w

Program polecający w Nest Bank: Po 50 zł premii za konto osobiste dla obu stron

Nest Bank ruszył z II edycją programu poleceń, w ramach którego zyskać można nawet 2000 zł. 50 zł premii zostanie przyznane za otwarcie darmowego konta osobistego oraz 100 zł za założenie również darmowego konta firmowego.

Tyle samo premii: 50 zł za konto osobiste otrzyma osoba polecająca oraz więcej, bo aż 200 zł premii za polecenie konta firmowego.

Aktualna, dwa razy lepsza edycja programu poleceń Nest Banku:

Kto może otrzymać premię za otwarcie konta w Nest Banku?

Z II edycji programu poleceń Nest Banku jako nowy klient może skorzystać:
a) pełnoletnia osoba fizyczna lub

b) osoba fizyczna prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, w tym w formie spółki cywilnej

c) spółki: cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne, fundacje
i stowarzyszenia

nieposiadające konta osobistego w Nest Bank od 01.01.2020 roku.

50 zł premii za otwarcie darmowego Nest Konto

Aby otrzymać 50 zł za otwarcie rachunku osobistego lub 200 zł za otwarcie rachunku firmowego należy wypełnić wniosek o Nest Konto (prześwietlenie konta na końcu wpisu) z głównej strony banku podając numer telefonu otrzymany od polecającego udzielając zgody marketingowe i utrzymując je do dnia otrzymania nagrody.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym banku, to możesz napisać do nas na maila (jakoszczedzic.pl (et) gmail com), poprzez formularz kontaktowy lub poprzez Facebooka JakOszczedzic.pl.

Zgoda Marketingowa – zgoda na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku wszystkimi kanałami kontaktu tj.: (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz (2) w rozmowie telefonicznej oraz (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Po otwarciu konta w jednym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta spełnij dwa warunki:

  • zapewnij wpływ w wysokości min. 2000 zł w przypadku założenia Nest Konta lub 5000 zł w przypadku założenia BIZnest Konta,
  • wykonaj 3 dowolne płatności spośród: BLIK, operacja kartą, przelew

Premia zostanie przekazana na otwarty w ramach polecenia rachunek w terminie do 20-tego dnia roboczego, następnego miesiąca kalendarzowego, po spełnieniu dwóch powyższych warunków w jednym z trzech wskazanych miesięcy.

Po założeniu konta możesz zarejestrować się w programie poleceń i polecać konto kolejnym osobom.

Program trwa od 1.11.2022 do 30.06.2023 roku.

Jak zapisać się do programu poleceń Nest Bank jako polecający?

Z programu poleceń skorzystać mogą aktualni klienci Nest Banku (osoby fizyczne oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą). Do programu przystąpić można wypełniając prosty wniosek.

W tym celu należy zalogować się w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej Nest Bank. Następnie należy kliknąć po prawej strony „Oferty” > „Program Poleceń II edycja”, zaakceptować regulamin programu i wszystkie znajdujące się tam zgody i na koniec kliknąć dołącz i potwierdzić wniosek kodem SMS.

Teraz możesz przejść do polecania kont Nest Banku. W tym celu wystarczy przekazać znajomemu swój numer telefonu prefiksem +48 zarejestrowany w Nest Banku.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym banku, to możesz napisać do nas na maila (jakoszczedzic.pl (et) gmail com), poprzez formularz kontaktowy lub poprzez Facebooka JakOszczedzic.pl.

Wypłata premii nastąpi na rachunek wskazany przez Polecającego w terminie do 20-tego dnia roboczego, następnego miesiąca kalendarzowego, po spełnieniu warunku do otrzymania Premii,

Nest Konto – krótkie prześwietlenie

Nest Konto to jeden z dwóch bezwarunkowo darmowych rachunków osobistych wraz z kartą debetową i wybranymi bankomatami (obok CitiKonta w Citibank, za założenie którego otrzymasz teraz 300 zł premii).

Nest Konto w Nest Bank to:

  • 0 zł za prowadzenie konta osobistego
  • 0 zł za kartę debetową Visa
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty BLIKIEM z bankomatów
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet
  • 8% na Nest Lokacie Witaj dla nowych klientów
  • 8,25 % na Nest Koncie Oszczędnościowym
Dokumenty:

Regulamin promocji Polecam Nest Bank – Edycja 2

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

10% na Lokacie powitalnej w Credit Agricole [+555 zł premii dla chętnych]

Nest konto oszczędnościowe

8,25% do 400 tys. zł + Bezwarunkowe 0 zł za Nest Konto w Nest Bank