w

Rekordowe 400 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Alior Bank 400 zł - z nami najlepiej

Właśnie ruszyła V edycja promocji konta osobistego Alior Bank z rekordową premią 400 zł na start! Tak dużo jeszcze nigdy nie można było zyskać za założenie konta w tym banku.

Premia podzielona jest na kilka części, z czego 300 zł otrzymamy w gotówce oraz 100 zł w voucherach programu Bezcenne Chwile (np. do Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, itd.).

To jeszcze nie wszystko! Płacąc kartą debetową Alior Banku otrzymasz do 20 zł zwrotu za zakupy miesięcznie, czyli nawet 240 zł rocznie.

Kto może skorzystać z promocji?

V edycja akcji „Z nami najlepiej” przeznaczona jest dla osób, które w okresie ostatnich 2 lat nie posiadały konta osobistego w Alior Bank i T-Mobile Usługi Bankowe, konta walutowego lub Karty Kibica.

Natomiast posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak otrzymać rekordowe 400 zł premii?

 • Złóż wniosek online o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową nie później niż do 31.12.2020 r., a umowę o konto podpisz w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
  • konto założysz przez kuriera, przelew z innego banku lub przez wideorozmowę
  • w przypadku problemów z wnioskiem możesz zamówić kontakt ze strony pracownika banku, który oddzwoni i dokończy proces wnioskowania o konto
 • Po otrzymaniu karty debetowej zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile poprzez bankowość elektroniczną lub na stronie programu, a następnie w ciągu 30 dni wykonaj min. 5 transakcji kartą na kwotę min. 10 zł każda
  • Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł premii w postaci 6800 punktów wymiennych na vouchery lub nagrody. Punkty zostaną przekazane w ciągu 15 dni od wykonania piątej płatności
 • W każdym z 12 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta spełnij po trzy warunki, aby zyskać 10 zł miesięcznie:
  • Zapewnij wpływy o łącznej wysokości min. 1500 zł z konta w innym banku
  • Wykonaj min. 3 płatności bezgotówkowe kartą (w tym mobilne za które otrzymasz 1% moneyback)
  • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku
 • W każdym z 12 miesięcy posiadaj dodatkowo produkt kredytowy (limit w koncie lub kartę kredytową), aby zyskać kolejne 15 zł miesięcznie

Każda nagroda miesięczna (10 zł lub 25 zł) otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia w/w warunków. Dodatkowo płacąc mobilnie za zakupy otrzymasz dodatkowe 1% zwrotu, maksymalnie 20 zł miesięcznie.

Niestety nowy warunek wprowadzony w V edycji promocji nie jest łatwy do spełnienia. Najkorzystniej byłoby zamówić kartę kredytową Mastercard OK i płacić nią miesięcznie kwotę 600 zł, aby nie ponieść opłaty za jej prowadzenie. W przeciwnym razie zyskamy jedynie 220 zł premii.

Wyłączenia:

Standardowo z promocji wyłączone są płatności quasi-cash, tj. takie wykonane w punktach posiadających kod MCC 7995 (tj. kasyna, zakłady bukmacherskie), 8999 (usługi profesjonalne takie jak Revolut), 4111 (usługi transportowe), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (ubezpieczenia), 6051 i 4829 (przekazy pieniężne), 4900 (narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne).

Natomiast wszystkie normalne zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie będą się liczyły na potrzeby promocji.

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie

Konto Jakże Osobiste Alior

Konto Jakże Osobiste Alior Bank to szeroki pakiet korzyści, który otrzymamy za darmo po spełnieniu dwóch warunków aktywności.

Konto Jakże Osobiste to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu jednorazowego wpływu na min. 1500 zł (lub do 26. roku życia)
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach i placówkach partnerskich
 • 0 zł za wypłaty gotówki w oddziałach i placówkach partnerskich
 • 0 zł za 2 korzyści do wyboru (patrz niżej)
 • 1% do 20 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym po wykonaniu płatności na kwotę 300 zł
 • zwrot 1% za płatności mobilne
Korzyści do Konta Jakże Osobistego:

Korzyści Konto Jakże Osobiste
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz G.
Łukasz G.
3 lat temu

Wszystko ładnie pięknie, tylko kiedy ja zamknąłem to badziewie T-Mobile Usługi Bankowe….
Można to jakoś sprawdzić?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Łukasz G.

W sumie to ciekawe jak będą traktować zamknięte T-M przed wchłonięciem go przez Aliora…

Co myślisz?

Zrób zapas kasy na zimę i odbierz 300 zł od BNP Paribas

Getin Bank: 100 zł za rejestrację karty debetowej w programie Bezcenne Chwile [+ 50 zł za konto]