w

30 zł za rejestrację + nawet 300 zł w programie poleceń Moje Usługi [nowość!]

ING Bank Śląski inwestuje ostatnio w bardzo ciekawe projekty 😉 Przypomnę, że w jednym takim projekcie wciąż można zgarnąć 100 zł na start lub oraz 50 zł za każdą poleconą osobę.

W ramach promocji serwisu „Moje Usługi” do zgarnięcia jest 30 zł na start + nawet 300 zł polecając Moje Usługi znajomym, np. żonie / mężowi, siostrze, bratu, tacie, mamie, itd 😉

Czym są „Moje Usługi”?

Moje Usługi to nowy serwis mający na celu pomoc w opłacaniu comiesięcznych rachunków za telefon, internet, prąd, gaz, wodę, energię, czynsz, ubezpieczenia, itd.

Operatorem serwisu jest ING Usługi dla Biznesu S.A., za którym stoi ING Bank Śląski, czyli piąty największy bank w Polsce. Możemy więc być spokojni o bezpieczeństwo naszych pieniędzy.

Dzięki platformie Moje Usługi, informacja o cyklicznych płatnościach zostanie pobrana automatycznie po wcześniejszym skonfigurowaniu dostawców, których lista jest naprawdę długa.

Wszystkich płatności dokonamy jednym kliknięciem, dzięki czemu oszczędzimy sporo czasu i taki jest właśnie cel serwisu. Dodatkowo serwis posiada ciekawą opcję automatycznego pobierania rachunków ze skrzynki mailowej.

Na koniec, w panelu będziemy mogli zobaczyć listę opłaconych rachunków i wykres obrazujący, ile rachunków zapłaciliśmy oraz ile mamy jeszcze do zapłaty, jak również porównanie naszych rachunków do lat ubiegłych.

Zaletą serwisu jest to, że za rachunki będziemy mogli zapłacić za pomocą karty płatniczej spełniając dzięki temu warunki niejednej promocji bankowej.

Za zrealizowanie płatności serwis pobierze symboliczną opłatę w wysokości max. 0,89 zł, przy czym dotyczy ona jednego zlecenia płatności do którego może wliczać się opłacenie kilku rachunków (telefon, internet, telewizja, prąd, gaz, czynsz, itd.).

30 zł za rejestrację z kodem polecającym

Zasady promocji są bardzo proste. Dokonujemy rejestracji w platformie Moje Usługi zużyciem linka polecającego, za co otrzymujemy bonus w wysokości 30 zł do wykorzystania na opłacenie rachunków w tymże serwisie.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich nowych użytkowników platformy Moje Usługi, przez co rozumie się osoby które nie posiadały tutaj konta w okresie ostatnich 30 dni.

Jak otrzymać 30 zł premii?

  • Dokonaj rejestracji w serwisie Moje Usługi podając przy tym kod polecający (korzystając z tego linka, kod F3Z3-K3IH zostanie uzupełniony automatycznie)
    • Wyraź zgodę na otrzymywanie treści marketingowych drogą elektroniczną
    • Zaakceptuj zgodę na przesłanie informacji o spełnieniu warunków (bez żadnych wrażliwych danych)
  • Zapłać co najmniej jeden rachunek u zweryfikowanego dostawcy obsługiwanego przez Moje Usługi. Długą listę dostawców znajdziesz w zakładce „Dostawcy” po zalogowaniu w panelu
    • Wygodną opcją jest możliwość przesłania faktury / rachunku na dedykowanego maila

To wszystko!

Dokonując opłacenia pierwszego rachunku otrzymasz już informację o otrzymaniu za nią premii w wysokości 30 zł. Oczywiście, aby otrzymać pełny zwrot, opłacany musi zostać rachunek na kwotę min. 30 zł.

Zwrot w tej wysokości zostanie do nas przesłany w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności rachunku (w przypadku płatności kartą zajmie to więc nieco więcej czasu niż płacąc BLIKiem lub przelewem pay-by-link).

Ps. Jeśli Waszego dostawcy nie ma na liście to trzeba będzie wybrać opcję „Dodaj pojedynczą opłatę”, gdzie będzie można wpisać dane ręcznie. Aby jednak taka opłata została zaakceptowana, musi zostać wcześniej zweryfikowana przez serwis Moje Usługi. W tym celu trzeba będzie przesłać fakturę / rachunek na maila kontakt@mojeuslugi.pl lub też poprzez czat dostępny po zalogowaniu.

>> ODBIERZ 30 ZŁ NA START W MOJE USŁUGI <<

Nawet 300 zł w programie poleceń „Moje Usługi”

Jeśli masz już swoje konto z premią 30 zł to możesz teraz przejść do polecenia serwisu „Moje Usługi” znajomym.

W tym celu zaloguj się do panelu Moje Usługi i przejdź do zakładki „Poleć znajomym”, gdzie wygenerujesz link i otrzymasz swój kod polecający. Możesz też wysłać zaproszenie bezpośrednio na maila znajomego.

Zarówno osoba polecająca jak i polecona otrzymają po 30 zł premii. Zwrot zostanie naliczony po zapłaceniu pierwszego rachunku przez znajomego. Jako polecający możesz otrzymać maksymalnie 300 zł premii.

Więcej informacji:

  • Regulamin programu „Polecaj Moje Usługi i zarabiaj”

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub maila korzystając z Newslettera „Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
/* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail *

Imię

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Rekordowe 20 GBP (100 zł) dla polecającego i poleconego w nowym programie poleceń Monese [Poradnik krok po kroku]

3,5% na 12 miesięcy + 2,7% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Getin Bank (+50 zł na start)