wyklucza z udziału w promocji. Tym samym można połączyć promocje konta i karty zyskując jeszcze więcej.

Karta kredytowa Citibank wymaga spełnienia następujących kryteriów finansowych:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł (wynagrodzenie, renta, emerytura, inne dochody)
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Xiaomi Redmi 9 w 4 prostych krokach

Nagrodę otrzymasz po spełnieniu czterech prostych kroków:

 1. Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  Możesz wypełnić wniosek online lub zamówić rozmowę z konsultantem, który oddzwoni w ciągu kilku dni.
  Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich niezbędnych dokumentów lub informacji, to będziesz mieć możliwość uzupełnienia ich później. W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku trzeba będzie dostarczyć dokument potwierdzający uzyskiwane dochody na specjalnej stronie banku.
 2. Zaloguj w aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy o kartę Citi Simplicity
  Zakładając kartę w czerwcu, czas na instalację i zalogowanie w aplikacji mobilnej banku masz do końca lipca 2021 r.
 3. Aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej banku – wg regulaminu karta powinna być aktywowana za pomocą aplikacji mobilnej
 4. Płać kartą za codzienne zakupy – wykonaj płatności bezgotówkowe nowo wydaną kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi Simplicity.
  Zakładając kartę w czerwcu, czas na wydanie kwoty 1000 zł masz więc aż do końca września 2021 r. (czyli średniomiesięcznie wyjdzie ok. 333 zł).

Uwaga! Z powyższych transakcji wyłączone płatności ułatwiające spełnienie zadania, tj. doładowanie portfeli elektronicznych (np. Revolut, od których pobierane są też prowizje dodatkowe) czy też za zakłady bukmacherskie.

Wszystkie normalne płatności za towary wykonane w sklepach stacjonarnych / sklepach online liczą się do wymaganego limitu 1000 zł.

PRZYKŁAD

Umowę o kartę podpisujesz w czerwcu 2021 r.

Logowanie w aplikacji mobilnej i aktywację karty z jej poziomu wykonać należy do końca lipca 2021 r.

Transakcje na łączną kwotę 1000 zł należy natomiast wykonać do końca września (czyli mamy na to część czerwca, cały lipiec, sierpień i wrzesień).

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać je wcześniej, dzięki czemu wcześniej otrzymamy też nagrodę 😉

Odbiór nagrody

Po spełnieniu warunków promocji, tj. aktywacji karty przez aplikację mobilną i wydaniu łącznej kwoty 1000 zł, zostaniemy powiadomieni przez Citibank nie później niż do końca kolejnego miesiąca za pomocą serwisu bankowości Citibank Online.

Nagroda, w postaci smartfonu Xiaomi Redmi 9 zostanie natomiast wysłana do nas kurierem w ciągu 60 dni od otrzymania tej wiadomości. W większości wypadków termin wysyłki powinien być jednak szybszy.

Karta Citi Simplicity

Simplicity - karta

Na koniec kilka słów na temat samej karty kredytowej Citi Simplicity zakładanej na potrzeby promocji. Ta będzie dla uczestników promocji prowadzona za 0 zł przez pierwszy rok pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę 300 zł w okresie rozliczeniowym (co pokrywa się ze średnio-miesięczną kwotą transakcji niezbędnej do otrzymania nagrody).

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
O co chodzi z RRSO = 10,24%

Banki zobligowane są przez prawo do przedstawiania kosztu kredytu w przypadku jego pełnego wykorzystania i spłaty w równych ratach przez okres 12 miesięcy. W takim właśnie przypadku współczynnik RRSO określający całkowity koszt kredytu wyniesie 10,24%.

Natomiast korzystając mądrze z karty kredytowej, tj. płacąc nią w sklepach i w internecie a następnie całą wykorzystaną w danym okresie rozliczeniowym kwotę spłacając w okresie bezodsetkowym określonym na wyciągu, koszt kredytu wyniesie 0 zł (RRSO = 0%).

Będziemy korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym.

Przykład

Nasza karta kredytowa posiada okres rozliczeniowy od 2 do 1. dnia kolejnego miesiąca.

W pierwszy dzień nowego cyklu, 13 czerwca 2021 r. kupujesz coś kartą na kwotę 1000 zł.

1 lipca 2021 r. wygenerowany zostanie wyciąg i od tego czasu będziesz mieć jeszcze 25 dni na spłatę wydanej kwoty (zadłużenia) bez ponoszenia żadnych kosztów.

Jeśli jednak kartę spłacimy dopiero dajmy na to 2 sierpnia 2021 r., czyli po 2 miesiącach od wykonania płatności, to bank naliczy nam odsetki za okres od dnia wykonania płatności do dnia spłaty zadłużenia. Więcej informacji na temat działania kart kredytowych znajdziesz w moim autorskim poradniku kart kredytowych.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Jakie Chcę Santander 350 zł

HIT! Łatwe 350 zł za konto w Santander Bank Polska [+ 800 zł za kartę dla chętnych + lokata 1%]

250 zł za eKonto w mBank + konto oszczędnościowe 1,7% + 50 zł za eKonto Junior