w

600 zł w gotówce za założenie karty Citi Simplicity w Citibank

Citibank ruszył z nową promocją karty Citi Simplicity z premią w wysokości 600 zł w gotówce za jej założenie i aktywne używanie przez okres 6 miesięcy. Kartę bezpiecznie testujesz za darmo przez okres 12 miesięcy, a jeśli nie spełni Twoich wymagań, to możesz skontaktować się z bankiem i z niej zrezygnować zupełnie za darmo.

Zobacz też jak zyskać kolejne 450 zł premii gotówkowej za Bezwarunkowo Darmowe CitiKonto. Jak już wspomniałem karta będzie prowadzona całkowicie za darmo przez pierwszy rok (wystarczy spłacać w całości kwotę wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym w terminie określonym na wyciągu). Od drugiego roku zwolnienie przysługuje osobom, które będą aktywnie korzystać z karty.

Promocja będzie trwała do 13.08.2024 roku. Nie ma jednak co czekać, bowiem im szybciej skorzystasz, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

→ Przejdź do: 600 zł premii gotówkowej z kartą Citi Simplicity

Dla kogo 600 zł w gotówce od Citibank?

Promocja ze zwrotem 600 zł w gotówce za wykonane płatności dostępna jest dla osób, które od 1 kwietnia 2023 roku nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku.

Dodatkowo, aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz spełnić wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać 600 zł w gotówce za kartę Citi Simplicity?

 • Złóż promocyjny wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity nie później niż do 13.08.2024 roku. Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później na bezpiecznej stronie banku.
 • W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, aktywuj kartę koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc od pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonaj po min. 20 płatności bezgotówkowych kartą Citi Simplicity na dowolną kwotę.
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
Odbiór nagrody

Za każdą transakcję otrzymasz 5 zł zwrotu na rachunek karty w ciągu 30 dni od poinformowania przez bank o wysokości nagrody (poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej).

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie opłat i wyjaśnienie RRSO (0% czy 22,88%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona dla uczestników promocji całkowicie za darmo przez pierwsze 12 miesięcy. Przed upływem roku można z kolei negocjować zwolnienie z opłaty na kolejny rok.

RRSO 0% vs 22,88%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w okresie rozliczeniowym.

Aby nie zapłacić ani grosza (RRSO = 0%) za korzystanie z kredytu na karcie wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu, przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (określoną na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 600 zł w gotówce od banku
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Mastercard Bezcenne Chwile – punkty za płatności – radzę poczekać na promocję z aktywacją (niebawem powinna pojawić się promocja z punktami o wartości 100 zł lub 200 zł na start)
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Łatwe 450 zł za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citibank + lokata 6% dla chętnych

400 zł na Allegro z kartą kredytową Mastercard Platinum w PKO BP