w

Przegląd oferty oszczędnościowej VeloBank: 7,9% do 50 tys. zł, 7,5% do 300 tys. zł oraz 7% dla pozostałych środków (+ 650 zł na start)

VeloBank poszedł za trendem i tym razem obniżył promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym z 8% na 7,5% w skali roku do 300 tys. zł. Wciąż jednak klienci banku mogą ulokować 50 tys. zł na 8% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym VeloSkarbonka. Resztę środków można z kolei ulokować na Lokacie na nowe środki na 7% w skali roku.

To jeszcze nie wszystko! Nowi lub powracający klienci VeloBank zyskać mogą łatwą premię 650 zł na start za otwarcie VeloKonta (600 zł w postaci 10% moneyback + 50 zł w programie poleceń).

Aktualna promocja konta oszczędnościowego będzie trwała do 8 września 2023 roku, natomiast lokaty na nowe środki do 10 września 2023 roku. Do tego dnia należy wpłacić środki na konto oszczędnościowe / lokatę.

Zobacz świetną promocję VeloKonta:

→ Prześwietlenie promocji: 650 zł na start za VeloKonto + 8% dla oszczędności

Konto Oszczędnościowe VeloSkarbonka 8% na 2 miesiące w VeloBank

Najwięcej w VeloBank zyskamy na Koncie Oszczędnościowym VeloSkarbonka – 8% w skali roku do 3 000 zł. Mamy tutaj pełną swobodę wpłat i wypłat środków poprzez darmowe przelewy wewnętrzne.

Co prawda ideą tego konta jest oszczędzanie na końcówkach płatności poprzez zaokrąglanie transakcji w górę do pełnych 1 zł, 5 zł lub 10 zł, jednak bez problemu można przelać na to konto kwotę np. 2950 zł i zyskać oprocentowanie 8% w skali roku.

Lokata mobilna 7,9% na 2 miesiące w VeloBank

Drugą najlepszą propozycją jest Lokata Mobilna na Start dla osób, które wcześniej nie korzystały z takiej lokaty. Na Lokacie Mobilnej na Start otrzymamy aż 7,9% w skali roku na okres 2 miesięcy do kwoty 50 tys. zł.

Lokata Mobilna Na Start dostępna jest wyłącznie dla osób, które aktywują pierwszy profil w bankowości mobilnej i jednocześnie posiadają wyrażone zgody marketingowe.

Lokatę Mobilną na Start założymy w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Nadwyżkę możemy ulokować na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym również na 8% w skali roku.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 7,5% do 300 tys. zł

Ofertą, na której wciąż przetrzymuję swoje oszczędności jest Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Po obniżce oprocentowania zyskamy tutaj 7,5% w skali roku, czyli nadal ścisła czołówka na rynku.

Jeśli potrzebujecie ulokować wyższe kwoty, to w pierwszej kolejności polecam założenie drugiego konta dla małżonka (za każde konto otrzymacie 650 zł premii na start!).

Obecna edycja 8/2023 promocji „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” to 7,5% w skali roku dla nowych środków do 300 tys. zł przez okres 92 dni liczonych są od dnia wpłaty nowych środków na to konto (tj. dla nadwyżki ponad saldo w VeloBank w dniu 16 sierpnia 2023 r.).

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec dnia, a nasze środki możemy wpłacać i wypłacać w każdym momencie bez utraty odsetek, co jest dużą zaletą kont oszczędnościowych.

Do promocji możesz przystąpić do 8 września 2023 roku.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać 7,5% na EKO?

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym przeznaczone jest dla osób posiadających wyrażone zgody marketingowe wobec działalności banku (zgody na marketing dla firm powiązanych kapitałowo / współpracujących nie są wymagane i polecam zostawić je odznaczone, aby nie otrzymywać niepotrzebnych ofert). Zgody marketingowe wobec banku możesz z kolei wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla obecnych jak i nowych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto i Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO), a następnie ulokują na nim nowe środki do dnia 8 września 2023 roku, tj. nadwyżkę ponad saldo ulokowane w VeloBank na dzień 16 sierpnia 2023 r.

Jak ulokować oszczędności na 8%?

 • Złóż wniosek online o VeloKonto z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym na 8% [jeśli jeszcze go nie posiadasz] podając kod polecający otrzymany od znajomego za co otrzymasz dodatkowe 50 zł premii (możesz użyć naszego pewnego kodu: YP85YQ)
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
 • Wpłać nowe środki do VeloBanku na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 8% nie później niż do 08.09.2023 roku, które będą nadwyżką ponad saldo z dnia 16.08.2023 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do kwoty 300 tys. zł zostaną automatycznie objęte promocyjnym oprocentowaniem 8% w skali roku na okres 92 dni od dnia wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to:

 • Oprocentowanie: 7,5% w skali roku
 • Kwota maksymalna: 300 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki na dzień 16.08.2023 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w Getin Bank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 8% w skali roku w Getin Bank

Lokata 7% na nowe środki w VeloBank

Jak wspomniałem powyżej, nadwyżkę ponad saldo 300 lub 350 tys. zł (jeśli skorzystamy dodatkowo z lokaty mobilnej na start) ulokować można na lokacie bankowej na nowe środki na 7% w skali roku na okres 3 miesięcy.

W ramach edycji 8/2023 oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki wynosi odpowiednio:

 • 6,50% na 2 miesiące
 • 7,00% na 3 miesiące
 • 6,00% na 6 miesięcy

Lokatę na nowe środki na 7% w skali roku założycie do 8 sierpnia 2023 roku.

Saldo nowych środków wyliczane jest wg salda posiadanych środków w VeloBank na koniec dnia 14.07.2023 roku.

>> Otwórz Lokatę 7,5% na Nowe Środki w VeloBank

VeloKonto w VeloBank

Aby założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe trzeba posiadać konto osobiste (VeloKonto). Jeśli nie chcesz zakładać konta to wciąż możesz skorzystać z oferty lokat na nowe środki, które to wymagają jedynie dostępu do bankowości elektronicznej.

Osobiście polecam jednak z czystym sercem założenia VeloKonta (teraz dodatkowo z premią do 650 zł na start), które będzie prowadzone całkowicie za darmo bez żadnych warunków, z kolei opcjonalna karta debetowa będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią co najmniej 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym samym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

VeloKonto w VeloBank to:

 • 650 zł premii na start
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania min. 5 płatności na dowolną kwotę
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • bezwarunkowe 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK’a
 • 8% na koncie VeloSkarbonka do 3 tys. zł
 • 7,9% na lokacie mobilnej na start do 50 tys. zł
 • 7,5% na EKO do 300 tys. zł
 • 7% na lokacie na nowe środki bez limitów
Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki 8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – edycja 8/2023”

Regulamin promocji „Lokata na nowe środki – edycja 9/2023”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Murek
Murek
7 miesięcy temu

Zdanie „Aby założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe trzeba posiadać konto osobiste (VeloKonto)” jest nie prawdziwe. Można założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe bez zakładanie konta osobistego.

Co myślisz?

Ranking lokat sierpień 2023

Ranking lokat bankowych / najlepsze lokaty na sierpień 2023 r.

PKO BP Konta dla każdego

Łatwe 200 zł na Allegro za założenie konta PKO BP + 2×200 zł za konto dla dzieci