w

500 zł premii za konto BNP Paribas dzięki „Słonecznej promocji” i Mastercard Bezcenne Chwile

Słoneczna promocja 480 zł za Konto BNP Paribas

BNP Paribas ruszył ze „Słoneczną promocją” w ramach której nowi i powracający klienci zyskają łatwe 480 zł premii przelewem na konto, a kolejne 20 zł otrzymamy przystępując do programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji to 0 zł za prowadzenie rachunku, prowadzenie karty debetowej Mastercard oraz wybrane bankomaty po wykonaniu 3 płatności kartą na dowolną kwotę (nawet na kilka złotych), co najmniej jedno logowanie w bankowości oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych.

Promocja będzie trwała tylko do 10 września 2023 roku lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków.

Aktualna promocja:

480 zł premii gotówkowej od BNP Paribas

BNP Paribas ponownie premiuje nowych lub powracających klientów za założenie konta osobistego. W ramach „Słonecznej promocji” otrzymamy aż 480 zł premii przelewem na konto w zamian za wykonaniu kilki naprawdę prostych czynności.

Nagroda została podzielona na trzy części:

 • 160 zł przelewem na konto za otwarcie konta, aktywację karty, wykonanie 1 przelewu z konta oraz płatności kartą na łączną kwotę 200 zł
 • 160 zł przelewem na konto za wykonanie trzech przelewów i płatności kartą na łączną kwotę 400 zł w kolejnym miesiącu
 • 160 zł w gotówce za ponowne spełnienie tych samych warunków w kolejnym miesiącu

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku w celu otrzymania pełnej premii 480 zł.

Dla kogo łatwe 480 zł w Słonecznej Promocji?

„Słoneczna Promocja” dostępna jest dla osób, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas.

Okres karencji jest krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnej premii dla dawnych klientów banku.

Jak przystąpić do „Słonecznej promocji”?

 • Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 10 września 2023 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
 • Z wygenerowanego na tej stronie linka złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie i 1 logowaniu) zaznaczając już tylko wymagane zgody
  • Samo konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier
 • Nadaj kod PIN do karty nie później niż do 20.09.2023 r., którą otrzymasz od kuriera. Jest to ważny krok, dlatego najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty

Teraz możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak odebrać 480 zł premii w „Słonecznej promocji”?

 • Nagrodę I: 160 zł w gotówce otrzymasz za aktywowanie konta (tj. nadanie kodu PIN do karty do 20.09.2023 r.) oraz za spełnienie dwóch warunków we wrześniu 2023 roku:
  • Wykonanie min. 1 przelewu zewnętrznego z konta BNP Paribas na dowolną kwotę
  • Wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł
 • Nagrodę II: 160 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków Nagrody I oraz dodatkowo spełnienie dwóch warunków w październiku 2023 roku:
  • Wykonanie min. 3 przelewów z konta
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 400 zł
 • Nagrodę III: 160 zł w gotówce otrzymasz z kolei za spełnienie warunków do otrzymania dwóch powyższych nagród oraz dodatkowo ponowne spełnienie dwóch warunków w kolejnym miesiącu (tj. w listopadzie 2023):
  • Wykonanie min. 3 przelewów z konta
  • Wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 400 zł
 • Nagroda specjalna: 20 zł w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile otrzymasz za przystąpienie do tego programu i następnie wykonanie płatności na min. 50 zł w ciągu 30 dni. Uwaga: Promocja programu jest słaba i kończy się z końcem sierpnia. Dlatego też polecam poczekać i wziąć udział w promocji Bezcenne Chwile z premią 100 zł, która powinna pojawić się za jakiś czas.
Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz za pomocą wiadomości przesłanej z adresu slonecznapromocja@promocja.bnpparibas.pl na Twój adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do 20 października 2023 roku.

Ważne! Do 26 października 2023 r. za pomocą otrzymanego mailem linku, uzupełnij dane do przekazania nagrody.

Pierwsza nagroda trafi do Ciebie do 30 października, kolejna nagroda trafi do końca listopada a ostatnia do końca grudnia 2023 roku.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać dwa pojęcia odpowiadające aktywnością, które należy wykonać w celu otrzymania nagrody.

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK

Transakcja bezgotówkowa – operacja bezgotówkowa wykonana przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w których akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty. Do konta zamówić możemy jedną z trzech kart debetowych. Polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, prowadzoną za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę, 1 logowanie do bankowości oraz wyrażone zgody marketingowe
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin „Słonecznej promocji”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
9 miesięcy temu

Napisaliście: Warto poznać trzy pojęcia odpowiadające aktywnością, które należy wykonać w celu otrzymania nagrody. 1.przelew 2.transakcja bezgotówkowa. Pomijając literówkę „aktywnością„, co jest tym trzecim pojęciem?

Krzysiek
Krzysiek
9 miesięcy temu
Reply to  Darek

Dzięki Panie Darku.Widział Pan może informacje dot. warunków przyznawania nagród (3×160) w tej promocji na innych stronach w necie? Na jednej napisano: „Uwaga! Składając wniosek o otwarcie konta koniecznie wybierz opcję zawarcia umowy poprzez aplikację GOmobile”. Nie wiem skąd to wzięli. W regulaminie jest wyraźnie: „apka albo kurier”. W pewnej aplikacji na smartfona dot. tej promocji widnieje z kolei: „Jest również opcja wideoweryfikacji – daje maksymalną premię!”. To niby wizyta kuriera nie daje maksymalnej premii? I ostatnia sprawa: napisaliście tu: „Nadaj kod PIN do karty nie później niż do 20.09.2023 r., którą otrzymasz od kuriera”. Czy aby nie jest konieczne nadanie pin-u zgodnie z instrukcją zawartą wraz z kartą, czyli TYLKO przez infolinię? Takie info znalazłem na pewnej stronie. W regulaminie „Aktywacja karty” jest na wiele sposobów. Zgłupieć można od czytania, co strona to inne warunki.Najwyraźniej po sieci krąży kilka wersji regulaminu tej promocji.

Krzysiek
Krzysiek
9 miesięcy temu
Reply to  Darek

Ja wszystko rozumiem bo sam (po ujrzeniu tych sensacyjnych wieści) przejrzałem kilka razy regulamin w tych kilku kwestiach .Łatwo można wygooglować „słoneczna promocja 460 zł” i się zaczyna cyrk: co strona to inne uwagi i wymagania. Mam na koncie małą wpadkę z pko odnośnie haczyka w regulaminie, przez co nie dostałem nagrody więc teraz dmucham na zimne. Zapytałem autorów tych błędnych – w moim mniemaniu – opisów ale póki co cisza.

Andrzej
Andrzej
9 miesięcy temu
Reply to  Darek

Właśnie jestem po aktywacji karty i jednak trzeba to zrobić telefonicznie, zgodnie z informacją, którą otrzymujemy z kartą (przy aktywacji operator mi potwierdził, że w przypadku tej promocji trzeba aktywować przez telefon). No i w samym mailu jest: „Zaloguj się do bankowości – internetowej lub mobilnej: gdy aktywujesz kartę, wyślemy Ci e-mail z loginem do bankowości internetowej i mobilnej. Użyj go do aktywacji konta (pierwszego logowania).”, a bez loginu chyba nie da się zalogować do banku, żeby aktywować kartę

Krzysiek
Krzysiek
9 miesięcy temu
Reply to  Andrzej

Login dostałem w mejlu „Twoje konto jest aktywne. Od teraz masz pełen dostęp do rachunku, bankowości internetowej GOonline i aplikacji mobilnej GOmobile.” Ostatni (szósty) mejl z wszystkich, które otrzymałem w związku z otwarciem konta w tej promocji. I w tym mejlu jest login. Teraz pierwsze logowanie, ustawianie hasła i już wsio hula. W bankowości internetowej aktywowałem kartę i nadałem pin. Oby sposób z instrukcji aktywacji karty (infolinia) nie był jedynym możliwym.

Krzysiek
Krzysiek
9 miesięcy temu
Reply to  Krzysiek

Odpowiedź banku w sprawie sposobu aktywacji karty w tej promocji: „Dzień dobry, konto zostało poprawnie otwarte z linku promocyjnego
Obecnie rachunek i karta jest już aktywna, może Pan spełniać kolejne warunki zgodnie z regulaminem promocji.” Jakoś do końca przekonany nie jestem ale pożyjemy, zobaczymy…

Łukasz
Łukasz
8 miesięcy temu

Mam pytanie dotyczące spełnienia warunku promocji rozumianą poprzez płatność bezgotówkową Kartą. Rozumie, że płatność poprzez Google Pay z podpiętą Kartą spełnia ten warunek ?
W ogóle w regulaminie jedno wyklucza się z drugim, chyba, że coś źle rozumiem.

Np. Transakcja bezgotówkowa, wyłącza jakąkolwiek płatność BLIKEM, a później w wyłączeniach odwołują się do transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu, w którym piszą „Transakcje BLIK wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC” . Po co ten załącznik, skoro w definicji Transakcji Bezgotówkowej juz z góry wyłączają płatność BLIKIEM.

Co myślisz?

7% do 100 tys. zł w PKO BP: Konto oszczędnościowe Plus [+ nawet 600 zł premii za konto osobiste!]

650 zł zwrotu (10% moneyback) za VeloKonto w VeloBank + 7,5% dla oszczędności dla chętnych