w

300 zł zwrotu za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas [rok bez opłat]!

karta kredytowa bnp paribas 300 zł zwrotu

BNP Paribas ruszył z nową promocją karty kredytowej z premią w wysokości 300 zł na start za transakcje. Korzystając z promocji otrzymamy dodatkowo bonus w postaci 0 zł opłaty za pierwszy rok używania karty.

Jednym słowem, nic nie ryzykując zyskamy 300 zł zwrotu za wykonane transakcje + możliwość korzystania z darmowej odroczonej płatności / darmowego kredytu do 56 dni – wystarczy spłacać całą wykorzystaną w poprzednim cyklu kwotę w terminie oznaczonym na wyciągu, a RRSO wyniesie 0%.

Oprócz karty kredytowej możesz też założyć konto osobiste w promocji „Wspinam się po okazje” zyskując kolejne 420 zł w gotówce, co da Ci łącznie 720 zł premii za konto i kartę.

Promocja potrwa do 31 maja 2023 roku.

→ Przejdź do: 300 zł zwrotu z kartą kredytową BNP Paribas

300 zł zwrotu + 0 zł na 12 miesięcy z kartą kredytową BNP Paribas

Zasady promocji są proste: Zakładasz kartę na dedykowanej stronie promocji, a następnie przez 6 kolejnych miesięcy (okresów rozliczeniowych) zwyczajnie płacisz tą kartą podczas codziennych zakupów, otrzymując co miesiąc do 50 zł zwrotu w postaci wysokiego 5% moneyback, co da łącznie 300 zł zwrotu. Maksymalny zwrot otrzymasz zatem po wydaniu łącznie 1000 zł w każdym z 6 okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu umowy.

Drugą zaletą promocji jest zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty przez okres 12 miesięcy. Zatem nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać 300 zł za codzienne zakupy. Pamiętaj jedynie o terminowej spłacie karty w terminie wyznaczonym na wyciągu!

Dla kogo 300 zł zwrotu z kartą kredytową BNP Paribas?

Z promocji karty kredytowej Mastercard w BNP Paribas skorzystać mogą osoby, które od 1.06.2021 roku nie posiadają karty kredytowej w tym banku. Okres karencji wynosi więc niecałe dwa lata.

Jak otrzymać 300 zł zwrotu za kartę kredytową BNP Paribas?

 • Wypełnij dedykowany formularz na stronie banku i nie później niż do 30.05.2023 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard / Gold z limitem od 2000 zł do 30 000 zł
  • wyraź przy tym zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych do czasu odbioru wszystkich Nagród (przez pierwsze 12 miesięcy za samo posiadanie aktywnych zgód karta będzie prowadzona dla Ciebie za 0 zł)
 • W przeciągu kilku dni od wypełnienia formularza oddzwoni do Ciebie pracownik banku i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową Mastercard
 • W każdym z 6 kolejnych miesięcy po dniu zawarcia umowy o kartę, płać nią za codzienne zakupy (mogą to być zarówno płatności kartą w sklepach stacjonarnych, w sklepach online
  • Za każdy miesiąc otrzymasz 5% zwrotu / max. 50 zł miesięcznie

Zwrot zostanie automatycznie przekazany na rachunek karty kredytowej zmniejszając tym samym jej zadłużenie lub powodując nadpłatę.
Jakie płatności będą wliczane do powyższego limitu

Do sumy transakcji wliczane są:

 • płatności za towaru lub usługi w sklepach stacjonarnych i internetowych
 • wypłaty gotówki z bankomatu lub przelew z rachunku karty kredytowej. Trzeba jednak mieć świadomość, że od takich transakcji bank pobierze prowizję w wysokości 4,9%, min. 10 zł + są one oprocentowane od dnia ich wykonania. Dlatego też stosuj tą metodę wyłącznie jako uzupełnienie brakującej kwoty transakcji do 1000 zł. Np. Kartą zapłacisz kwotę 700 zł, a brakujące 300 zł wypłacisz z bankomatu płacąc za to 14,70 zł prowizji. Jeśli kartę spłacisz tego samego dnia, to nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów odsetkowych z tego tytułu.

Do limitu płatności nie będą natomiast się liczyły transakcje:

 • Zwrócone lub sporne
 • Przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku
 • Polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków
 • w punktach oznaczonych kodami MCC 5300 – handel hurtowy oraz MCC 4111 – usługi transportowe
Karta kredytowa Mastercard standard – prześwietlenie

karta kredytowa BNP Paribas okres bezodsetkowy

Krótko o tym czym jest karta kredytowa / RRSO i jak nic nie zapłacić za jej używanie

Karta jest bezwarunkowo bezpłatna przez okres 12 miesięcy. Po tym czasie też za nią nie zapłacisz wykonując transakcje o wartości 1000 zł. Nie musisz rzecz jasna trzymać jej tak długo, zrezygnować z niej możesz za darmo już po 6 miesiącach.

Miej na uwadze fakt, że podpisujesz umowę o produkt kredytowy, który jednak nie będzie Cię nic kosztował, jeśli sprytnie wykorzystasz cechy karty kredytowej. Aby nic nie zapłacić za korzystanie z karty kredytowej i korzystania z kapitału banku (darmowego kredytu) wystarczy po wystawieniu wyciągu przez bank, spłacić całą wykorzystaną w poprzednim okresie kwotę w ciągu 24 dni od wystawieniu wyciągu.(jeśli spłacisz kartę w całości w terminie wskazanym na wyciągu). Kwotę spłaty znajdziesz na wyciągu.

Tym samym za korzystanie z opóźnionej płatności nie poniesiesz żadnych opłat (RRSO wyniesie 0%). Natomiast jeśli spłacisz niższą kwotę niż wcześniej wykorzystałeś (np. minimalną lub rozłożysz tą spłatę na roczne raty) to RRSO może wynieść do 26,97%!

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
 • 0 zł za prowadzenie karty po tym okresie po wydaniu kwoty 1000 zł miesięcznie
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 27,59% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu przez okres 12 miesięcy)
Dokumenty:

Regulamin promocji „Zyskaj 300zł z kartą kredytową BNP Paribas”

Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nowy HIT! Aż 900 zł za założenie karty kredytowej Simplicity w Citibank [krótka karencja]!

550 zł premii za eKonto osobiste w mBank [+ 8% dla chętnych]