w

Czas na wycofanie środków z Banku Millennium (aby przedłużyć 2,7% do 100 tys. zł)

Nadszedł ważny moment dla osób, którym w przeciągu najbliższych 45 dni kończy się promocyjne oprocentowanie 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium.

Do końca dnia należy wycofać środki (najlepiej wszystkie) z Banku Millennium, aby przedłużyć promocyjne oprocentowanie na kolejny okres.

Na szczęście od jakiegoś czasu Bank Millennium pozwala na ustawienie wyższych limitów przelewów, dzięki czemu nie trzeba już stosować „myków” na wcześniejszy przelew odroczony z dzisiejszą datą.

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Wycofaj środki przed weekendem, aby przedłużyć oprocentowanie 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit

To już swego rodzaju tradycja, że w ostatni weekend trwania promocji „Na nowe środki”, należy wycofać wszystkie środki z Banku Millennium w celu przedłużenia oprocentowania na kolejną edycję akcji.

Dzięki temu nasze środki wpłacone tuż po weekendzie będą znów traktowane jako nowe środki i będą oprocentowane na 2,7% w skali roku przez okres 92 dni od momentu wpłaty nowych środków lub od zakończenia poprzedniej edycji.

Jednak jeśli środki wpłaciłeś / wpłaciłaś niedawno, to nie ma potrzeby wypłaty środków, bo zyskamy niewielkie przedłużenie.

Pozostałe osoby, aby przedłużyć oprocentowanie na kolejny okres i mieć gwarancję na dłużej muszą jeszcze przed weekendem, tj. na koniec 15 listopada 2019 r. wycofać wszystkie środki posiadane w Banku Millennium i wpłacić je z powrotem w poniedziałek, aby pracowały nadal na promocyjne 2,7%.
Zwiększenie limitów przelewów

Aby ustawić wyższe limity przelewów w Banku Millennium, należy w systemie bankowości elektronicznej zmienić sposób autoryzacji transakcji na weryfikację transakcji za pomocą aplikacji mobilnej.

W tym celu po zalogowaniu klikamy na menu znajdujące się pod naszym nazwiskiem i imieniem > Ustawienia zabezpieczeń > Autoryzacja:

Już w niedzielę dam Wam znać, czy bank ruszył z kolejną edycją akcji i jakie będą jej warunki!

Dokumenty / linki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

[Instrukcja krok po kroku] 65 GBP (325 zł!) za pierwszy przelew przez WorldRemit (+10 GBP za dalsze polecanie)

30 zł do empik.com w promocji na 10. urodziny Walutomat.pl + szansa na Samsung Galaxy S10