w

Łatwe 200 zł na Allegro za założenie konta PKO BP + 2×200 zł za konto dla dzieci

PKO BP Konta dla każdego 600 zł premia

PKO Bank Polski ruszył z nową prostą promocją „Konta dla każdego” z premią po 200 zł na start w formie voucherów Allegro dla dorosłego oraz nawet dla dwójki jego dzieci. Łącznie zatem zyskać można do 600 zł naprawdę prostej premii.

Trzeba przyznać, że rzadko pojawia się możliwość zgarnięcia takiej premii za Konto za Zero w PKO BP oraz za konto dla dziecka, dlatego też mogę ją polecić z czystym sumieniem jako jedną z najlepszych akcji banku.

Promocja będzie trwała do 30 września 2023 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu pojawi się stosowna informacja na stronie promocji i nie będzie już możliwości wypełnienia wniosku o konto, dlatego też każdy otrzyma swoją nagrodę.

→ Odbierz 200 zł za Konto PKO BP + nawet 400 zł dla dzieci

200 zł za Konto za Zero + po 200 zł dla dwójki dzieci

Akcja „Konta dla każdego” to proste zasady i super łatwe 200 zł premii do wykorzystania na Allegro dla dorosłego oraz nawet dla dwójki dzieci – łącznie do 600 zł premii.

Dla kogo 200 zł za konto PKO BP?

Z promocji możesz skorzystać, jeśli w okresie od 1 stycznia 2022 r. nie posiadałaś/eś konta osobistego w PKO BP. Taki sam okres karencji dotyczy dzieci. Tym samym został on przedłużony o rok względem poprzedniej podobnej promocji banku.

Dobrą wiadomością jest fakt, że posiadacze internetowych kont Inteligo nie są wykluczeni z udziału w promocji. Mamy więc niezwykle korzystne warunki udziału. Nie mylcie też konta w PKO BP z kontem w Pekao SA (tym z żubrem), który jest zupełnie innym bankiem.

Jak otrzymać 200 zł na start za Konto za Zero?

 • Złóż dedykowany wniosek o PKO Konto za Zero wraz z kartą debetową wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) drogą elektroniczną, poprzez telefoniczne urządzenia końcowe oraz systemy wywołujące (możesz je wycofać po otrzymaniu nagród)
  • Umowę o konto podpisz nie później niż do 30 września 2023 roku
 • Również do 30.09.2023 roku zarejestruj swój udział na stronie promocji wypełniając formularz znajdujący się na dole po przewinięciu strony
 • Następnie w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta wykonaj po min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę
  • Do transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Nie zaliczone zostaną natomiast transakcje w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory
 • W przypadku konta dla dziecka:
  • Do 30.09.2023 r. poprzez stronę promocji złóż wniosek o konto dziecka (klikając tam Otwórz Konto dziecka (0-12 lat) lub Otwórz Konto dla Młodych (13-17 lat), zamawiając przy tym kartę PKO Junior do Konta Dziecka lub kartę do Konta dla Młodych i wyraź zgody marketingowe w imieniu dziecka (13-17 lat)
  • Również do 30.09.2023 r. zarejestruj udział dziecka w promocji na tej stronie zaznaczając „otwieram konto dla dziecka”
  • Do 31 października 2023 r. Twoje dziecko musi wykonać min. 5 razy kartą lub BLIKIEM
Nagrodę za otwarcie konta bank przekaże w terminie:
1) do 31 grudnia 2023 r. – dla konta otwartego w sierpniu 2023 r.
2) do 31 stycznia 2024 r. – dla konta otwartego we wrześniu 2023 r.

Z kolei nagrodę za otwarcie konta dla dziecka lub osoby małoletniej bank przekaże do:
1) do 13 października 2023 r. – dla uczestników promocji, którzy spełnią warunki promocji do 22
września 2023 r. lub
2) do 17 listopada 2023 r. – dla pozostałych uczestników promocji, którzy spełnią warunki promocji.

Kody Allegro będą ważne do 30 czerwca 2024 roku. Kody Allegro można używać wiele razy, aż do pełnego wykorzystania wartości bonu.

Przykład:

Wniosek składasz w sierpniu i również w sierpniu podpisujesz umowę o konto osobiste oraz rejestrujesz się w promocji.

Po 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM wykonać zatem musisz we wrześniu, październiku oraz w listopadzie 2023 roku, a nagrodę otrzymasz do 31 grudnia 2023 roku.

PKO Konto za Zero – opłaty

PKO Konto za Zero to 0 zł za prowadzenie rachunku bez żadnych warunków. Karta debetowa do konta będzie z kolei prowadzona za 0 zł pod warunkiem wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę miesięcznie. Warunki są więc wyjątkowo proste do spełnienia.

Za darmo otrzymujemy bankomaty własne PKO BP oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
9 miesięcy temu

Witam czy iko junior trzeba mieć dla dzieciaków czy tylko karty jak pisze?

Adam
Adam
9 miesięcy temu

Czy sa jakies oplaty za prowadzenie kont dla dzieci?

Rafał
Rafał
9 miesięcy temu

W banku powiedzieli mi że promocja nie dotyczy młodszej grupy dzieci do 12 lat, prawda to czy niedoinformowani jacyś byli?

Co myślisz?

Przegląd oferty oszczędnościowej VeloBank: 7,9% do 50 tys. zł, 7,5% do 300 tys. zł oraz 7% dla pozostałych środków (+ 650 zł na start)

7% do 100 tys. zł w PKO BP: Konto oszczędnościowe Plus [+ nawet 600 zł premii za konto osobiste!]