w

HIT! 500 zł w gotówce za konto BNP Paribas na super łatwych zasadach!

BNP Paribas kolejny raz w tym roku odpala HIT! Do zgarnięcia jest rekordowa premia gotówkowa w wysokości 500 zł i to na naprawdę łatwych zasadach! Jest to akcja, z której po prostu trzeba skorzystać jeśli spełnia się warunki i można przelać wynagrodzenie / rentę / emeryturę / świadczenie ZUS na nowo założone konto.

W przypadku tych rekordowych promocji warto się spieszyć, bowiem poprzednie akcje kończyły się przed czasem. Aktualna promocja potrwa do 15 października 2023 r. lub co bardziej prawdopodobne do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Po tym czasie strona przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku.

Aktualna promocja:

Super łatwe 500 zł w gotówce za konto BNP Paribas

W ramach promocji „Wynagradzaj się” otrzymamy aż 500 zł premii gotówkowej w zamian za otwarcie konta osobistego BNP Paribas i spełnienie kilku niewygórowanych warunków.

Nagroda została podzielona jest na trzy części:

 • 100 zł otrzymasz za samo założenie konta osobistego, aktywowanie karty i wpływ wynagrodzenia
 • 200 zł otrzymasz za wpływ wynagrodzenia, transakcje kartą i przelew
 • 200 zł otrzymasz za ponowne spełnienie powyższych warunków
Kto może otrzymać 500 zł w akcji „Wynagradzaj się”?

Akcja „Wynagradzaj się” to rekordowa nagroda pieniężna w wysokości 500 zł, która zostanie przekazana dla osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy. Jeśli więc nie posiadasz konta w tym banku od połowy września 2022 roku, to możesz złożyć wniosek w promocji i zyskać łatwą premię na start.

Posiadanie innych produktów banku, takich jak karta kredytowa, kredyt, pożyczka, lokata, itd. nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji „Wynagradzaj się”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając krótki formularz i zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia (strona będzie działała do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków lub do 15.10.2023 r.)
 • Następnie klikając w wygenerowany dla Ciebie link promocyjny na tej samej stronie, nie później niż do 15.10.2023 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową zaznaczając już tylko wymagane zgody i podpisz umowę
  • Polecam wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, prowadzonej za 0 zł po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę, 1 logowanie do bankowości miesięcznie i wyrażeniu zgód marketingowych
  • Konto najlepiej założyć tradycyjnie wypełniając wniosek online, a następnie potwierdzając go po pośrednictwem kuriera (który przywiezie od razu kartę debetową)
 • Nie później niż do 25.10.2023 r. aktywuj konto nadając kod PIN do karty

Po spełnieniu powyższych prostych kroków przejdź do prostych kroków, za które otrzymasz kolejne nagrody o łącznej wartości 500 zł.

Za co otrzymam 500 zł w akcji „Wynagradzaj się”?

 • I nagrodę, 100 zł w gotówce otrzymasz za otwarcie konta, nadanie kodu PIN do karty do 25.10.2023 r. oraz zapewnienie Wpływu wynagrodzenia na konto na łączną kwotę min. 800 zł w listopadzie 2023 roku.
  • Pamiętaj jeszcze o wykonaniu Kartą Otwartą na Dzisiaj 3 płatności miesięcznie, aby nie zapłacić za jej prowadzenie
 • II nagrodę, 200 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunku do otrzymania pierwszej nagrody oraz trzech warunków w grudniu 2023 r.
  • zapewnienie Wpływu wynagrodzenia na łączną kwotę 800 zł (może to być przelew wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia KRUS/ZUS)
  • wykonanie Transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł
   • czyli zwykłe płatności kartą za zakupy, przy czym trzeba uważać przy zakupach online – bowiem nie są uznawane płatności wykonane za pomocą pośredników – definicja poniżej
  • wykonaj Przelew/y z konta na łączną kwotę min. 200 zł
   • może to być zwykły przelew na Twoje konto w innym banku)
 • III nagrodę, 200 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków I i II nagrody oraz powtórzenie powyższych trzech warunków w styczniu 2024 roku:
  • Wpływ wynagrodzenia na min. 800 zł
  • Transakcje kartą na min. 200 zł
  • Przelew/y z konta na kwotę min. 200 zł

To wszystko! Teraz wystarczy odebrać nagrodę od Organizatora promocji.

Odbiór i przekazanie nagród

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody – 100 zł w gotówce otrzymasz do 21 grudnia 2023 roku wiadomością mailową z adresu z wynagradzajsie@promocja.bnpparibas.pl wraz z instrukcją odbioru nagrody.

Aby odebrać wszystkie nagrody, wystarczy do 26 grudnia 2023 roku zalogować się za pomocą otrzymanych danych i uzupełnić numer konta założonego w promocji (bez spacji). Jeśli zapomnisz o tym kroku, to będzie można te uzupełnić dane w późniejszym czasie otrzymując jednak nagrodę w późniejszym czasie.

Nagrody zostaną przekazane kolejno do:

 • 100 zł w gotówce za otwarcie konta i wpływ wynagrodzenia w listopadzie otrzymasz do końca grudnia 2023 r.
 • 200 zł przelewem na konto za warunki aktywności w listopadzie 2023 r. do końca stycznia 2024 r.
 • 200 zł premii pieniężnej za ponowne spełnienie warunków aktywności otrzymasz do końca lutego 2024 roku

Jak widzisz, zasady promocji są niesamowicie proste. Jest to jedna z najłatwiejszych promocji BNP Paribas jakie kiedykolwiek miały miejsce.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Na cele promocji należy poznać jeszcze trzy definicje warunków aktywności:

Wpływ wynagrodzenia – wpływy na Konto Osobiste z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty,
emerytury, świadczenia ZUS/KRUS odnotowane w czasie trwania promocji. W Promocji nie będą uznawane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika Promocji, wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku, wpływ z tytułu wynagrodzenia otrzymywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny nieprowadzący działalności gospodarczej

Transakcja bezgotówkowa – operacja bezgotówkowa wykonana przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w których akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK. Jednym słowem wykonaj po prostu zwykły przelew ELIXIR na kwotę min. 400 zł np. na swoje własne konto w innym banku.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Karta Otwarta na Dzisiaj BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.

Do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych (kartę Otwartą na Dzisiaj, Otwartą na eŚwiat oraz Otwartą na Świat). Polecam kartę Otwartą na Dzisiaj, która będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę miesięcznie, min. jedno logowanie miesięcznie w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej oraz posiadaniu wyrażonych zgód marketingowych do końca 2023 roku.

Pozostaje dwie karty wiążą się już z opłatą, jednak w zamian dają dodatkowe korzyści takie jak nielimitowane wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą, darmowe ubezpieczenie czy kosztów przewalutowania transakcji.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł bezwarunkowo za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 transakcji miesięcznie na dowolną kwotę, logowanie w bankowości oraz zgody marketingowe
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
 • 0 zł za pierwszą wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
Dokumenty:

Regulamin promocji „Wynagradzaj się”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Garmin Venu Sq karta Citi Simplicity Citibank

Garmin Venu Sq o wartości 700 zł za darmo do karty Citi Simplicity w Citibank

Ostatnia chwila na HITY września! Ranking promocji bankowych na wrzesień 2023 r. W puli ponad 6600 zł!