w

Ponownie 100 zł (8000 punktów) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart Citibank

Citibank Mastercard Bezcenne Chwile 100 zł premii

Citibank wspólnie z Mastercard ruszyli z z prostą promocją, dzięki której posiadacze kart Citibank z logo Mastercard otrzymają łatwe 100 zł nagrody w punktach (8000 pkt) za wykonanie zakupów w dwóch wybranych sklepach (2 x 50 zł).

Promocja przeznaczona jest dla klientów posiadających kartę debetową lub kredytową biorącą udział w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta i/lub karty Citibank, to przypomnę o świetnych promocjach banku dzięki którym zyskasz łącznie nawet 1600 zł + 100 zł w dzisiejszej promocji!

Promocja będzie trwała do 31 października 2023 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli 19 000 nagród.





100 zł w akcji „Zapunktuj z kartą Citibank Mastercard”

Kolejna promocja programu Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Citibanku posiadających karty Mastercard to świetna okazja na szybkie i łatwe zgarnięcie 100 zł premii w zamian za zrobienie zakupów u dwóch z pięciu wybranych partnerów programu o wartości min. 100 zł każdy:

  • RTV EURO AGD
  • Decathlon
  • Empik
  • Carrefour
  • Homla

kartą zarejestrowaną w programie za co otrzymamy 2 x 4000 pkt = 8000 punktów. Można je wymienić na vouchery o takiej wartości 100 zł lub inne nagrody. Promocja będzie trwała do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli 19000 nagród.

Nagroda – 4000 pkt za zakupy na min. 100 zł w jednym z w/w sklepów lub 8000 pkt za zakupy po min. 100 zł w dwóch z powyższych sklepów zostanie przekazane w terminie 31 dni od spełnienia warunku, tj. wykonania wymaganych płatności na konto programu.

Promocyjne punkty zachowają ważność przez okres 1 miesięcą od ich przyznania. Najkorzystnie będzie je wymienić na vouchery u partnerów programu (np. do Circle K, Decathlon, Allegro, RTV Euro AGD, Empik, itp.) lub na vouchery do kina.





Dokumenty:

Regulamin promocji „Zapunktuj z Kartą Citibank Mastercard”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alojzy
Alojzy
8 miesięcy temu

Zgodnie z §3 pkt 5 Regulaminu promocji: Punkty przyznane w ramach Nagrody ważne są przez 1 miesiąc od dnia zasilenia Rachunku Programu. Po upływie tego terminu niewykorzystane Punkty, bez konieczności składania przez Mastercard lub Partnera jakichkolwiek dodatkowych oświadczeń woli lub dokonywania dodatkowych czynności prawnych, bezpowrotnie wygasają (zostaną odjęte od salda Punktów na Rachunku Programu).

Co myślisz?

Ranking lokat wrzesień 2023

Ranking lokat bankowych / najlepsze lokaty na wrzesień 2023 r.

Garmin Venu Sq karta Citi Simplicity Citibank

Garmin Venu Sq o wartości 700 zł za darmo do karty Citi Simplicity w Citibank