w

7% do 100 tys. zł w PKO BP: Konto oszczędnościowe Plus [+ nawet 600 zł premii za konto osobiste!]

PKO BP Konto Oszczędnościowe Plus 7%

PKO Bank Polski w aktualnej promocji Konta Oszczędnościowego Plus oferuje 7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł. Nadal jest to świetna i konkurencyjna oferta, a dodatkowo na start można zyskać łatwe 200 zł premii + opcjonalnie 400 zł za konta dzieci (200 zł za konto).

Tym samym, największy polski bank wciąż znajduje się w czołówce oprocentowania kont oszczędnościowych (patrz ranking kont oszczędnościowych – sierpień 2023).

Osoby nie posiadające konta osobistego w PKO BP zyskają dodatkowo aż 200 zł łatwej premii + 400 zł za konta dla dwójki dzieci (200 zł za każde z dwóch pierwszych kont dzieci).

Do promocji konta oszczędnościowego można przystąpić do 31 sierpnia 2023 roku.

→ Przejdź do: Nawet 600 na start za konto w PKO BP

Konto Oszczędnościowe Plus na 7% w skali roku

Promocja „Nowe środki na Rachunku Oszczędnościowym Plus” w PKO Banku Polskim polega na podwyższeniu oprocentowania do 7% w skali roku dla nowych środków wpłaconych do PKO BP. Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 60 dni od momentu wpłaty środków dla kwoty do 100 tys. zł.

Konto oszczędnościowe Plus prowadzone jest za 0 zł. Za 0 zł otrzymamy również możliwość zlecenia jednego przelewu w miesiącu.

Oprocentowanie 7% w skali roku składa się z dwóch części: oprocentowania podstawowego promocyjnego 2% w skali roku oraz dodatkowego oprocentowania w wysokości 5% dla nowych środków wpłaconych do banku do kwoty 100 tys. zł. Nowe środki wyliczane są codziennie na koniec dnia.

Przez nowe środki rozumiem nadwyżkę ponad saldo środków w banku na dzień 27 lipca 2023 roku, tj. dzień poprzedzający start promocji. Wpłaty i wypłaty środków nie powodują utraty odsetek.

Konto Oszczędnościowe Plus to:

  • Oprocentowanie: 7% w skali roku
  • Kwota maksymalna: 100 tys. zł
  • Okres obowiązywania: 60 dni od pierwszej wpłaty nowych środków na rachunek oszczędnościowy
  • Warunki: nowe środki wg salda na dzień 27 lipca 2023 roku na rachunkach w PKO BP
  • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu
    • 9,99 zł za każdy kolejny

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które aktualnie korzystają z poprzedniej promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Będzie można z niego korzystać po zakończeniu aktualnie obowiązującej klienta promocji. Dla nadwyżki ponad 100 000 zł będzie obowiązywało oprocentowanie standardowe 2% w skali roku.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Oszczędnościowe Plus na 7%”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

PKO BP Konta dla każdego

Łatwe 200 zł na Allegro za założenie konta PKO BP + 2×200 zł za konto dla dzieci

500 zł premii za konto BNP Paribas dzięki „Słonecznej promocji” i Mastercard Bezcenne Chwile