w

[Instrukcja krok po kroku] 65 GBP (325 zł!) za pierwszy przelew przez WorldRemit (+10 GBP za dalsze polecanie)

Dzisiaj mam dla Was kolejną świetną promocję z niesamowicie wysoką premią za wykonanie przelewu międzynarodowego. Jest ona podobna do popularnej akcji z premią 25 GBP (ok. 125 PLN) za przelew TransferGo, z której wciąż możecie skorzystać.Tutaj jednak do czynienia mamy z kilkukrotnie wyższą premią wynoszącą nawet 65 funtów za rejestrację i wykonanie pierwszego przelewu przez serwis WorldRemit.

10 funtów otrzymacie za rejestrację w serwisie cashback’owym Quidco (przy okazji często oferującym bezkonkurencyjne stawki m.in. w chińskich sklepach), po czym aż 55 funtów otrzymasz za rejestrację przez Quidco i pierwszy darmowy przelew przez WorldRemit.

Promocja nadal aktualna. Jeśli chcesz skorzystać to napisz do mnie na Messengerze lub przez formularz kontaktowy.

Aż 65 funtów (325 zł) za rejestrację i pierwszy przelew WorldRemit przez serwis Quidco

Dzięki trwającej jeszcze tylko do 16.11.2019 r. promocji WorldRemit w serwisie Quidco zyskać można aż 65 funtów (ok. 325 zł) za rejestrację na Quidco, WorldRemit i wykonanie pierwszego przelewu na kwotę min. 200 funtów.

Po skorzystaniu z promocji możesz zyskać 10 funtów (50 zł) za polecenie Quidco każdej kolejnej osobie!

Na potrzeby promocji będziemy potrzebować konta Revolut lub Monese z premią 20 GBP z brytyjskim adresem, na które to wykonamy przelew z polskiego banku (lub odwrotnie). Następnie możemy w prosty sposób wypłacić pieniądze powrotem na polskie konto korzystając z Revoluta.

WorldRemit: Krótkie omówienie

WorldRemit jest brytyjskim pośrednikiem zajmującym się szybkimi międzynarodowymi transferami pieniędzy z 50 krajów aż do 150 państw na całym świecie.

Na start, po skorzystaniu z kodu 3FREE otrzymamy trzy darmowe przelewy po nie najgorszym kursie wymiany. Z serwisu korzystają przede wszystkim osoby pracujące zagranicą i przesyłające zarobione pieniądze do rodziny.

W naszym wypadku, pieniądze mogą zostać przesłane za pomocą karty bankowej polskiego banku (będzie to rzecz jasna transakcja bezgotówkowa). Zaletą WorldRemit jest niezwykle krótki czas dostarczenia pieniędzy do odbiorcy.

Przelew WorldRemit powinien dotrzeć na konto docelowe w ciągu zaledwie kilku godzin. W moim wypadku całość zajęła ok. 2 godzin od momentu wykonania przelewu.

Korzystanie z WorldRemit jest bezpieczne, co potwierdzają pozytywne opinie na ich temat w Internecie, W Trustpilot mają ocenę 4,6/5 i ponad 31000 recenzji!

10 GBP za rejestrację na Quidco

Quidco program poleceń

Warunki promocji są bardzo proste. W ramach programu polecającego Quidco polecony i polecający otrzymają po 10 funtów premii, tj. po ok. 50 zł, które będzie można wypłacić na swoje konto PayPal.

Aby otrzymać premię 10 GBP na start, należy zarejestrować się w serwisie Quidco za pośrednictwem dedykowanego linka polecającego, a następnie dokonać pierwszej potwierdzonej transakcji w serwisie, na podstawie której zostanie Ci przyznany moneyback na kwotę min. 5 funtów.

Update: Po rejestracji zmieńcie typ konta na konto Standard. W tym celu należy wybrać „Settings” > „Account Type”.

Tym samym, rejestracja i pierwszy przelew WorldRemit łapie się na otrzymanie bonusu 🙂

10 GBP za każde kolejne polecenie Quidco

Quidco program polecen

Jeśli skorzystałeś/aś już z polecenia, to możesz przejść do polecania promocji Quidco + WorldRemit swoim znajomym / rodzinie. Za każde skuteczne polecenie również otrzymasz po 10 funtów premii.

Warunki są identyczne, czyli osoba polecona musi otrzymać 5 GBP potwierdzonego moneyback’u.

55 GBP za rejestrację i pierwszy przelew WorldRemit

WorldRemit - promocja Quidco

W końcu możemy przejść do rejestracji w World Remit i wykonania pierwszego przelewu. W tym celu musi być zalogowani na Quidco i na górze po prostu wyszukujemy hasła „WorldRemit”.

Pokaże nam się lista jw. na zrzucie ekranu. Widzimy, że w zamian za rejestrację i wykonanie pierwszego przelewu na kwotę min. 50 funtów otrzymamy 15 funtów premii, za przelew na kwotę min. 100 funtów otrzymamy 30 funtów premii, a za przelew na kwotę min. 200 funtów otrzymamy aż 55 funtów moneyback!

Przechodząc na stronę WorldRemit znajdziemy potwierdzenie wraz z warunkami otrzymania cashback’u:

World Remit - cashback quidco

Teraz przechodzimy do rejestracji konta wybierając na górze „Sign Up”. Proces rejestracji jest wyjątkowo prosty i sprowadza się do podania imienia, nazwiska, adresu email oraz wybrania hasła.

Po rejestracji możemy przejść do wykonania przelewu wybierając Wielką Brytanię (United Kindom):

Widzimy tutaj standardową opłatę za przelew WorldRemit w wysokości 16 PLN, której to z kolei pozbędziemy się używając w dalszej części kodu 3FREE otrzymanego na Quidco.

W kolejnym kroku podajemy kwotę przelewu (200 GBP):

WorldRemit - kwota przelewu

I przechodzimy do wpisania danych odbiorcy przelewu. Najlepiej jakby był to ktoś z rodziny / znajomych. Ale równie dobrze może to być nasze konto w Revolut / Monese, z adresem z Wielkiej Brytanii.

Jeśli nie masz jeszcze konta Monese to założysz je w ciągu kilkunastu minut zgarniając przy tym dodatkowe 20 funtów (ok. 125 zł). Informację na ten temat znajdziesz w prześwietleniu Monese z premią 20 GBP.

Po wpisaniu danych odbiorcy możemy przejść do wpisania kodu „Promo Code”, dzięki któremu pozbędziemy się opłaty 16 PLN za wykonanie przelewu:

Worldremit promo code 3free

Numer konta i Sort Code banku w Monese znajdziemy klikając „Dane konta” / „Account details” tuż pod kwotą na rachunku:

Monese konto gbp

Teraz wystarczy przepisać te dane w kolejnym oknie WorldRemit pomijając myślniki. Przy okazji widzimy, że kod 3FREE odjął nam prowizję serwisu:

Zaletą promocji jest to, że płatność możemy wykonać korzystając z karty debetowej / kredytowej, co też może nam pomóc w spełnieniu warunków promocji w banku 😉

World Remit - platnosc karta

W kolejnym kroku podajemy dane nadawcy przelewu, czyli po prostu nasz polski adres domowy i następnie podajemy numer karty, którą chcemy dokonać przelewu.

Oczywiście cały proces możemy przeprowadzić w drugą stronę, tj. przelewając pieniądze z brytyjskiego konta Revolut / Monese na polskie konto bankowe.

Po wykonaniu przelewu będziemy mogli sprawdzić status naszej transakcji:

Worldremit przelew 200gbp

Jak już wcześniej wspomniałem, w moim przypadku przelew z WorldRemit dotarł na konto Monese w zaledwie 2 godziny! Potwierdzenie wpływu poniżej:

Worldremit przelew na Monese

Teraz wystarczy już tylko przelać środki z konta Monese na swoje konto Revolut, wymienić je na złotówki i przesłać na swoje konto w polskim banku. Jeśli macie problemy z którymś krokiem to śmiało zadawajcie pytania w komentarzach.

Prawidłowa kwota cashback’u za rejetrację i przelew WorldRemit pojawić się może dopiero po kilku dniach. Wygląda to tak:

Quidco - worldremit cashback

Po tym jak środki będą dostępne do wypłaty, klikamy na zarobioną kwotę > Payments i wybieramy, czy środki chcemy wypłacić na konto bankowe czy na PayPal.

Wybierając konto bankowe wpisujemy numer konta + sort code konta bankowego w funtach brytyjskich na Monese lub Revolut.

Quidco wypłata

 

Zmiana typu konta: Premium > Basic

W związku z tym, że Quidco domyślnie otwiera konta „Premium” płatnego 1 GBP miesięcznie, dodaję krótką instrukcję zmiany na konto „Basic”.
Po zalogowaniu należy kliknąć w swoje konto i wybrać ustawienia „Settings”:
quidco zmiana konta premium na basic

Następnie wybieramy „Account type” i „Downgrade”:

quidco konto basic

To wszystko, wystarczy już tylko potwierdzić zmianę i wybrać powód zmiany konta.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon
Szymon
4 lat temu

Czy rzeczywiście musi być angielski adres w Revolucie? Czy można to jakoś obejść…? No bo jakby nie patrzeć to jako Polak, mieszkający w Polsce mam wpisany Polski adres w Revolucie…

Co myślisz?

Łatwe 20 zł do empik.com za dwie płatności Masterpass

Czas na wycofanie środków z Banku Millennium (aby przedłużyć 2,7% do 100 tys. zł)