w

Aż 900 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibank!

Bezcenne Nagrody 900 zł z karta Citibank luty 2024

Citibank ruszył z kolejną świetną promocją karty kredytowej Citi Simplicity z niesamowicie wysoką premią 900 zł na start w bonach programu Bezcenne Chwile, czyli m.in. do Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD, Empik i wiele innych sklepów).

Karta Citi Simplicity założona w tej akcji będzie wydana i prowadzona za 0 zł przez 12 miesięcy od zawarcia Umowy o Kartę. W kolejnym roku można bez problemu wynegocjować z bankiem ponowne zniesienie tej opłaty po kontakcie z infolinią.

Promocja ważna do wyczerpania puli 1500 umów, nie dłużej niż do 6.04.2024 r. Po jej zakończeniu poniższy link przestanie działać.

Aktualna promocja: 900 zł premii na Bezcenne Chwile z kartą Citi Simplicity

Aż 900 zł premii z kartą Citi Simplicity

W ramach promocji „Bezcenne nagrody na wyciągnięcie karty Citibank” otrzymamy aż 900 zł w bonach programu Bezcenne Chwile wymienne vouchery w wielu sklepach, w tym m.in. Allegro, Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Empik, bilety do kina i wiele więcej.

Opisywana dzisiaj promocja jest zdecydowanie warta uwagi każdego Wyjadacza Wisienek. Ma ona mój najwyższy rating *****. Z podobnych promocji kart Citibank skorzystałem już kilkukrotnie.

Dla kogo 900 zł premii od Citibank?

Promocja „Bezcenne nagrody na wyciągnięcie karty Citibank” dostępna jest dla osób, które od 1.04.2023 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank. Okres karencji jest więc całkiem krótki!

Aby Citibank przyznał Ci kartę kredytową musisz też spełniać wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł
Jak przystąpić do promocji z premią 900 zł za kartę Citi Simplicity?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając przy tym zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną (zgody możesz wycofać po otrzymaniu nagród)
 • W ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody poprzez specjalną i bezpieczną stronę banku. Pamiętaj, aby dostarczyć dokument dochodowy nawet jeśli wybierzesz niski limit karty i bank nie poprosi o te dokumenty w procesie wnioskowania (jest to bowiem warunek regulaminu promocji – dokumenty te możesz znaleźć na ostatnich stronach podlinkowanego na końcu regulaminu promocji oraz uzgodnić je z pracownikiem banku, który będzie do Ciebie dzwonił po wypełnieniu wniosku)
 • Po otrzymaniu karty aktywuj ją koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • Nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile (link znajdziesz w bankowości elektronicznej)
Jak otrzymać 900 zł w bonach programu Bezcenne Chwile?

 • Nagroda I: 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (24 000 pkt) otrzymasz za wykonanie kartą Citi Simplicity płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł w terminie do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od zawarcia umowy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone są tylko tzw. „ułatwiacze”, czyli m.in. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy też transakcje zwrócone
 • Nagroda II: 500 zł w bonach Bezcenne Chwile zostanie przyznana w 4 transzach po 100 zł (8000 pkt) za każdy miesiąc (czwarty, piąty, szósty, siódmy i ósmy od dnia zawarcia umowy), w którym wykonasz min. 10 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł
 • Nagroda III: 100 zł za rozłożenie na raty otrzymasz za rozłożenie co najmniej jednej transakcji na „Raty w karcie” o wartości min. 1000 zł
  • Uwaga na opłaty za usługę „Raty w karcie”! Takie rozłożenie na raty nie zawsze może się opłacić
Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 22,88%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Uczestnicy promocji otrzymują zwolnienie z opłaty za kartę na pierwsze 12 miesięcy trwania umowy bez żadnych warunków. Po tym czasie karta nadal może być prowadzone bezpłatnie po zapewnieniu odpowiednich obrotów.

RRSO 0% vs 22,88%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego, bank wystawi wyciąg wraz z podaną kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w całym poprzednim okresie rozliczeniowym. Dajmy na to, że wybierzesz generowanie wyciągu 1-go dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza odsetek i innych opłat (RRSO = 0%) za korzystanie z pieniędzy banku wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu (26-ty dzień miesiąca dla naszego przykładu), przelejesz na rachunek karty całą wykorzystaną w poprzednim okresie kwotę (znajdziesz ją na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 900 zł premii na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni (RRSO 0%)
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] darmowego CitiKonta z łatwą i wysoką premią 450 zł na start. Dodatkowo można skorzystać z promocji karty kredytowej Citi Simplicity z premią 900 zł zyskując łącznie aż do 1350 […]

trackback

[…] zł premii za BEZWARUNKOWO darmowe konto osobiste. Po założeniu konta można też skorzystać z promocji karty kredytowej Citi Simplicity z premią 900 zł zyskując łącznie aż do 1600 […]

Co myślisz?

600 zł premii za konto w Santander Bank Polska [+ 150 zł dla dzieci i do 300 zł zwrotu za rachunki!]

Konto Alior Bank promocja luty 2024

500 zł premii na start za Konto Jakże Osobiste + 240 zł zwrotu rocznie w Alior Bank