w ,

8% do 400 tys. zł: Konto oszczędnościowe w VeloBank! (+ 750 zł premii na start)

VeloBank utrzymał właśnie promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym na kolejny okres. Tym samym VeloBank nie poszedł w ślady kilku banków, które obniżyły oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych.

Zobacz też nowe VeloKonto w VeloBank, które założysz w świetnej promocji z super łatwą premią 750 zł na start (600 zł w postaci 10% moneyback, max. 100 zł miesięcznie + 50 zł w programie poleceń + 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile), do którego to założysz konto oszczędnościowe na 8% + szeroką ofertę lokat lokat na 8%.

Promocyjne konto oszczędnościowe na 8% założysz do 6.04.2023 roku.

→ Prześwietlenie promocji: 750 zł na start za VeloKonto + 8% dla oszczędności

8% do 400 000 zł: Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to moim zdaniem najlepsze miejsce do ulokowania płynnych oszczędności na 8% w skali roku do 400 tys. zł. Jeśli potrzebujesz ulokować wyższą kwotę, to najlepszym wyjściem będzie założenie konta na małżonka lub alternatywnie skorzystanie z oferty lokat na nowe środki również na 8% w skali roku.

W 4/2023 edycji akcji „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” otrzymamy promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku do 400 tys. zł na okres 3 miesięcy dla nowych środków ulokowanych w VeloBank (92 dni liczone są od dnia wpłaty nowych środków na EKO).

Do promocji można przystąpić do 6 kwietnia 2023 roku. Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec dnia. Tym samym bez problemu możemy dokonywać dopłat / wypłat nie tracąc odsetek, co jest bardzo wygodne.

Jakie są warunki skorzystania z oprocentowania 8% na EKO?

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym przeznaczone jest dla osób posiadających wyrażone zgody marketingowe wobec działalności banku (zgody na marketing dla firm powiązanych kapitałowo / współpracujących nie są wg regulaminu wymagane i zalecam ich nie zaznaczać. Natomiast zgody wobec banku możesz wycofać po zakończeniu promocji).

Promocja dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla obecnych jak i nowych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto i Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO), a następnie ulokują na nim nowe środki do 6.04.2023 roku.

Nowe środki są wyliczane jak nadwyżka ponad saldo ulokowane w VeloBank na dzień 7.03.2023 r.

Jak ulokować oszczędności na 8%?

 • Złóż wniosek online o VeloKonto z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym na 8% [jeśli jeszcze go nie posiadasz] podając kod polecający za co otrzymasz dodatkowe 50 zł premii (możesz użyć naszego pewnego kodu: JYFM35 ważnego do 29.02.2024 r.)
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
 • Wpłać nowe środki do VeloBanku na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 8% nie później niż do 6.04.2023 roku, które będą nadwyżką ponad saldo z dnia 7.03.2023 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do kwoty 400 000 zł zostaną automatycznie objęte oprocentowaniem 8% w skali roku na okres do 92 dni od dnia wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to:

 • Oprocentowanie: 8% w skali roku
 • Kwota maksymalna: 400 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki na dzień 7.03.2023 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w Getin Bank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 8% w skali roku w Getin Bank

Lokata 8% na nowe środki w VeloBank

Jeśli preferujesz lokowanie oszczędności na lokatach bankowych, to w VeloBank znajdziesz lokatę na nowe środki na 8% w skali roku na okres 2 i 3 miesięcy.

Saldo nowych środków wyliczane jest wg salda w VeloBank w dniu 7.03.2023 roku, a lokatę na nowe środki na 8% w skali roku na okres 2 lub 3 miesiące lub 7% na okres 6 miesięcy możesz założyć do dnia 7.04 2023 roku.

Oprocentowania Lokaty na Nowe Środki wynosi obecnie:

 • 8,00% na 2 miesiące
 • 8,00% na 3 miesiące
 • 7,00% na 6 miesięcy

Można założyć maksymalnie trzy promocyjne lokaty.

>> Otwórz Lokatę 8% na Nowe Środki w VeloBank

VeloKonto w VeloBank

Aby założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe należy posiadać konto osobiste (VeloKonto). Jeśli nie chcesz to zakładać to możesz skorzystać z lokat na nowe środki, które wymagają wyłącznie dostępu do bankowości elektronicznej bez konta osobistego).

VeloKonto jest prowadzone całkowicie za darmo, natomiast opcjonalna karta debetowa będzie prowadzona za darmo po wykonaniu min. 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym samym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

VeloKonto w VeloBank to:

 • 750 zł premii na start: (600 zł zwrotu na start + 50 zł w Programie Poleceń + 100 zł w Mastercard Bezcenne Chwile)
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania min. 5 płatności na dowolną kwotę
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • bezwarunkowe 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK’a
 • 8% na EKO do 400 tys. zł
 • 8% na lokatach na nowe środki
Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki 8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – edycja 4/2023”

Regulamin promocji „Lokata na nowe środki – edycja 3/2023”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

8% do 100 000 zł: Konto Max Oszczędnościowe w Santander Bank Polska [+ 580 zł premii na start]

Darmowe konto firmowe BIZnest w Nest Bank

Nawet 1650 zł za Darmowe konto dla firmy BIZnest w Nest Banku